O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ŽIVOT V "LÁSKOPRÁZDNU" - PO LÉTECH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 říjen 2016

Jsou to už víc jak čtyři roky, co jsme četli první dopis od Zdenky...  Uplynulo hodně víkendů od té doby. Proč píšu víkendů? Přečtěte si ten smutný dopis, který končí: "Nejsem spokojená, ale nevím, jak situaci změnit, aniž bych ublížila sobě. A tak žijeme v jakési symbióze, ex se o dům stará přes týden, já o víkendech dělám to, co vždycky. Ale nejsem spokojená." Nyní jsme dostali pokračování -  ale je smutné...

 

 

 

Milá Danielo,

 

     sama mám ráda, když dočtu příběhy do konce, proto přidávám kousek k tomu, co jsem nakousla v roce 2012. Konec to ale není, tedy doufám.

 

     Krátce po tom, co jsem do "Kudlanky" napsala, jsem zakoupila byt v Praze. Chtěla jsem začít sama a lépe. No, moc se mi to nepodařilo. Momentálně v tomto bytě přebývá moje dcera s vnučkou a svým partnerem, a k tomu se přidal drahý tatínek. Abych byla spravedlivá, došlo k tomu z finančních důvodů. Bývalý manžel stále přispívá na chod mého (jeho...) domu a našel si v Praze k důchodu brigádičku. Z bytu jsem odešla a bydlím v práci.

 

     Na víkendy stále pravidelně jezdím "domů"...udělat vše, co je třeba.

 

     Co se změnilo jsem já. Možná se to stalo stresem, možná špatným stravováním...onemocněla jsem rakovinou. Nemíním podlehnout, nic si z nemoci nedělám. Ostatně, i kdybych nevydržela moc dlouho, nemám strach. Věřím, že na mě čeká ještě hodně krásných zážitků, jen na ně ještě nemám úplně dost sil.

 

Posílám vám všem spoustu tepla do duše

a zase se ozvu,

ZDENA

 

 

 

 

Komentáře (3)add feed
Držím : Lenka1
všechny 4 palce. (Na nohou to jde sice blbě, ale jde to.) smilies/smiley.gif
říjen 10, 2016 08:14
... : Nona
.... nevím, jestli to chápu dobře, ale jsi spoluvlastnicí domu, kde bydlí bývalý manžel. Dále jsi vlastníkem bytu, kde bydlí dcera s rodinou a tatínek (Tvůj otec?).
Všichni okolo Tebe někde bydlí a Ty přes týden přebýváš v práci? Kde spíš, co jíš, kde pereš prádlo?
Tvoje tělo Ti naznačilo, že s ním špatně zacházíš....
říjen 10, 2016 08:38
Zdeni, : Vodoměrka
nejvyšší čas myslet na sebe a ne na ty ostatní kolem... někde jsem četla, že rakovinu vyvolává stres a neřešená a nevyslovená nespokojenost... tělo ti jasně dalo najevo, že takhle ne, že se něco musí radikálně změnit...
Stojí ti ten dům se zahradou za to? Co z něho máš, když přes týden jsi jen v práci a o víkendu doháníš to, co jsi přes týden neudělala? Teď tě dohnalo cosi zcela jiného... pořád ještě nechceš přehodnotit svůj žebříček priorit?
říjen 10, 2016 09:22
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]