O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEJNOVĚJŠÍ OBOČÍ - MICROBLANDING PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 duben 2017
Výsledek obrázku pro nepovedené obočíNedávno tu v komentářích byl zmíněn nový trend líčení obočí - něco jako tzv. "brežněvičky". Pokusila jsem se o tom zjistit více a nyní vám zjištěná fakta předávám. Microblanding, jak se tato metoda jmenuje – je nejnovější metoda ruční techniky permanentního make-upu. Vláskový vzhled je do kůže vřezáván ručním perem, v němž jsou čepelky - každá tvořená několika jemnými hroty. Výsledkem je „přirozené“ obočí.

 

 

 

 

 

 

       Tato úprava je neměnná minimálně tři i více let. Pak teprve pozvolna bledne. Ale - v poslední době se roztrhl pytel s případy žen s různě znetvořeným obličejem se špatně provedeným tetováním obočí - ať už po stránce estetické, tak i technické.

 

 

 

Výsledek obrázku pro microblading hojení

 

 

 

 

Bohužel, spousta kosmetiček se totiž v rámci ušetření rozhodla používat necertifikované čínské pigmenty či tetovací barvy, což s sebou nese obrovské riziko jak zdravotní, tak estetické. Tyto případy jsou pak velmi těžko i laserem odstranitelné. Stejně tak pro některé zákaznice, které rovněž chtěly ušetřit, a pořídily si onu aplikaci např. na slevových serverech, jsou nakonec náklady na "zkrásnění" mnohonásobně vyšší; a to neberu v potaz psychickou a fyzickou újmu. Některé změny jsou totiž už nevratné.

 

 

 

Výsledek obrázku pro microblading se nepovedl

 

 Osobně jsem proti používání tetovacích barev v obličeji a myslím, že po shlédnutí postižených žen  by měl každý stejné stanovisko. Vždyť se jedná o přítomnost těžkých kovů, hlavně niklu a olova a určitých stabilizačních složek v použitých pigmentech. Chápu, že je to velmi drahé a některé ženy se snaží ušetřit - ale za jakou cenu? Je možná karcinogenita, mutagenita, migrace a zapouzdřování látek v těle, přechod do prsních a dalších žláz atd.

 

Tetovací barvy, které jsou totiž na trhu, často pocházejí z různých zdrojů (převážně z Číny, neznámý výrobce, neznámé složení) a při namátkových kontrolách mnohdy vykazují až tisícinásobné překročení bezpečnostních limitů těžkých kovů, tím pádem jsou zdravotně vysoce rizikové.

 

 

Ale - jak se říká - "Proti gustu žádný dišputát..."

d@niela

 

 

 

 

Komentáře (8)add feed
Úprava obočí mě nikdy nebrala, a tak jsem vždy měla a mám obočí přirozené. Brežněvičky, jak to Daniela něžně nazvala, jsou někdy fakt příšerné. : Myška
Je to jak s botoxem, silikonem a dalšími zkrášlovacími prostředky a technikami. Vždycky je riziko, že se to nepodaří, příkladů je na netu fůra.
duben 21, 2017 08:16
... : mia I
tak Brežněvičky jo?? to jsem nečekala, že z toho mého nevinného komentáře bude článek, ale jo, zajímavý. smilies/wink.gif
duben 21, 2017 11:55
... : mia I
hezký víkend Dani, je to děs , běs, co jsi měla v bytě práce. Já tyhle bouračky k smrti nesnáším všude prachu jak na silnici, člověk by pak na úklidu nechal ruce. Ale zase pak ta radost viď? Jsi sakra dobrá, že ses nebála do toho ordungu pustit.
duben 21, 2017 11:57
Nejsem proti permanentnímu make-upu. : Pavlína
Sama ho mám ... 15 let? Asi. Horní oční linky, plná výplň rtů (to vše cca á 3-4 roky opakovaně) a nyní rok, poprvé, obočí. Oční linky jsou super. Běžně se jinak nemusím líčit - jako jinak nevýrazná šedá myš (špinavá bloncka) - a pokud jdu např. do společnosti, stačí mně pak jen řasenka. Rty - aby bylo jasno, plná výplň není zvětšení; je to vybarvení celé plochy rtů. Ovšem - nijak dramatické, jde spíše o lehké zvýraznění - jako když si přejedete rty tónovaným jelením lojem, například. No a obočí - sem tam mám řidší, a hlavně - řidší nepravidelně. Hodně sportuji, taky chodím několik let každotýdenně do bazénu ... cítím se pořád upraveně a přitom - nepoužívám žádnou jinou kosmetiku a vypadá to přirozeně, opravdu.
Moje máma měla kolegyni - již předdůchodového věku. Postupem času i jí obočí řídlo - až natolik, že si ho musela domalovávat. Byla učitelka - tedy hodně veřejně exponovaná. A prý - když byla v přechodu a trpěla návaly horka a potu, běžně se jí stávalo, že když si otírala při takových stavech čelo, setřela si klidně i jedno celé obočí smilies/cheesy.gif
Vyřešila to právě PM a od té doby - klid a spokojenost.
Jasně; chce to vybrat si dobrý kosmetický salon. Jít tam, kde jste si jisti tradicí, perfekcionalismem, všimnout si prostředí .. a hlavně - znát na vlastní oči výsledky práce oné kosmetičky. Sama za sebe - neměnila bych.
A rizika? Výběrem dobrého salónu mohu většině předejít. No a karcinogeny, těžké kovy apod.? Používáme antiperspiranty, jíme hnojené potraviny, bydlíme ve městech ... čili: kde nejsou?

duben 21, 2017 12:38
... : doktor
To má někdo starosti.Přímo jsem unešen.Hahahaha !
duben 21, 2017 14:26
... : Mikin3
Ja vim ze byl Leonid Ilijic krasavec, ale na damach me to nejak nezaujalo. Snad kdyz se to dela v rozumne mire jak pise Pavlina.....
duben 21, 2017 15:19
tak to s módními prvky chodí : bb2
Předvedou se na lidech, kterým sluší - a stane se z toho masová záležitost, kterou si pořídí každá manka, která si neumí najít vlastní styl, do kterého přidá jen občas nějaký ten nový prvek, co jí sedne nebo aspoň nevadí.
Viz uzounké cigaretové nohavice. Sluší velmi štíhlým dlouhým nohám. Ne slovanským fortelným sloupkům. Stejně tak kalhoty s nízkým pasem, tzv. bokovky. Jsou vhodné pro štíhlé, téměř chlapecké postavy. Nosí je holky o třicet kilo těžší, než by měly být, všude jim to přetéká a ještě jsou jim vidět půlky. No ale co bychom se netěšili, že..
duben 23, 2017 15:00
tak to s módními prvky chodí : bb2
Předvedou se na lidech, kterým sluší - a stane se z toho masová záležitost, kterou si pořídí každá manka, která si neumí najít vlastní styl, do kterého přidá jen občas nějaký ten nový prvek, co jí sedne nebo aspoň nevadí.
Viz uzounké cigaretové nohavice. Sluší velmi štíhlým dlouhým nohám. Ne slovanským fortelným sloupkům. Stejně tak kalhoty s nízkým pasem, tzv. bokovky. Jsou vhodné pro štíhlé, téměř chlapecké postavy. Nosí je holky o třicet kilo těžší, než by měly být, všude jim to přetéká a ještě jsou jim vidět půlky. No ale co bychom se netěšili, že..
duben 23, 2017 15:00
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]