O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BARBIE CHCE BÝT CELEBRITA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 duben 2017

Každá malá holčička miluje panenky. A tím největším fenoménem z nich je Barbie. V celém světě je plno dívek, které se rozhodly plastové dlouhonohé hračce co nejvíce podobat. První česká Barbie, Gabriela Jiráčková, nebyla jako malá holka jiná. Také toužila po desítkách panenek Barbie, a tím vlastně začala její velká životní změna.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledek obrázku pro lolo ta bella

 

Sedmnáctiletá česká barbínka ... 

 

Asi v patnácti začala sledovat všechny „živé barbíny“ z celého světa. V současné době už ve své přeměně hodně pokročila -  a do budoucna plánuje i mnohé razantní chirurgické zákroky – další a další zvětšení prsou (plánuje minimálně sedmičky!), hýždí, vyoperování čtyř žeber, aby mohla nosit i ty nejužší korzety, a tak se stát opravdovou celebritou...

 

Pochopitelně i další drobné úpravy nosu, zubů atd.

 

Ví ale, že bez toho to nejde a počítá se vším. Tedy i s bolestí, riziky či s následnými komplikacemi.

 

Gabriel - u křestního jména si zhubla „a“ -  má plnou podporu rodičů. Kdo to všechno platí? Na něco si vydělává sama modelingem, zpěvem, focením, reklamou...  atd.

 

S něčím ji podporuje otec, protože už jen na základní nezbytnosti vydá měsíčně kolem dvaceti tisíc. Maminka ji také hodně podporuje a také jí se líbí silikony, za rozhodnutím své dcery tedy stojí.

 

Spolu s rodiči obdivuje všechny ty "světové barbínky"....

 

 

 

 

 

 

Pixxie Fox - má v pase 14 palců = 0,356 m

 


V budoucnu by Gabriela chtěla žít v Los Angeles s vizitkou Zpívající Barbie. A hlavně - dosáhnout tam „jméno“ ve zpěvu, image a modelingu. Však už také má své umělecké jméno, pod kterým je známá -  Lolo Ta Bella.

 

 

Myslíte, že jsou to „bezva“ rodiče?

Také byste to dopřáli svým dětem, pokud by s podobným přáním přišly?

 

Umíte si představit světové barbíny „po létech“?

 

barbie

 

37 letá americká barbie

d@niela

 

 

Komentáře (7)add feed
Pokud by moje dcera přišla s podobným přáním, : Krakonoš
pokusil bych se pro ni najít vodbornou pomoc, byla-li by ještě nezletilá. V současný době bych jí jenom to vyhledání terapeuta doporučil. Pokud by i přesto ze sebe barbínu za svoje vydělaný prachy vyrobila, zamáčkl bych slzu a měl bych ji dál rád i jako barbínu. Jen bych se musel hodně snažit, abych se za ni na veřejnosti nestyděl. Naštěstí moje dcera nemá v hlavě nas*áno, takže to jsou jenom teoretický úvahy. smilies/grin.gif
duben 18, 2017 10:06
... : doktor
Barbíny nepovažuji za panenky a proto dívky které se vzhlédly v této ošklivosti to snad dojde než bude pozdě a z krásné mladé dívky bude šereda.
duben 18, 2017 13:55
Krakonoši, : d@niela
já si umím představit, že nějaké té holce "šibne", ale co fakt nechápu, že ji rodiče v tom podporují - tedy - v těch zrůdných plastikách, operacích atd. - to je opravdu už "pro prachy uděláme všechno"!

duben 18, 2017 14:33
... : bb2
lidi udělají pro peníze a 15 minut slávy cokoli
duben 18, 2017 15:29
Dani : mia I
po létech?? no ordinérně působí děvče a ty "krásky" už pomalu teď , což potom po létech. Tolik řezání, bolesti, jizev,.. Ty balony na hrudníku nosit musí být ukrutná pecka na páteř, z toho může mít velký problémy časem. Navzdory tomu všemu, tohle je mladé děvče, tak se řekne, má telecí rozum - já v šestnácti, sedmnácti taky dělala různý blbiny, akorát mi v tom rodiče nepodporovali jako tohohle zajíce. Ale copak nevidíš ženy v hodně zralém věku (až by se řeklo přezrálém), u kterých by člověk čekal, že budou znát hodnotu zdraví a celkově životních priorit a navzdory tomu se tak nechovají?? Mám na mysli ty různé botoxy, zničená mimika tváře a vzhled kačera Donalda (Trumpová, Dolly B., některé české celebrity..). Teď zase frčí silně přimalované obočí černě, spousta ženských má obočí jak Brežněv, vůbec se mi to nelíbí a myslím, že to ani mnohým nesluší.
duben 18, 2017 16:04
Skoda, : Mikin3
mohla to byt nejspis docela hezka defcica. Takhle ji budou jednou vystavovat leda tak v nejakem obludariu. (Kam ostatne patri jeji rodice uz dnes).
Moje kamaradka si nechala nadra naopak zmensit. Prestaly ji bavit neustale blbe poznamky a skutecnost, ze nemohla ani poradne sportovat. Plus bolesti patere....
duben 18, 2017 18:37
Jé, Mio - to obočí.... :-))) : d@niela

já si toho taky všimla, že najednou má tolik tolik ženských nějaké divné obočí... myslím, že to je nějaký extra štěteček, a že si to tím nechávají barvit. Nebo - není to to "trvalé"? Tetováž?
duben 18, 2017 23:10
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]