O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - KUDLANKA NA ZÁLETECH... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 květen 2017
Mám za sebou upršený a dusný týden, který však byl závěrem - snad „za odměnu“ - korunován nádherným, vyloženě letním počasím. No uznejte – dvaatřicet stupňů Celsia – to je něco, zvláště když je ještě duben... Ovšem musím svůj zážitek lokalizovat: užívala jsem si tento teplotní záhul v New Yorku, kam jsem musela na pár dnů převelice úředně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Ostatně - nejměnivějším ročním obdobím v New Yorku je právě doba konce března až květen. Počasí tam skutečně „lítá“ nahoru dolu – kam se na tamější zvraty hrabeme u nás doma! Navíc je v New Yorku podstatně větší vlhko a dusno; člověk si musí uvědomit, že je to vlastně přímořský stát, umístěný podobně jako Itálie. Takže občas máte pocit, že jste ryba a dýcháte vodu...  

 

Ovšem květinám tamější počasí svědčí nesmírně. Město vůkol je celé rozkvetlé - dokonce tam i sněží květinově :-)))  

 

Bylo to všechno dost náročné - dlouhá a nepříjemná cesta tam, propršený týden a dlouhá a nepříjemná cesta zpět. Proto, a jen proto jsem se nechala umluvit, abych své chlupaté potěšení nechala v Praze a zbytečným cestováním ho netrápila.

 

Odevzdala jsem ho tedy jeho osudu - konkrétně dvěma báječným děvčatům, která ho tu pak vyloženě rozmazlovala. Když jsem si pro něj v sobotním odpoledni dojela, vrátily mi místo "mírně zavadlého psiska" běloskvoucího voňavého plyšáčka.

 

Dostal s sebou tašku s vybavením: misky na vodu i na jídlo, ňamky, krmení, vodítko i "postroj", pár nejmilejších hraček, "spací hnízdo" atd. Ale stejně bylo všechno jinak. Pesan si děvuchy docela šikovně obtočil kolem svých drápků, ještě ten den večer jsem dostala sms, že papal kuřecí masíčko a že si lebí na křesle. 

 

Dokonce se pak trumfovaly, u které je dýl a kde a jak dlouho u které spí. No, je to jednoznačně playboy, je vidět, že to s ženskými docela slušně umí...

 

d@niela

 

 

 

Komentáře (2)add feed
... : doktor
Ach jo,Díky za barvité líčení krás NY.Osobně pro mne je to paráda,už se tam nepodívám.Danielko,tak díky.Ahojky.
květen 02, 2017 13:35
Jé, takovej nerozum. : toulavej
Když už se dostanu do NYC a mám kde přespat a je tam lepší počasí, než tady, tak se hned neseberu a nevrátím zpátky do toho špatnýho tady, ale koukám si to prodloužit jak to jen jde! Tady ti nic neuteče. New York je New York, barevnej, plnej života, nabíječka pozitivní energie . . .
květen 02, 2017 15:24
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]