O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠETEČNICE – CHUDÁK MANŽEL... PDF Tisk E-mail
Pátek, 30 září 2016
Image resultNějak mě v poslední době pobolívají záda ... a tak místo poctivého kreativního psaní sprostě kradu (sama sobě) z dlouholetých našetřených zásob zajímavých textů z internetu. Přečtete si, pobavte se a HLAVNĚ radujte se, že vaše životní situace není stejná, jako té, která následující dopis psala... Vám všem každopádně přeju lepší, zábavnější a méně pracovní nadcházející víkend!

 

 

 

 

 

Image result for KRÁVA A KOZY NA PASTVĚ

 

Milá Evičko,

 

kamarádko moje, chtěla jsi, abych ti popsala svůj běžnej den, tak ti tedy píšu ten dnešní – je to celkem nuda… Můj manžel nastydl a je doma s virózou. Děti jsou zatím v pořádku.Takže - ráno jsem se probudila, rychle se umyla, podojila krávu, dala mléko do chlaďáku, dala králíkům, nasypala slepicím, vyvedla kozy a krávu na pastvu. (Jak víš, odstěhovali jsme se do domku a máme malé hospodářství.)

 

Potom jsem vzbudila děti, připravila snídani, zkontrolovala dětem věci a odvezla je do školy. Po návratu jsem vyndala sekačku a ještě pokosila trávu na předním trávníku. Pak jsem šla do práce. Ve firmě jsem se pohádala s nadřízeným a jednoho podřízeného téměř vyhodila. No, neměla jsem zrovna den.

 

 

 
        Cestou z práce jsem nakoupila v supermarketu. Trochu jsem se zdržela. Neměli totiž pivo, které se u nás doma pije, tak jsem se musela zajet ještě jinam. Taky jsem koupila klobásky na gril... měli totiž ty, co má ten můj strašně rád…

 

Pak jsem přijela domů, zkontrolovala topení,  připravila jídlo – svačinu pro děti i pro drahouška, dojela do školy pro děti, dala jim svačinu, zpracovala daňové přiznání a šla na zahradu. To bys neřekla, jak ten plevel rychle roste… Ještě mi zůstal trochu čas, takže jsem si stihla zajít ke kosmetičce, objednat si nový  balzám na ruce a vrátila se domů.

 

        To už bylo v podvečer, takže jsem došla pro krávu a kozy, sebrala vejce v kurníku, připravila večeři, vyměnila pojistku na levém blinkru u auta, zdechlou žárovku v chodbě, nakrmila děti, zkontrolovala jim úkoly a poslala je spát. Pak jsem už jen šoupla prádlo do pračky, šla na internet, přes banking jsem zaplatila účty, přečetla poštu, odepsala pár lidem, včerejší prádlo vyžehlila, dala sušit to dnešní a poslechla si, co je ve světě nového, říkal mi to drahoušek při večeři. Já si snědla svůj zeleninový salát, osprchovala se a šla spokojeně spát.

 

Když v tom mi blesklo hlavou: HRŮZA! Vylítla jsem z postele... Vždyť můj muž, ten chudáček, celej den leží opuštěnej v obýváku, sám u televize, vůbec jsem se mu nevěnovala  a ani se s ním dnes nepomilovala!

 

 

No, tak vidíš, jak se tu máme. Napiš mi taky,

IVETA

 

 

 

 

Komentáře (10)add feed
Hm, hezké, ale poněkud přehnané : Míša šíša
Z časového hlediska nereálné. Pokud se tedy něco nezměnilo a den nemá 48 hodin.
září 30, 2016 07:08
Nadsázka, ale... : Giota
...když mi můj "mimoň" (= mnou opuštěný nevěrný manžel) sděloval, proč není spokojený s tím, co měl doma, vyplynulo právě toto - chtěl by ženu, co by dřela od rána do večera, přitom kdykoli by mělo stačit, aby se opláchla a namalovala a byla dámou s jemnýma rukama, gelovými nehty, trvalou na hlavě a prostě k závidění ve společnosti a samozřejmě, po celodenní práci byla v posteli dračicí, ideálně, aby on jen hodil záda a manželka obstarala celý akt...
Měla jsem tedy pochopit, že když toto není v silách jedné ženské, musel si na toto pořídit ještě jednu. Já ať v klidu dál pracuji a na to zábavné "zaskočí" druhá.
Mimoň, že? - tak momentálně trpí, neboť sice má milenku a tedy s kým spát i vyrazit mezi lidi, ale vařit, prát, uklízet atd. ona odmítá a tak to zbylo na něho. Jsem zvědavá, jak dlouho ho to bude bavit - já si užívám 400 km od něho klidu a pohody, mám takovou hodně dlouhou dovolenou :-)

září 30, 2016 08:01
Gioto, : Nona
ne že bych byla kdy odejita z podobných důvodů, ale mohu potvrdit fakt, že pokud žije žena bez partnera, je to pro ni hodně dlouhá dovolená....
Ani péče o domácnost a 2 dospělé děti nevydá na tolik, když má ženská za zadkem partnera (furt otravuje, furt něco chce, furt má hlad.... zkrátka je s ním moc práce!.... ale jinak ano, není tu zase to "souznění duší" smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif)
září 30, 2016 08:17
... : mia I
hmm. Špatně. Nevím jestli je paní z těch co se drží hesla "nikdo neudělá práci lépe než já", ale každopádně pláče na špatném hrobě.

Za prvé manžel i přes nachlazení mohl zkontrolovat topení, vyměnit žárovku. Za druhé je-li kritická k manželovi, ať je stejně kritická k sobě, k tomu jak ona sama vede děti k povinnostem - děti, jak vyplývá z článku, jsou školou povinné. Nikde nevidím, že by jednoduché úkoly rozdělila Iveta i na ně. Pak se nemůže divit, že je uštvaná.
září 30, 2016 12:16
... : mia I
jinak samozřejmě, jde o nadsázku. Ale jádro problému je celkem v reálu časté.
září 30, 2016 12:28
Souhlasím : Lenka1
s miou. Aneb jaký si to uděláš, takový to máš.

Někdy opravdu nechápu ty stesky mnoha ženských, jak musí (!) zajišťovat full servis. Ani by mě nehlo.
září 30, 2016 18:30
Jojo, zlatej důchod, : wendy
děti z baráku, vnoučata si jen dočasně půjčujeme, já občas (jako třeba tento týden) prchnu od muže z chalupy povyrazit si do měst, každý něsíc přepočítám zlaťáky od vlády. Nikoho nikam nemusím vozit a mou největší starostí, kromě politikaření, je kam se odvézt sama do vzdálených krajin.
Přeji pevné nervy všem pracujícícm ženám.
smilies/cool.gif
září 30, 2016 20:39
Lenko : wendy
mám takovou úchylku - koukávám na Výměnu manželek. A zrovna v té poslední tam manžílek plakal steskem po ženě, která doma pořád ječela, byla až moc dominantní, všechno muselo být po jejím, pořád ho komandovala. Těch fullservismanek si zkrátka muž asi moc neváží...je ovšem zajímavé, že ti ranaři si vždycky najdou někoho, kdo si to nechá líbit. Tak už je to na tom světě dobře zařízené !
září 30, 2016 20:46
wendy : Lenka1
řekla bych to tak, že mezi fullservismankou (a pak následným brečením - "jak je to možný, denně uklízím, peru, vařím, peču a žehlím a jeho nakonec vodtáhne nějaká blonďatá coura, hajzla nevděčnýho" - že na chlapa samotnýho pak nemá vůbec čas, protože se vždycky najde něco důležitějšího, co se nutně musí udělat, takový obvykle nikdy nedojde a tak po čase opakuje totéž, verze 2.0)

a mezi dominantní dryáčnicí, co naopak nehne prstem, a proto potřebuje submisivního slabocha, páč chlap, co si sám sebe aspoň trochu váží, by s ní vyrazil futra

je několik mezistupňů.

Osobně dávám přednost vyváženému vztahu s do určité míry (!) zachovaným tradičním rozdělením rolí. Chápu, že zrovna ode mně to zní asi divně,proto je tam ten vykřičník. Chci tím říct, že se nebudu rvát o vrtačku, jenom protože gender a chlapovi nebudu nutit mocímermo např. péči o mimino, když sám nechce. Stačí mi vědomí, že v případě nutnosti by to zvládnul, stejně jako já tu vrtačku.
září 30, 2016 20:57
Jo : wendy
nic se prostě nemá přehánět. Ale aby to obecně fungovalo, protože Pánbůh má to všelijakou čeládku, najde si fúrie submisivního chudinku, anžto nechudinka by s ní jak píšeš...
smilies/tongue.gif
říjen 01, 2016 13:01
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]