O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 říjen 2016
Kašlu furt, téměř v jednom kuse a na všechno. Lidi, co já to kde chytila :-))) Rozhodně to ale nebylo na pasece, a už určitě ne motýlek... Nemáte to někdo taky? Takovouhle virozu jsem ještě nezažila - všechno jak má být, jen asi vše tak o sto procent horší...

 

 

 

 

     Že by změnou počasí? Ale to je už jedno; vím, že to ještě pár dní potrvá a já doufám, že v souvislosti s tím ze mne odpadnou nějaká ta přebytečná kilča. Když už tedy skoro nejím... 

 

     Když jsem minule provázela podvraťáčka Kayu na jeho ranní čůraco-kakací prochajdě, přičemž tak trochu pršelo, musela jsem se smát, jak zoufale se snažil najít kousek suchého pod packy, nebo alespoň místečko, kde by nebylo zaloužováno. Tímpádem se plížil festovně při zdi domu či obchodu; snad ten barák přímo chlupama odrbával. 

 

      Rozhodně to není pes koupací, tedy ne venku. Vlastně ještě ani žádnou příležitost dostat se do nějaké té přírodní vody neměl. (Snad se to povede napřesrok, plánuju konečně nějakou dovolenou.) Nechápu ho - každý pes, který naší domácností prošel, byl vodomilný, některý z nich až příliš.

 

 

 


 

 

 

     Vzpomínám na jednoho z nich, nalezence-labradora. Tohle zvíře už od ranného mládí se vrhalo do všeho, co bylo kapalného skupenství. První takový otřesný zážitek jsme měli v Černošicích, kdy cestou kolem Berounky, v listopadu!, se nám psisko vytrhlo a skočilo do Berounčiných vln. Už jsem se viděla, jak se s ním vláčím k veterináři, krmím ho psími antibiotiky, dávám mu zábaly při horečce... A on zatím, pacholek, si jen příjemně zaplaval, pak vylezl, náležitě se oklepal a vůbec nic mu nebylo!

 

      Na Kayovu obranu zase musím potvrdit, že doma se koupe docela odevzdaně, stejně tak se nechá po kouskách vyfrotýrovat, ve své vlastní osušce odnést na gauč, kde jest ještě znova vysoušen, načesáván, odrbáván... Po chvíli pak vstane, prostřelí bytem, aby se pak v posteli několikrát sám pořádně ještě vytřel do sucha. Když se konečně ke mně vrátí, vyloženě se vystavuje: "To koukáš, co, to sem krásnej... Tak, a teď hezky drbej a hlaď a taky bys mi mohla zazpívat nebo povídat pohádku?"

 

 

 


 

 

 

Kašlu furt, téměř v jednom kuse a na všechno. Lidi, co já to kde chytila :-))) Rozhodně to ale nebylo na pasece, a už určitě ne motýlek... Takovouhle virozu jsem ještě nezažila - všechno jak má být, jen asi vše tak o sto procent horší...

 

Nemáte to někdo taky?


 

 d@niela

 

     

Komentáře (6)add feed
Daní, : Míša šíša
kašlu už asi 10 dní, bez zvýšené teploty sice, ale jinak to stojí za to. Z nosu mi teče, klouby bolí... a ne a ne to přestat. Je fakt, že nemám čas to vyležet, takže jen beru nějaké kapky na kašel a čekám s nadějí, že to snad už konečně odezní.

Ta fotka "Zoufalství" je nádherná. Kámen by se ustrnul. smilies/grin.gif
říjen 10, 2016 13:51
Tipuju to na první příznaky Human Immunodeficiency Virus : *NČ*
Nevim. Snad by nějakej doktor .... (ale RSDr nebo PhDr bych v tomhle případě raději vynechal)
říjen 10, 2016 15:04
milej zlatej, já jsem taaaak nevinná, že todle u mne určitě nehrozí! : d@niela

ale spíš to bude Human sense deficiency Virus, páč to na sobě pozoruju už delší dobu.

říjen 10, 2016 15:21
... : Mikin1
Nas Newfoundlandak Jeddy nevynecha jedinou moznost vlezt do vody a tak se i predevcirem ritil ke svemu oblibenemu bobrimu rybnicku, u ktereho jsme uz par dni nebyli. Jenze ono mezitim kapanek prituhlo (v noci -14 C) a tak jsem ho nasel, jak s nesmirne prihlouplym vyrazem stoji na lede.
Viroza se nam zatim vyhyba. Ta skutecna, i ta prezidentska.
říjen 10, 2016 15:48
Dani, : wendy
asi žádný pes, který k tomu tedy není od přírody disponován, se nechce koupat. To je u nás rovněž obraz čirého krystalického zoufalství...

Jinak hlásím, že virózu nemám, mívám ji ale 1x ročně zjara, takže v současné době nemohu sloužit ničím jiným než tím že s tebou cítím a přeji brzké uzdravení, ovšem ono to s věkem trvá nějak pořád dýl, co ? aspoň já to tak sleduji na sobě samé.
smilies/shocked.gif
říjen 10, 2016 19:47
Já jsem : Lenka1
si kolikrát říkala, že nemám psa, ale kachnu. V angličtině to zní o to srandovněji, že pes je "dog", zatímco kachna "duck".

Opět vzpomínám na svýho služebáka Dennyho - v létě, když jsme trénovali revíry v terénu, tak to muselo být výhradně v prostoru, kde se v okruhu alespoň 2 kilometrů nenacházela žádná vodní plocha.
V opačném případě ovčoun na povel "Revír!" neomylně vypálil jako raketa přímým směrem přímo k vodě (jak to na dálku poznal, netuším) a teprve poté, co se řádně vycachtal, vylezl z vody s blaženým výrazem a konečně se tedy uvolil začít hledat ukrytého figuranta.

A jednou v prosinci, na pravidelné procházce, kde už to znal jak svý boty a která vedla kolem místního zatopeného dolu, který už odnepaměti slouží jako přírodní koupálko, to vzal s rozeběhem rovnou ze svahu do vody. Já jsme pak jenom zaslechla překvapené vyštěknutí.
Tak jsem popoběhla, co se jako stalo, a málem jsem se počůrala smíchy - Denny seděl pár metrů od břehu na ledě a nechápavě zíral. Doufám, že si při tom placáku na led moc nenatlouk.
smilies/grin.gif
říjen 11, 2016 19:27
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]