O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠETEČNICE - PONĚKUD ZTŘEŠTĚNÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 02 listopad 2016
Image resultMoje nejlepší kamarádka Kytka miluje věnečky. (Znáte je – ty z odpalovaného těsta a s krémem.) Je schopna sníst deset věnečků během chvilky. Vypadá ovšem úžasně a postavu má jak modelka. Nevím, jak to dělá, protože když jí něco přinesu, vždy všechno zblajzne na počkání.

 

 

 

       Myslím ale, že to má co do činění s tím, že nerada vaří a peče a tak vlastně cukrové a kalorické bomby ji obstarávám pouze já. Ale i když se ji poctivě snažím vykrmit, nijak zvlášť dobře se mi to nedaří.

 

 

 

Minulý týden jsem měla s Kytkou naši obvyklou schůzku. Chtěla jsem jí udělat radost a tak jsem zas upekla domácí věnečky. Protože neznám nikoho, kdo by věnečky neměl rád, upekla jsem raději trojnásobnou dávku. Velice prozíravé rozhodnutí... Věnečky,které vizuálně vypadaly nejlíp, jsem naskládala na podnos, opatrně zabalila a vydala se na cestu.

 

Tak si to tak hezky pomalu rozjíždím, když při vyjetí do silnice mi najednou otevřeným oknem vletí věnečky a přistanou na klíně.

 

Ano, přátelé, samozřejmě. V rámci nedostatku rukou a přebytku věcí nutných vzít s sebou, jsem věnečky pěkně odložila na střechu auta. Když jsem pak vše naskládala dovnitř, věnečky na střeše zůstaly. A když jsem se s nimi rozjela, tak se krásně proletěly vzduchem.

 

 

Výsledek obrázku pro VĚNEČKY Z ODPALOVANÉHO TĚSTĚ

 

 

 

Vzpomněla jsem si, jak jsem takhle podobně odjela s mobilem na střeše. Ale ten se už nikdy nenašel. Také jsem si vzpomněla, jak si můj táta fotograf jednou vypůjčil neuvěřitelně drahý foťák, se kterým pak fotil reportáž v Jižních Čechách; a přesně takhle si ho před odjezdem odložil na střechu. Uvědomil si, co se stalo, až když doma vykládal auto. Několikahodinová cesta zpět do Jižních Čech se ovšem vyplatila, foťák (naštěstí ve speciální přepravce) ležel v příkopu u silnice…

 

 

Co vy, také jste si něco jen tak na chvilku odložili na střechu?

A také jste na to jen tak trochu pozapomněli?

Co to bylo? Jak to celé dopadlo?

 

VŠETEČNICE

 

 

 

Komentáře (8)add feed
... : Mikin1
Ja nedavno nasel kousek od nasi osady bezdratovy telefon. Zapnul jsem ho a prosel cely Bear Creek. Signal se ozval pobliz srubu meho souseda Petera. Zaklepal jsem a ano, byl jeho. Zapomnel ho na strese auta.
listopad 02, 2016 12:36
VŠETEČNICE.... : doktor
VŠETEČNICE...VŠETEČNICE....vypaly-li všechny věnečky tak nádherně....jojoj.....to byla škoda.Ještě klika,že nemám auto.To by to dopadalo.
listopad 02, 2016 13:16
omluva : doktor
.... vypadaly-li(hahahaha) a díky....!
listopad 02, 2016 13:17
Na : Milene
střechu auta neodkládám, takže neztrácím. Je to protože vyjíždím většinou z garáže. Ale tam nechám vždycky něco. Někam položím na poličku a už zapomenu dát do auta. Nejčastěji kafe na cestu.

Věnečky vypadají opravdu božsky. Jednou jsem je chtěla upéct, protože je taky moc ráda a nedopadlo to dobře. Vůbec se nenafoukly. A tak jsem další pokusy vzdala.
listopad 02, 2016 14:20
U nás taky byly věnečky ve velké oblibě - : d@niela
začalo to celkem nevinně. První měsíc po svatbě jsem je udělala na "výměsíčí". A že to mělo úspěch, tak jsem je pak dělala každý ten měsíc znovu. Po roce jsem přestala, protože jsme zjistili, že bychom se brzo do našeho pidibytu nevešli...
listopad 02, 2016 14:55
... : Milene
Tak možná dobře, že je neumím. smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif

musela jsem si najít co je to "výměsíčí". Nikdy jsem se s tím nesetkala. smilies/cheesy.gif
listopad 02, 2016 15:27
... : *deeres*
U nás v oblibě nebyly. Díky ségře. Ta když se začala učit cukrářkou, tak doma dělala hokusy-pokusy. Jeden pokus byly zrovna oblíbené věnečky. Odpalované těsto snad bylo v pořádku, nevím. Jenže pak místo, aby to dala péct do trouby na plech, tak se jala to smažit na ztuženém tuku. Že by si vzala vzor z knihy Vejce a já , tak to určitě ne, tehdy tu ta kniha určitě ještě nevyšla. Ale dopadla stejně, jako autorka. Těsto krásně vyběhlo, krásně se usmažilo a po rozkrojení bylo krásně duté a dutina byla krásně plná ztuženého tuku. Humus, který skončil v popelnici a věnečky pak už nikdo nikdy od ní nechtěl.
listopad 02, 2016 16:29
Věnečky : Lenka1
vypadají krásně. Je dobře, že je neumím, jinak bych musela cvičit půl dne, aby to na mě nebylo vidět.

Ale čas od času neodolám, zajdu do naší cukrárny, kde to ještě nezačali šidit a koupím si nefalšovanej větrník.

Mňam.

K tomu odkládání na střechu. Jednou jsem odložila desky s úředními dokumenty - tajnými. Naštěstí mi to došlo hned po rozjezdu, takže v pohodě. Ale studenej pot mě na vteřinu oblil, když jsem si to uvědomila, to jo.
listopad 02, 2016 18:49
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]