O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MOTIVACE, INSPIRACE, POHODA A KONSPIRACE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 leden 2017
Image result for thinkingDnešní doba se zda být jen o shromažďování majetku, vlivných známostí, kariéře a moci. Ať lidé dosáhnou jakéhokoli úspěchu, stále chtějí víc a víc. Snažit se dokázat víc je fajn, ovšem když nezapomínáme na své blízké a i na sebe. Bohužel, to se nestává tak často.

 

 

 

 

 

 

 

Lidé se stále za něčím honí, stále se snaží dokázat, zařídit a zvládnout víc a víc věcí, že nakonec na to nejdůležitější jim pak nezbývá čas.

 

Následující krátké inspirace vám snad připomenou, co je v životě důležité (můj osobní postřeh je, že lidé, kteří je ocení, se jimi vlastně řídí už dávno. Ale ti, kteří by tuto změnu nejvíce potřebovali, nic nepochopí…)

 

 

 

Každý den se snažte potěšit alespoň tři lidi.

Co si o vás myslí/říkají ostatní, vás vůbec nemusí zajímat/trápit.

Každý den si alespoň na deset minut sedněte a v tichu odpočívejte.

Neplýtvejte svou energií na pomlouvání a drby.

Neberte se příliš vážně, všichni vás vážně taky neberou.

 

 

 

Image result for couple sitting in the park

 

 

 

Snažte se více věnovat lidem starším sedmdesáti a mladším šesti let.

Nesrovnávejte svůj život se životem druhých, nikdy nevíte, jak na tom doopravdy jsou.

Nemusíte vždycky všechno vyhrát, někdy stačí souhlasit, že spolu nesouhlasíte.

Život je příliš krátký na nenávist, a negativní pocity. Vykašlete se na to, přestaňte se trápit a zlobit.

Pouze vy se můžete rozhodnout, zda budete či nebudete šťastní.

 

 

 

Image result for children's place

 

 

 

Čtěte víc, než jste četli minulý měsíc.

Když onemocníte, vaše práce se o vás nepostará. Pomůže vám rodina a přátelé. Hýčkejte si je.

Snažte se dobře spát. Hodina spánku před půlnoci je jako dvě po půlnoci.

Pijte více (vodu, ale alkohol zlepší náladu taky :-.)

Nepřipomínejte svým blízkým jejich chyby a omyly z minulosti. Žijte přítomností.

 

 

 

Image result for drinking water family images

 

 

 

Jakkoli je současná situace dobrá či špatná, vždycky se časem zase změní.

Ať vám je jakkoli, vstaňte, připravte se, a jdete do toho.

Rozhodněte se, co chcete. Připravte si plán. Pracujte na něm. Každý den.

Nepřemýšlejte nad vším příliš. Někdy je lepší prostě začít.

 

 

 

 

GRETA

P. S.   Máte také nějakou životní radu, krédo, nebo oblíbenou inspiraci?

          Co vás nejvíce motivuje a pomáhá?

 

 

Komentáře (4)add feed
Kamarádka z Kroměříže : Zdena
měla přítele, ale rozešli se. Když jsem se ji ptala, proč, tak mi řekla, že ji vyměnil za hospodu a to se ji nelíbilo, takže musel do svých komnat. Ale říkala mi, že byl bezvadnej, vždycky ráno se protáhl a zvolal "mámo vstávej, venku je krásnej den" i když tam padaly tratary. Ale už to stačilo na úsměv při vstávání. A tak to používáme dál a ono to fakt funguje :-)))))

leden 03, 2017 10:26
Greta..... : doktor
...... jistě máš ve všem pravdu a je to vyzkoušené,tak dík za připomenutí.Jen osud( nemoc,odchod které máme rádi atd.)může s naším životem zamávat jinak než jsme chtěli.
leden 03, 2017 15:02
Mě nejvíc inspirujou : Krakonoš
příběhy lidí, který něco pořádnýho dokázali, něco po nich zůstalo nebo zůstane, a přitom nejen že neměli na startu umetený cestičky a bohatýho strejčka, ale navopak nějakej pořádnej handicap, smůlu atd. Přesto nefňukali, nevymlouvali se na zlý vokolnosti a špatnej svět, ale makali a dokázali víc než průměr. To si pak, kdykoli se mi něco nedaří nebo se mi do toho nechce, říkám, že stěžovat si člověk může fakt jen na svou blbost a neschopnost. smilies/wink.gif
leden 03, 2017 20:05
... : Suigi
Četl jsem zde komentář o své blbosti atd. Napíšu příběh o obětavosti a rodině.
Jsem muž už 4 roky nedělám, protože pomáhám ženě v podnikání. Starám se o děti od malička, protože se honí za kariérou a pořád jí je to málo. Sex z její strany nebyl už 10 let, vše musím já. Peníze nosí jen ona a i když ji pomáhám a starám se převážně o domácnost a děti, jsem to já kdo peníze nevydělává a nic nedělá. Od doby kdy jsem ji poznal kdy jsem ji pomohl z psychických problémů a i zdravotních a když potřebovala kupovali se věci hlavně z peněz co jsem dostal jako odstupné, to bylo v pořádku a mě to nevadilo ani jsem to neřešil. O děti se starám celou dobu od malička. Ona s nimi jezdí všude kupuje jim skoro vše na co si pomyslí atd. Já se jim starám o život o výchovu a celkový pohled na svět. Vysvětluji ji jim co a jak funguje atd. Já jsem hodný, ale více přísný, děti mě sice milují, ale nemají odemne nic a od maminky všechno. Teď se rozvádíme, protože jsem budižkničemu, chce mi nechat dluhy, které nadělala na druhým bytě a sebrat úplně vše. Ano je to z peněz co vydělala ona, ale já ji je pomohl a taky díky tomu měla kariérní vzestup. A jelikož ji nepasuji asi už do plánu tak to dopadlo. Prý nemáme už nic společného že njesem chlap, žádné koníčky nemáme společné, tak jako že třeba půl roku chodíme spolu na pokemony a byly jsme šťastný. Nepřišlo to z čistého nebe, táhne se to od roku 2011 kdy mi řekla že nejsem chlap že vydělávám málo. Prostě nejsem nakloněný lidem co vydělávají peníze a neváží si člověka, který udělá vše pro rodinu. Je to člověk který je zdeformován vidinou peněz, úspěchů a i když jsou pro ni děti důležité, tak teď jsou už velké a dá se jim to prý vysvětlit. Prosté úspěch jednoho za pomoci druhého nemá s rodinou co dělat, bu´t jsou oba š´tastný co mají i když je to akorát aby jednou za rok udělali dětem pěkné vánoce, než aby člověk čekal kdykoliv zhroucení štěstí jen proto že ten druhý má kariéru a umí v nějakém oboru vydělávat vysoké peníze. Ona neměla nic já pracoval a měl nějaké peníze.
leden 19, 2017 15:56
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]