O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Středa, 26 říjen 2016
Nezavinila jsem třetí světovou, ale něco podstatně horšího! Dávám svýmu milovanýmu chlupatci občas kus syrového kuřecího, konkrétně kosti, plus i něco málo masíčka na nich. Jo, ale vždy poctivě ořežu veškerý kůže a tuk. Sobě vařím polívku, on má ty „paběrky“.

 

 

 

 

 

 

 

Teď jsem to z pilnosti očistila všude, brouček dostal na svůj talířek jednu „koft“, se kterou střelhbitě odskotačil na kanape, a ty kůže a sádlo jsem vyhodila v igeliťáku do koše.  Áno, uhodli jste, zatím, co já pilně čučela do mobilu, on to velmi, převelmi tiše vytáhl, a všechno sežral!!! A teď je spokojenej…

Proboha, co mne asi v brzké budoucnosti čeká??? Nejspíš zesr… celej byt. No, von to doma nedělá, tedy, nikdy neudělal, ani jako mimčo, ale – nevím nevím, jak by bylo vám, sežrat sádlo z jednoho prasete (tak to beru v poměru jeho „velikosti“ a velikosti toho tlustýho…).

 

Taky dělá váš štvernohej drahoušek ciráty s hoínkem? To je někdy děs; dneska venku semotám skápla kapka, bylo to, jako když mi babička říkávala, že to čůrají andělíčkové… takové ty malé kapičky z vysoké dálky. (Ona totiž vůbec neměla ráda déšť, a tak cílila na mou nechuť být počůraná – ať to jsou třeba nevinný andělíčci někde bůhví kde.)

 

 

Ale - tady šlo o to, abych vyprázdnila svou štěkavou rouru a měla na půl dne pokoj. Jenže. Naše ranní procházka je doba, kdy se vyřinou ze všech okolních děr babizny se svejma čoklama všech variant a rozměrů. A ti, když vidí a cítí mého „samce“, tak jsou z něj hin. A von, pochopitelně, z nich. Takže, i když mu celkem nečiní problémy přerazítkovávat zprávy předchůdců svými krůpějemi, tak na tvorbu hoínka prostě potřebuje klid. Holt – chlap.

 

Tak se dnes stalo, že když už si párkrát utočil své předehrové kolečko, už už to vypadalo, že se nahrbí a vypustí – tak vždy měl smůlu, neb se kolem šmrnclo něco jinýho  čtvernohýho, co ho vyrušilo.

 

Současně začínalo víc a víc pršet, to už nebyla sem tam kapička, ale řádnej furtcát. Mě to nevadilo, tedy zatím  ne zas až tak moc, ale Kajínek je mrcha, která nemá ráda nic mokrého. Tedy, pochopitelně, pokud nenapustím vlahou vodičku do umývadla, něžně ho neprodrbávám a pak nefrotýruju. Jo, to občas toleruje.

 

Ale studená voda? Shůry? A navrch louže? Propadá pozvolna do zoufalství, snaží se přitisknout k barákům, vlisovat se nějak dovnitř, tam, kde pravděpodobně nemají to hnusné, studené, tekuté.  No, a pak aby se jeden uvolnil, soustředil a vytlačil…. Big problém.

 

Začínala jsem promokat všemi vrstvami. Prolezli jsme okolní plácky, někde se honil s kámoši, pak už se jen schovával za mne. Pršelo víc a já dostávala vzteklou náladu; však jsme byli v tom nevlídném počasí venku už půldruhé hodiny, většinou sami, a v podstatě na nic. Ani on z toho neměl žádnou potěchu, bylo vidět, že nemá náladu. Nechtělo se mu být venku, ale…

 

Podnikla jsem poslední akci – bafla čubáka a začala utíkat (no, o 0,01 km/hod. jsem zrychlila chůzi), což nakonec zabralo. Vyhnala jsem to z něj, sebrala do papírku, odhodila do koše a oba jsme fofřili domůůůůů.  Po vydrbání – jeho, následně i mém, jsme oba ulehli, schváceni prožitým zážitkem. Však nám zabral dvě hodiny…

 

d@niela,

venčič, krmič a obránce

 

 

 

 

 

 

Komentáře (7)add feed
... : *deeres*
Také to znám. Každý pes to má jinak. Jeden můj chlupatec vylítne ven, všechno vyhodí a pohodička můžeme zpátky do pelechu. Ten druhý byl práskanější, věděl, že po vykonání díla se jde domů, tak si to schovával. Normálně to je jenom delší procházka. Hůře, když jsem někam pospíchala a zoufale obíhala jeho oblíbené plácky. Jednou jsem tak s kámoškou jely na výlet. Nejdřív jsem se psem běhala brzičko ráno po Holešovicích a nic. Pak jsem s ním odjela na Prosek, odkud odjížděl náš výletní autobus a běhala kolem zastávky a zase nic. Do cíle určení jsme nedojely, někdy v půlce cesty můj chlupatý blbínek se začal divně tvářit a silně zatouchat. Jen tak, tak, že jsme stačily vylítnou z autobusu.
Někde v jiné diskuzi někdo na tebe prozradil, že máš narozky? Tak hlavně zdraví, zdraví , zdraví a pevné nervy s Kudlánčaty!
říjen 26, 2016 12:09
daniela : doktor
Hahahaha,nebýt čubáka,tak si ani nezasportuješ.Zdraví najdeš nejen v sýru,ale i v bezva čubíčkovi.Ahoj.
říjen 26, 2016 14:13
Danielko, : Iris
je to krásně napsané, úplně se při čtení cítím zoufalá a promočená.Ale za ten krásný psí kukuč to stojí, že? Je to černobílá chlupatá radost a láska.

Kdybys dnes náhodou měla narozeniny, přála bych Ti opravdu upřímně víc radosti a zdraví, velkých slov netřeba. smilies/smiley.gif
říjen 26, 2016 19:28
Taky jsem při čtení měla pocit, : Martina P.
že za sebou táhnu nějakého otráveného psa. My ale máme doma číču, a to je něco absolutně jiného, se zcela odlišnými problémy. Snad to taky někdy sepíšu a pošlu smilies/grin.gif
říjen 26, 2016 19:33
Narozeniny. : Pepa
Pokud můj PS nelže tak jsem informován o narozeninách. Přeji Ti Danielo mnoho zdraví a životního elánu.
Devět tisíc kilometrů od Prahy také prší. Náš malý knírač Jessie, který se celým jménem v psím pasu jmenuje Jessie James, ať prší či slunce pálí, nebo mrzne musí ven a je mu to jedno. Má za úkol očurat všechny kandelábry. Potůček podél nějž podnikáme procházky během velice suchého léta úplně vyschl ale vytrvalý déšť jej nyní opět naplnili křišťálově čistou vodou. Příroda jej zázrak, při včerejším špacíru Jessie skočil do potoka a počal prohánět první lososy, kteří po pětiletém pobytu v Pacifickém oceánu navrací zpět do potůčku jde se narodili, vytřít a zemřít. Příští rok z jara se budou v potůčku
prohánět miliony malinkých lososů.

říjen 26, 2016 20:37
Je to tak : wendy
máš-li psisko MUSÍŠ 3x denně ven, počasí nepočasí. Páníček se pěkně celoročně rozhýbá, psa nemaje pěstuje přes podzim zimu gaučink. A kromě toho máš bezva kamaráda.

Jen v noci, před spaním, a to ostatní pejskaři závidí - Bobina vyběhne ven, na trávníčku vykoná loužičku a maže zpátky, zatímco většina ostatních musí pochodovat a čekat.

JInak se Dani připojuji ke gratulantům !!!! smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif smilies/cheesy.gif
říjen 26, 2016 21:46
Taktéž se : Lenka1
připojuju ke gratulantům.


říjen 26, 2016 22:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]