O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 září 2016
U nás? asi stejně jako u vás - horko, počasí prázdnin, místo podzimního. Všimla jsem si, že listí na stromech, místo aby se probarvovalo, rovnou schne. Chtěla jsem si totiž natrhat javorové listy, abych si z nich mohla nadělat nové růžičky... Loni jsem se to naučila - ale už bylo dost pozdě, takže jsem ty správné listy hledala jen velmi obtížně...

 

 

 

 

       Jo, chtěla bych vám všem moc a moc poděkovat za ta překrásná a nesmírně milá vinšování. Ani nevíte, jak velikou radost jsem měla... Zápasím občas se svýma "zloduchama" a tak mne něco podobného vždy nesmírně potěší a abych se vyjadřovala současnou mluvou - nabije tou nejpozitivnější energií. Protože přeci jen asi mám ještě co komu dát... Takže - moc a moc díky.

 

 

         A teď k té otázce, co jsem tu položila - zda registrovat, nebo uvolnit. Takže to nechám tak jak to je - ono i v jiných časopisech se registruje a jak to jednou člověk zvládne, tak už má pokoj pro všechny další své komentáře. Nu, a pochopitelně, jako podepsanému se pak hůř píšou nějaké zhůvěřilosti a sviňárničky. Tudíž ne - kudlanka nebude něco jako srandokaps, nebude plátek, kde se smí psát vulgárně a vypouštět si mizernou náladu.

 

         Stačilo mi, když jsem si přečetla minulé reakce...

 

         Ale připojuji se k tomu, co psala "deeres" pro "Irisku":

 

  • Co ti brání v tom, občas sem nějakou připomínku přihodit, nebo nějaký zajímavý fejetonek, třeba o tvé milované hudbě? Stejně jako ty, to má i Bíbí, Krakonoš, vlastně i Myška, nebo Inka. Můru z toho vylučuji, ta se odmlčela mnohem dříve, škoda, psala zajímavé články ze svých cest a hlavně tam byly vždycky senzační fotky.

 

        Ano, kámošky a kámoši - pokusím se zase vymyslet nějaké téma, které vám všem rozešlu - a budu se těšit, že mi pár řádku pošlete. A pak si budeme číst "barevné odpovídání na jednu obyčejnou otázku". 

 

krásný a úspěšný týden všem

d@niela

 

maličkost navíc:

 

 
malý zlepšovák pro zahrádkáře
 
 

    

Komentáře (4)add feed
... : *deeres*
Zlepšovák je bezva, pak ten králík nesmrdí bobkama a majitel má robotickou sekačku na zahradu na vlastní pohon. Ale jeden je málo, ten stačí jenom na malou zahrádku.
září 12, 2016 10:54
ty růžičky jsem už někde viděla, nebyl by na ně návod? : KaCilka
jak se to dělá?
září 12, 2016 11:29
... : *deeres*
https://www.youtube.com/watch?v=qz2Ll7Ydwgg
Ale není to hezký z každýho javorovýho listí. Nejhezčí jsou ze žlutých listů, které jsou tenké, jakoby papírové a mají dlouhou stopku. Zůstane jim žlutá barva a nezhnědnou. Na netu je sposusta dalších návodů, jak je vyrobit.
září 12, 2016 11:45
... : doktor
Danielko máš pravdu,stydím se a budu se snažit též něco zajímavého opět napsat.Nevím proč,ale nějak jsem vyhořel.A ne a ne se chytnout.Děkuji.....!
září 12, 2016 14:09
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]