O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

FOTŘÍK - 113 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 září 2016
Asi není třeba připomínat, že v létě se jezdí na dovolené. Věděli jste ale, že i rodiče malých dětí mají právo na to, jet na dovolenou? Ano, je to tak. Akorát ti jezdí s dítětem, což je tak nějak očekáváné. Jak už bylo řečeno, léto je výhní dovolených. Kdo v létě nejede na dovolenou k moři, ten jako by nebyl. Jakmile nesdílíte na facebooku alespoň deset fotek od moře, Mark Zuckerberg zabije koťátko. Nicméně dovolená bezdětných lidí a lidí dětných je diametrálně odlišná.

 

 

 


 

 

1. Příprava a balení

 

Bezdětní lidé si zabalí plavky, kraťasy, trička, brýle na potápění, ploutve a kondomy (protože sex on the beach, vole) a samozřejmě nasmažit spoustu řízků, bo dovolená bez studených pět dnů starých řízků je jako si na koupališti nekoupit mastného langoše. Něco tomu chybí. Říkejme tomu průjem.

 

Lidé s malými dětmi to mají trochu jinak. Ti musí zabalit jeden kufr plný plyšáků, další kufr krámů na písek, rukávky, kruh, dvě tašky plné léků (protože malé dítě, jakmile ho vynesete přes práh domu, okamžitě onemocní), oblečení pro dítě, hračky do vody, nočník na pláž, nočník na pokoj, nočník na pláž, nočník k bazénu a místo řízků přesnídávky. Jakmile je dítě zabalané, rodiče si dají plavky do kapsy (protože jinam se už fakt nevejdou) a jedou jenom v tom, v čem jsou oblečení.

 

Nicméně alespoň kondomy si balit nemusí, protože rodiče malých dětí na dovolené nesouloží. Ti nesouloží nikdy. Pokud byli přes rok hodně hodní, tak jim přinese soulož Ježíšek pod stromeček, ale jinak nic.

 

 

 

2. Cesta na dovolenou

 

Pro bezdětné lidi znamená cesta na dovolenou nutné a nudné zlo. Záleží, jakým dopravním prostředkem samozřejmě jedou. Lidé s malými dětmi se na cestách nenudí. Obligátní věta: "Už tam budeme?" je doprovází už po pěti minutách cesty až do konce. Časem bývá doplňována větami "Mě už to tady nebaví", "Já mám hlad", "já potřebuju kakat" a nebo optimistickou "já jsem se pokakal".

 

Sem tam si dítě jen tak z plezíru pořve, sem tam udělá scénu a sem tam napadne spolucestujícího.

 

 

 

3. Denní program na dovolené

 

Bezdětní lidé se ráno nasnídají, jdou na pláž, občas si zašnorchlují, občas si zablbnou v moři, hodně čtou a opalují se. Lidé s malými dětmi vstávají v době, kdy v hotelu ještě všichni spí, takže snídaně ještě není připravená. Po dvou hodinách na pokoji, kdy čekali na úder osmé, kdy se otvírá restaurace, vyráží na snídani. Jeden rodič zkušeným chvatem jménem "kravata" drží dítě v šachu mezi stolem a zdí, zatímco druhý rodič pobíhá s talířem po bufetu a ve spěchu nabírá jídlo. S jídlem přibíhá ke stolu a během několika desítek sekund mu jídlo mizí ve chřtánu. Není čas na kousání, tak krajíce chleba polyká celé.

 

Jakmile se nasnídá, přebírá dítě a druhý rodič bere talíř a uniká ke stolům nabrat si svůj kus žvance. Dítě jí nakonec. Po snídani se jde k moři, kde se celý den hloubí v písku jezírko. Do moře se nechodí, jelikož tam jsou bubáci.

 

 

 

 

4. Večerní program

 

Bezdětní lidé jdou většinou po večeři do města nasát exotickou atmosféru, nakoupit cetky a užít si tu jinou kulturu. Lidé s dětmi si po večeři koupí flašku vína (nebo rovnou tvrdýho) a jdou na pokoj pokusit se uspat toho malýho Satana. Po třech hodinách, kdy dítě konečně pod usne, rodiče otevřou flašku a na balkoně ji do sebe vyklopí. Musí spěchat, protože za chvíli zase vstávají, aby mohli dvě hodiny čekat, než otevře restaurace se snídaní.

 

 

 

DOMINIK LANDSMAN

http://fotruv-denik.blog.cz/

 

 

Komentáře (0)add feed
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]