O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠETEČNICE – KAMARÁD TAKY RÁD PDF Tisk E-mail
Středa, 16 listopad 2016
Image resultRadka byla odmalička spíš kluk. Divoká, tvrdohlavá a neposlušná. Tam, kde ostatní holčičky chodily do baletu, Radka hrála fotbal. Když ostatní holky chodily na zumbu, Radka šplhala po skalách. Nikdy ji nikdo neviděl v šatech či sukni. Nikdy ji nikdo neviděl hihňat se s dalšími děvčaty. Běhala s partou kluků a jako kluk se chovala. Obklopena převážně klučičí společností to dotáhla na právnickou fakultu.


.

Sylva se narodila jako poslední sestřička ke třem starším klukům. Maminčina a tatínkova princezna. Čtyři chlapi v rodině měli silné ochranitelské tendence a Sylva vyrůstala sice s několika kamarádkami, ale většinou obklopena pouze bratry a všemi jejich kamarády. A kamarádi bratříčků se velice snadno stali i kamarády Sylvy. Jakékoli akce byly většinou ve složení - kluci, kluci, kluci a Sylva.

 

 

 

Související obrázek

 

 

 

Šárka se vždy strašně styděla. Byla jedináček a neměla moc příležitostí se nějak sociálně projevit. Od malička spíš uzavřena do sebe, a brala vše strašně vážně. Od školky se kamarádila s Monikou, byla to její jediná kamarádka. Ve dvanácti letech se spolu přihlásily na tae-kwon-do. Monika sice časem odpadla, ale Šárka se do své nové aktivity přímo zamilovala.

Zvýšila se jí tím sebedůvěra i sebevědomí, přišla mezi lidi, kteří měli stejné zájmy. U bojového sportu se jednalo převážně o kluky. A tak Šárka měla spoustu nových kamarádů – pochopitelně samých kluků.

 

 

Určitě jste jistě slyšeli pořekadlo  „Kamarád taky rád“. Myslíte, že je to pravda?

Že občas využívají kamarádi svého postavení?

Obklopují kluci dívku - ať už podvědomě či naschvál - z jen toho jednoho důvodů?

Že by, někdy, možná … když budou ve správný okamžik, na správném místě?

 

 

Radka začala chodit s klukem  ze školy. Sylva se seznámila s přítelem přes svého staršího bratra a Šárka si našla kluka na tae-kwon-do závodech. Všechny ale dál měly spoustu dalších kamarádů kolem sebe. A trávily s nimi svůj volný čas, ať už v horolezeckém kroužku, na návštěvě bratrů doma, či na normálních trénincích bojového sportu.

 

Ale - všichni současní oficiální kluci byli na jejich kamarády více-či méně žárliví „prý kamarád taky rád“ a „kdo si počká, ten se (eventuálně) dočká“.

 

 

Co si o tom myslíte?

Existuje něco jako kluk-holka přátelství?

Může to vydržet?

Může se dlouholetý pouze-kamarád změnit na přítele?

Čeká jen na svou šanci, nebo je to skutečný kamarád?

Máte nějaké zkušenosti, názory, rady?

 

 

            VŠETEČNICE

 

 

 

Komentáře (3)add feed
... : doktor
Přátelství holka-kluk je možné a ověřené.Zda lze mluvit o délce trvání,nebudu konkrétní,záleží na obou lidičkách.Kamarád a přítel jsou dva rozdílné pojmy.Přítel nemusí vždy znamenat milenec,ale zase jen v dobrém slova smyslu-přítel.Za svůj život jsem byl kamarádem,přítelem i "přítelem".Ta poslední varianta se mi stala manželkou.
listopad 16, 2016 13:37
Souhlasím, : Michal
možné to je a dokonce nijak neobvyklé. Opisoval bych zbytečně doktora, už to napsal.
A je tu ještě jedna variace, totiž že se z manželů stanou i kamarádi. To je pak to nejlepší co se vůbec může stát. Mám doma mého nejlepšího kamaráda, mou Aničku.
listopad 16, 2016 15:53
Kamarádit : kim
můžu s tím s kým nemůžu mít sex ani v myšlence, protože kamarád mě nikdy sexuálně nepřitahuje. Pokud to tak není, tak se nekamarádím, ale balím.
listopad 16, 2016 16:33
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]