O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

POKUS SE SEZNAMKOU - REPETE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 květen 2017
Sorry jako... Vracím se k článku o seznamování starců se stařenami na inzerát. Tuhle fotku (co ji můžete vidět kus níž) jsem pořídil asi před pěti minutami. A nejde mi v podstatě o nic jiného, než mít vedle sebe spřízněnou duši (a žaludek), s níž bych se mohl podělit. Leč. Věci jsou trochu jinak.

 

 

 


 S duší, snad, možná, výhledově, spřízněnou, jsme se již asi potřetí sešli. Vždy někde venku, a zašli si popovídat do nějaké hospůdky. Vždy to samé - pro ni jasmínový čaj nebo podobná hnusná srágora, pro mě jedno malé nebo jedno velké pivo (podle nabídky). Povídání nezávazné, nějak o rodinách atd., to už je vždy nastejno. Pak si dáma chce hlavně hodně telefonovat, potřebuje krafat hodiny o kravinách. Proč telefonovat, to nechápu. Vždyť se můžeme vidět, de facto kdykoliv, a probrat, co kdo chce.

 

 

 

 

Co mi ale vadí vlastně nejvíc, že nikdy nedojde k nějakému jakémusi sblížení. Ale to musím taky vysvětlit víc. Tak třeba - povídáme o vaření. Ona moc ráda vaří, jen nemá pro koho a je jí to líto. Já též umím vařit, jen nemám pro koho (mně to ale zase až tak líto není).  A tak chvíli probíráme třeba španěláky. Ty ona umí skvěle a já popravdě říkám, že já je neumím, ale miluju. Jenže ona nemá kvůli komu je dělat, což  ji mrzí, protože by jí vůbec nevadilo, pro někoho je udělat. No hurááá! Tak znovu lehce naznačím, že já bych španělákem dozajista nepohrdl.

 

Odezva? Absolutně žádná!

 

Dámy! Já fakt nejsem škrt ani žebrák, i hlad mívám jen málokdy. Přesto si myslím, že bych si za těch, už nejméně 500,-Kč, zbůhdarma vyhozenejch za ty její přiblblý coly a jasmínový čaje, klidně toho jednoho španěláka zasloužil. A ona? Nic!

 

Tak ji zvu k sobě domů na sobotu na řízek s bramborovym salátem. Třeba ji to trkne. Netrklo.

 

 

 

Nehodí se jí to v sobotu ani v neděli. Ale hned má návrh: "Sejdeme se v úterý zase před nějakou hospodou, kde mají ten skvělej jasmínovej čaj.  Moc se na tebe těším, hodinka posezení bude fajn, tak akorát, pak už nemám čas." Bába celkem ještě zachovalá, i když už má taky pár let po šedesátce a jede s podruhý přetočenym tachometrem.


Ale co s tím?

Báby, poraďte nezkušenýmu sedmdesátníkovi, zcela nepřipravenýmu na stáří...

 

MATĚJ

 

 

 

 

Komentáře (16)add feed
... : Nona
.... konstruktivní radu nemám, ale od svého kamaráda, který se dlouho seznamoval na inzeráty vím, že existuje velká skupina žen (ne-li většina), která má seznamování jako hobby a vyplnění volného času. O seznámení jako takové jim vlastně nejde, spíše o to popovídání..... Scházejí se takto s více muži, nechají si zaplatit nějaké to pití a příjemně si poklábosí. A ti bambulové (promiň) si bláhově myslí, že brzy bude "ruka v rukávě"....
Existují ale i ženy vstřícné, které nakrmí i kolemjdoucího.... moje maminka vždy pohostí pošťáka, co jí nosí důchod. Nedávno to byla dršťková polévka, kterou on prý miluje, pak se domlouvali na jiném menu....
Docela jsem se divila, že stará osamělá paní si pozve do bytu fyzicky zdatného o 30 roků mladšího chlápka?


květen 12, 2017 07:44
Pepo, : Míša šíša
podle popisu (byť stručného) se paní k tobě absolutně nehodí. Hledej dál, tohle nemůže fungovat. smilies/wink.gif
Že tě nechce pozvat na španěláka, ani jít k tobě domů na řízek, může taky znamenat, že se obává, aby ses po ní nezačal sápat. smilies/grin.gif
květen 12, 2017 08:28
Matěji : Kamila
]á ti sice svým způsobem rozumím, ale... - to je divnej myšlenkovej konstrukt... zasloužil?
Mám z toho celýho pocit, že se k sobě nějak moc nehodíte... Jo a tohle? To už mi taky nepřijde vtipný. Kdybych si něco takového o sobě přečetla, tak jásat dozajista nebudu: Bába celkem ještě zachovalá, i když už má taky pár let po šedesátce a jede s podruhý přetočenym tachometrem.
květen 12, 2017 09:54
Kamilo, : Nona
... nejdříve v tom bylo nadšení a milostné toužení, které se po nezdaru změnilo na opovržení..... smilies/angry.gif
Možná by si Matěj měl dát sám seznamovací inzerát, kde by napsal narovinu, koho vlastně hledá. Napsat, že hledá pohlednou, štíhlou a hladovou, která by se ráda přistěhovala.... třeba....
květen 12, 2017 10:17
Já tedy nejsem bába, : toulavej
ale podle mýho jsi u ní ZATÍM nezískal potřebnou důvěru, tak si drží distanc :-), což by se jí v soukromí nemuselo podařit. Je cudná, záleží jí na svý pověsti a nechce případně přijít o věneček, to jediný, co slušná ženská, v tomhle zkaženým světě plným nástrah, má :-))) Máš-li zájem, testuje tě, jestli vydržíš, to ženský dělávaj . . . jo, stojí to prachy, v tomhle světě není nic zadarmo.
květen 12, 2017 10:18
Pepo : mia I
ta nebude do tahu, ta bude kočárová smilies/wink.gif smilies/grin.gif ne teď vážně. Moc bych za to nedala, že má tohle jen jako koníček, asi nejsi jedinej s kým se schází, proto ten nedostatek času. Co by jinak mohla asi tak pořád dělat osamělá důchodkyně?? i kdyby nakrásně chodila cvičit, na angličtinu,.. pořád by jí času muselo zbývat. Zkrátka jsi ji nezaujal, koneckonců ani ona Tebe.
květen 12, 2017 10:34
Kamilo, : Míša šíša
to je takový Pepův styl humoru. No a to je to vono - on k sobě potřebuje babu, která se nad takovým popiskem neurazí, zasměje se tomu a případně Pepovi oplatí stejnou "lichotkou". Myšlenou samozřejmě humorně, v nadsázce. Ten smysl pro humor prostě musí ladit.
Salónní dáma distingovaně popíjející jasmínový tee není pro něj to pravý ořechový.
květen 12, 2017 10:54
Matěji, : *deeres*
pokud nemáš zájem o krafání po telefonu a občas nad jasmínovým čajem, tak se nechovej jako Matěj a jdi od toho. Ono to chce zkoušet.
Mám šváru sedmdesátníka (ročník 1941) a když mu zemřela žena před deseti lety, nechtěl být sám. Hned první pokus vyšel, náramná spokojenost, jenže pak si dva roky nato zlomil nohu, bába se o něj nechtěla starat a zdrhla.Tak to zkusil znovu, radostně mně volal, že utrhl fialinku o dvacet let mladší. To bylo před Vánoci, před koncem roku mu oznámila, že jede s kamarádkou na hory a už se nevrátila.
Pak si našel paní, přiměřeného věku, tedy s hodně přetočeným tachometrem a tenhle pokus vyšel. Už jsou spolu nějaký ten pátek, nebo spíše rok.

květen 12, 2017 11:32
tak osamělá důchodkyně se může třeba starat o vnoučata : toulavej
nebo chodit do dámskýho klubu, hrát kanastu, že.
květen 12, 2017 11:48
toulavej, : Míša šíša
to jistě. Ale kdyby o Matěje Pepu opravdu stála, tak se na dámský kluk vykašle a vnoučata prdne mladým s tím, že když si děti pořídili, ať se o ně starají sami, ona že má v pácu něco lepšího a na starý kolena si chce ještě něco užít. Kdyby opravdu chtěla, tak si ten čas najde.
květen 12, 2017 12:02
no s podruhý přetočeným tachometrem už nikdo neplane, : toulavej
jako když je tachometr ještě v záběhu, to už tak bývá :-)
květen 12, 2017 13:36
Matěji.... : doktor
Matěji jsi pašák.Co toho jsi schopen vytrpět a stále nic,tak možná si zasloužíš i před nastoupeným bandalírem( humor-ubohej ).S tou přítelkyní na fotografii je určitě ta nejlepší zábava.Vím,samotnému zase tolik nešmakuje.
květen 12, 2017 14:06
S podruhé přetočeným tachometrem... : Myška
A kolikrát má přetočený tachometr Matěj? Taky to není zrovna chlapec v záběhu...

Zmíněné paní zřejmě vyhovuje pouhé scházení se na veřejných místech a telefonování. Pokud chce Matěj něco jiného, musí hledat jinou.
květen 12, 2017 14:10
Nona to vystihla : Zdena
jsou takové dámy, rády přijdou poklábosí a nechají si zaplatit. Já si teda platím za sebe sama, když jdu na schůzku (obvykle se neopakují) ale jeden z inzerentů mi to říkal, že je to pro některé z nás výborný byznys. Ale toho inzerenta jsem pozvala na čočku i na halušky, taky to rád a neuměl si to udělat. Takže Jáchyme, podruhé, pokud to pozvání není na tu dobrotu o které jste mluvili, nikam nechodit !!!!! Taky zkušenost. Já myslela že Petr kecá, ale ono je to pravda. Asi udělám svíčkovou (tu taky rád) a pozvu ho. To bude čubrnět :-)
květen 12, 2017 14:19
Matěji : kim
sjíždíš osmé gumy a nevíš kde sehnat spřízněnou duši? Přece vdovy na hřbitově. Stačí hodit pár vět, takový ten med na jazyku a cukr v očích no a poznáš okamžitě zda to jiskří. Dvě moje bývalé kolegyně takhle jedou druhé kolo a jsou spokojené. Nebo se přihlásit k turistům. No a na závěr pamatuj, že i ve staré knize najdeš pěkné čtení, takže věk je jenom číslo.
květen 15, 2017 09:14
Na stáří : kim
se nedá připravit ani naučit. Stáří jde jen ukazovat.
květen 15, 2017 10:12
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]