O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZAMINDRÁKOVANÝ A HLOUPÝ PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 srpen 2016
Ahoj, Kudlanko, mám v hlavě jednu věc. Tak jsem se rozhodla, že sem napíšu. I když možná to uvidíte z jiný perspektivy, nebo mi dáte za pravdu... Bydlí u nás v okolí jeden chlápek, znám ho asi 12 let. Vypadá jako - no chcípáček. Líp to asi nenapíšu. Nemá ani 170 čísel, váha něco přes 50 kilo, shnilý zuby, permanentně chodí ušmudlanej, z těch jeho špinavejch rukou se člověku zvedá kufr.

 

 

 

 

 

 

Měl teď fenu stafforďáka, míchanou „s něčím“. A ta měla  šest štěňat. Jenže je neudal, tak je bez mrknutí oka utratil. A nakonec přišel i o tu fenu, protože si nevšiml, že ještě jedno, to poslední, uvízlo v porodních cestách a ona už ho nedokázala vytlačit. Byl to její první vrh, takže byla i nezkušená. A toho hlupáka nenapadlo vzít ji k veterináři, prostě ji nechal být...

 

 

 


 

 

 

Teď si zas od někoho vzal ročního křížence rotvajlera a beaucerona (francouzskej ovčák, něco jako dobrman), kterýho majitel zkazil, takže pes je agresivní - už napadl a pokousal člena rodiny toho původního majitele - proto se ho zbavil. A tenhle ňouma se už v hospodě chlubil, jakou ten novej pes od něj dostal čočku, když se na něj zkusil zavrčet. Mám z toho pocit, že si tím zvedá sebevědomí.

 

 Předtím měl dvanáctiletýho ovčáka, kterej mu opravdu věrně sloužil, ale nenechal ho v klidu dožít, a utratil ho v okamžiku, kdy psovi odcházely kvůli dysplazii kyčle. Což je sice vážnej zdravotní problém, ale při péči ten pes mohl v klidu dožít.

 

Celou dobu, celý ty roky, jsem si o něm říkala, že je to takový zdejší blbec, neškodnej ňouma. Ale teď nevím - říkám si, že normální člověk přece nezachází se zvířaty takhle bezcitně, a ještě se s tím nechlubí! Jsem z toho dost rozhozená, představa, že se dlouhý roky občas bavím (i když částečně z lítosti) s takovým necitou, mi není zrovna dvakrát příjemná.

 

Co si o tom myslíte?

 

ANDULA

 

 

 

 

Komentáře (2)add feed
souhlasím s nadpisem : Martina P.
právě takoví "podměreční" chlapi si honěj triko tímhle způsobem.
Když na to mají, tak si koupí bourák, že by s ním mohl stěhovat, když ne, tak alespoň velkého a nebezpečného psa.
Když nemůže sálm, tak alespoň jeho pes.
Taky ho snad časem někdo utratí :-D
srpen 24, 2016 09:54
Tak, tak. Martina má pravdu. : mamča
Tihle zamindrákovaní chlapi si pořizují "tlustá auta" a "bojového psa", aby si zvedli svoje chatrné sebevědomí. Ze psa pak vychovávají agresivního debila, jakým si netroufnou být sami, a se svými "tlustými auty" jsou postrachem nás všech, co se pohybujeme po silnici.
Ty bohatší lze teď poznat snadno, podle "zajímavé" SPZ... smilies/grin.gif
To se radši klidím včas. smilies/cheesy.gif
srpen 24, 2016 11:05
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]