O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - TAK, A JDEME VEN... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 leden 2017
U nás doma je na jednu stranu fajn, na druhou zase běžně kňučavo. Anžto jsem pěkně zboulovaná z předtýdenní vycházky a neuváženém přeletu nad zledovatělou cestou. Dopad na obrubník chodníku byl neskonale rázný a tvrdý. Ale, když jsem se dnes konečně odhodlala a nechala se na zdejší chirurgii prosvítit, dopadlo všechno dobře. "Jste jen pořádně pomlácená, tak příště opatrněji! - A další, sestro..." 

 

 

 

 

 

 

 

     O té jedné straně, co je fajn a neskutečně zábavná, vám musím napsat. Trochu víc...

 

      Přišla doba, kdy si občas říkám, že by nebylo špatný, mít psa spíš plyšáka, než živáka, protože to nepřijemný a zdlouhavý oblíkání a následující převlíkání, mi už pěkně leze krkem. Navíc, můj drahej Kayo, když mu oznámím, že"jdeme ven", tak to bere jako výzvu k honičce po bytě. Čím víc ho honím, tím větší má radost a nejraději by se pominul láskou.  Jenže - já už v tom okamžení, kdy se oblíkám, přemýšlím o tom, jak to bude nádherné, až zase zalezu do svého brlohu (ať je to, kde je to, ale ať je to doma!), a tohle zdržování mne silně rozčiluje.

 

      Venku pak sleduji psí vyměšování. Nedá se to okecat, je to hlavní důvod, proč lezu v nekřesťanskou dobu ráno z postele a proč se oblíkám večer. A tak, i když jsem pak velice ráda, že mne tento důvod přiměl ke každodennímu ušlapání už sedmi kilometrů, tak stejně velmi pozorně sleduji, jestli v té chlupaté nádobce je ještě nějaká ta kapička, nebo už jsme nasuchu. Což by znamenalo, že kafe, horký kafíčko, už bude brzičko...

 

      Nevím, jak vaši psi, ale ten můj se vždy velmi rozhoduje - "Počůrám tu lampu zprava, nebo zleva? Zprava. Ale neeeee - zleva to bude lepší. Tak, zvednout nohu - ale neeee, přeci jen to bude výhodnější, když to provedu zprava..." A totéž obrovské dilema se řeší i při tvorbě hovínka. Když se konečně rozhodne, že "tady by to šlo", a ušlape si kolečko, tak se - dejme tomu - kolem prožene straka - a je po všem. A jdeme dál... Po chvíli rozhodování se opodál tvorba kolečka opakuje. Když už je kvalitně nahrben, tak  z křoví vyletí jinej čokl - a je zase po hromádce.

 

       Kdepak, přátelé, Kayo na to musí mít klid, soustředění a pohodu...Je to holt chlap.

       V okamžiku, kdy s tím výsledným cancourkem v igelitu odcházím k odpadkovému koši, zářím už v duši blahem, neboť je jasné, že za chvíli zas budu v teple...

 

 

 

 

Mj. objevila jsem špičkově vycvičeného pejska - neměl byste někdo návod?

 

 d@niela

 

 

 

Komentáře (12)add feed
. : toulavej
Pokud jde o vyměšování, řek´ bych, že s tím chlapi problém nemají, na rozdíl od žen. U nich je spíš ten zakopanej pes :-), že mají problém na cestě, jinde, než jsou zvyklé, nemohou :-).
leden 24, 2017 09:55
Dani : Justík
máš pravdu. Občas, když si ta moje obluda vzpomene na nezbytnou potřebu někdy v noci (nestává se často), taky bych jej raději poslala na WC. Na druhou stranu vím, že nemít psa a koně, tak jsem za chvíli s depresí kamarádka a asi se neunesu. Neb samotné mi to přijde divné, jen tak se procházkovat. smilies/cheesy.gif Věřím tomu, že nás čtyřnožci udržují v kondici psychické i fyzické.. Tuto zimu jsem sebou švihla o zem 2x. Nic závratného , trochu jsem si zanadávala. A jak si tak sedím, pes kolem mne štěká , skáče, sem tam olízne obličej a má z toho radost, že jsem se přiblížila do jeho dosahu. Tak z toho vznikla sněhová bitka a na otlučená kolena a lokty jsem zapomněla až do okamžiku vanování smilies/grin.gif
leden 24, 2017 10:02
Toulavej zdravím : Justík
ženy jsou většinou ale účelnější (aspoň co se zvířecí říše týká). Feňule v tomto počasí vyvenčí - proběhnou a domů. Pes se ale rozmýšlí, aby žádná kapička "značkovací" tekutiny nepřišla vniveč :-D a dopadla na co nejefektivnější místo
leden 24, 2017 10:05
Justíku, : toulavej
u feňule se nejedná o účelnost, protože si to může dovolit , má na světě jinej úkol :-).

V NORMÁLNÍ společnosti má ovšem chlap (samec) v popisu práce ochranu svý rodiny a kmene a tak ví, že vyznačit si svý teritorium je základ!!! Tak to nemůže ve vlastním zájmu odbýt :-). To jenom pomatení multi-kulti idioté (lidé, zvířata by takovej nesmysl NIKDY nenapadl) žijí v představě, že hranice svýho teritoria jsou přežitek, takže si je značkovat a bránit je neslušný. Protože všechno patří všem, teritoria neexistují a tak každej příchozí je vítanej . . . :-). Naštěstí těch pomatených multi-kulti idiotů není většina a díky fungující demokracii se jich lze postupně zase zbavit, když už se společnost nechala jejich líbivými utopistickými myšlenkami na čas zblbnout, jako těmi bolševiků, které se taky neosvědčily . . . No a těmi od zelených (u nás zastoupených mladým Stropnickým s neuvěřitelně hloupými názory), to bude ještě chvíli trvat, neb jsou v tom ohromný prachy a o ty nechtějí jejich příjemci samozřejmě přijít . . .

Trudnomyslnost zažeň, co dobrého nás má potkat, potká nás i když si to někdy dá pěkně dlouho na čas :-). Vím o čem mluvím . . .
leden 24, 2017 12:04
... : bb2
jojo, můj pes si taky se značkováním uměl vyhrát. A co teprve, když mu nějaká psí krasavice nechala v trávě dopis. Pečlivě se šteloval nad dopisem, vycentroval to, pustil tři kapky, stočil se na východ a celá procedura se opakovala, všechno čtyřikrát i pětkrát, aby byla jistota, že jeho email nespadne do spamu a všichni kolemjdoucí psi si počtou.
S bobkama to bylo horší, byl to sice bagr, ale jinak gentleman jemných způsobů. Musel se schovat, nebo aspoň si myslet, že je schován a neviděn, nikdo se na něj nesměl dívat a nikdy neodběhl "do křovíčka", pokud šel kromě člena rodiny ještě někdo "cizí", třeba sousedka co ji znal deset let, a tak podobně. To se styděl a radši by si nechal vyvalit bok.

leden 24, 2017 13:53
takhle se správně chodí se psem ven... : JOZA
p . . . . ka je prostě úžasná, i nohy! I když už i tam jsou vidět zárodky pomeranče, což by ovšem chvějící se ruka starcova ráda odpustila... Co vy na to, komentátoři?/požádal jsem o pomoc při vložení, ale stálo to za to,co?/
leden 24, 2017 14:39
toulavej : Justík
Máš pravdu, každý má své poslání. Jsou jisté principy - zvířata poslouchají instinkty a ctí je. Lidé ve své velikosti a v přeceňování sebe sama (schováno za vznešené věty o schopnosti myšlení) jsou "chytřejší" než zákony, jež platí tisíce let. smilies/smiley.gif Já ctím "demokracii"- tedy právo většiny (silnějšího, mocnějšího). Takže pokud na ty multi- kulti názory dojedeme, patří nám to. Protože si to evidentně vybrala většina, čili jsme jako druh ztratili životaschopnost..
leden 24, 2017 14:54
pánové..... : doktor
.....pánové rád jsem si vaše úvahy přečetl a musím jen souhlasit.
leden 24, 2017 15:30
teď jsem si po sobě přečet´ "multi-kulti idioté" - měním na idioty, ale jinak nic . . . : toulavej
k obrázku dodávám, že jsem určitě hrozně moc zmlsanej, takže u mě uspěly jenom vlasy . . .

a kdo by nevěděl - Justík je blonďatá kočka :-)
leden 24, 2017 16:31
Toulavej : Justík
Díky za poklonu :-)
Ale Doktor třeba souhlasí a četl jen "pánské" komentáře :-D
S tou blondýnkou jsi mne dostal. Já si do nedávna myslela, že jsem světlehnědovlasá.. Ale moje okolí včetně švagrové kadeřnice to určilo jako ty :-)
leden 25, 2017 16:45
Justíku, kdo tu není tak dlouho, nemusí poznat, že tenhle nick patří ženě :-) : toulavej
Jinak, já jsem jednoduchej, tak rozeznávám jenom brunety – tmavé vlasy a blondýny – světlé vlasy, takže i světlehnědé, no a ještě zrzky, pokud jde o přírodní barvu. Dneska se to pozná ale těžko, co je přírodní.
leden 25, 2017 18:08
Toulavej : Justík
To máš pravdu. Co je "přírodní" aby jeden pochyboval snad už i u "silnějšího" pohlaví. No a v rámci emancipace mám naopak někdy úvahu, zda ten koho jsem potkala je muž , či žena :-) Ale jak se říká - pokrok nezastavíš. PS.: já jsem přírodní, ale to je poznat myslím hned. Byla jsem barvená ve střední na tablo (černá) a asi 2 x melírovaná (v době, kdy bez světlých pramínků jako by člověk nebyl :-))
leden 26, 2017 10:34
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]