O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEONARDO, MIMINKO Z KRABICE OD BOT PDF Tisk E-mail
Středa, 14 prosinec 2016
"Už jsem zapomněl, kde jsem žil první 4 týdny svého života, ale jednoho dne mě odnesli od mámy a už jsem ji nikdy nespatřil. Ruka, která smrděla odpadky a kouřem, mě přehodila do jiné ruky člověka, který mě další den plačícího a hladového, předal v krabici od bot do voňavých a trpělivých rukou mojí prozatimní tety Olinky. Vytrhli mě od mámy předčasně a nestihl jsem se tedy nic naučit, pomalu se musím seznamovat se vším, co patří do psího světa."


 

 

 

 

 

 

     Leo je sotva šestitýdenní miminko, blíže neurčený kříženec; předpokládáme, že bude spíše střední velikosti. Váží nyní 2,5 kg, což je o kilo více, než když k nám přišel. Bohužel, od začátku se Leonardo potýkal se zánětem močových cest, čekali jsme na výsledky kultivace a citlivosti, protože dvoje antibiotika zatím neměla větší efekt.      Ale - update -  už je mu podstatně líp! S předstihem se se sice do něj můžete zamilovat už teď, ale do nového domova odejde, až se úplně vyléčí.

 

 

 

 

 

 

 

      Leo je typické mimino, které nic neumí a nic neřeší. S přehledem zvládne zlobit, kňučet, kousat, vynucovat si vaši pozornost, řádit, otravovat svou dočasnou psí kamarádku, ale především vykouzlit na vám na tváři úsměv a neuvěřitelný pocit obrovské něžnosti. Ano, Leonardo není žádný chudínek a neviňátko, něžné klubíčko je z něj pouze když spinká. Jak rozlepí očka, vyskáče mu z nich stovka čertíků a tisíc rarášků, a jen, co se protáhne, jde na věc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Musí přece vyzkoušet svoje bílé perličky a tak všechno kousáním otestuje. Klidně prubne váš rukáv, nohavici nebo bačkoru, pak se přemístí trochu načechrat hlínu do květináče, potom zuřivě zardousí vaši ruku a nakonec  přemůže plyšáka. Je perfektní, božský, dokonalý, nestačíte se nudit ani sekundu... Totálně si vás získá.


      Slyší krásně na svoje jméno a taky na něj dokáže přiběhnout, pak zas a znova  vás zkusí lehounce ukousat a umazlit vás do bezvědomí, velkolepě vás vítá a když k němu mluvíte, dá chápavě hlavičku na stranu a poslouchá. Je nebojácný, sebevědomý a chytrý, radostně vrtí sebou i svým ocáskem, a pusinkuje vás, když se vzbudíte, jakoby vás neviděl půl života.

 

 

 

 

 

 

 

 

       Leovi by prospěl psí kámoš, ideálně kastrovaná fenka; je zvyklý na přítomnost psí kamarádky a jistě mu udělá radost i v novém domově. Sám by byl asi smutný. Nechtěl by být zavřen celý den o samotě... Bude potřebovat péči a pozornost, milující páníčky, kteří ho nebudou chtít  od časného rána do večera jen "uvěznit na gauči".

 

 

 

 

 

 

 

        Výchova bude zcela ve vašich rukách, ale štěňátko je to velmi učenlivé - a tak - jak si ho vychováte, takový bude. Bude mu dobře jak v domě se zahradou, tak i v bytě s  aktivními páníčky. Rozhodně to není pes určený na hlídání - jen pro pobyt venku u boudy - stejně tak jako není budoucí živá hračka k malým dětem.

 

        Prosím - pouze do rukou zodpovědných a k majitelum vlídným, vychovávajícím a milujícím...

 

 

 

 

      Leonardo je v dočasné péči v Praze.

Jakékoliv bližší informace Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny ,

602 259 705, nebo Olinka 777 883 698

 

 

 

 

Komentáře (4)add feed
je : Kamila
překrásnej...
prosinec 15, 2016 11:10
ANO, překrásný psí miminko, : Martina P.
určitě to bude jednou spokojený pes, protože byl zachráněn včas.
Jen si stále uvědomuju, co zvířat je trápeno lidmi,
co lidí je trápeno lidmi...

My jsme opravdu "nejhorší zvířata".
prosinec 15, 2016 18:52
Ježíš, Dani, : Lenka1
tohleto mi nedělej.

Aktuálně sháním psa, ale fakt, opravdu, potřebuju tvrdýho a nebojácnýho obranáře, koukám po inzerátech na Bazoši po štěňatech NO, takže tady to neklapne, ale bere mě to za srdce....

Ale jak psala Martina P., aspoň je zachráněnej včas a to je fajn. Je naprosto úžasnej.
prosinec 15, 2016 20:15
danielko....... : doktor
...... je to nádhernej pejsek,má úžasně něžné a teplé očíčka,je na první pohled mazlík.Poptám se v okolí zda by se nenašel někdo kdo se do něho zamiluje. papapapapa
prosinec 16, 2016 14:02
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]