O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOKONALÁ KAMARÁDKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 červenec 2016
Milá Kudlanko, chtěla bych se poradit ohledně naší dlouholeté kamarádky. Naše rodina se přátelí s Lucií už přes deset let. Lucie je typická moderní žena, žije jen svou prací, nikdy nebyla vdaná, co si pamatuju, tak nikdy žádná dovolená Nemá žádné koníčky – prostě taková ta typická vysoce postavená žena, dokonalá manažerka.

 

 

 

 


 

Co se týká jedné stránky jejího života - Lucie má velice špatně stravovací návyky, stravuje se převážně mimo domov, a i když je na tom finančně velice dobře, její jídelníček je velice nezdravý, co vím, tak ona sama snad ani nikdy nic neuvařila.

 

A to je snad i jedním z důvodů, proč k nám vlastě ta léta pravidelně každý týden chodí na „pořádnou českou večeři“. Někdy ji pozvu na koláč, na grilování a podobně. Musím napsat, že je velmi chytrá a vtipná, je s ní zábava a vždy si máme o čem povídat.

 

A teď ten můj dotaz - zní následovně. Je mi to teď hloupé psát, ale víte, ona se ještě nikdy nám nijak nerevanšovala. Nikdy nepřinesla nic - ani třeba bonboniéru, láhev vína, či cokoli jiného. A jak říkám, takhle to je už přes deset let…

 

Nevím sama proč, ale v poslední době mi to začalo docela fest vadit. Vadí mi, že celé naše přátelství je tak nějak jednostranné.

 

Takže moje otázky, prosím, napište mi vaše názory - co s tím? Co si o tom myslíte? Mám se Lucii o tom zmínit? Ale jak, když jsem to tak dlouho nechala „zaběhnout“?

 

 

Děkuji za vaše reakce a rady,

JIŘINA

 

 

 

 

 

Komentáře (7)add feed
No jo,jaký si to uděláš, takový to máš. : Lenka1
Přesně, jak jsi to napsala, Jiřino. Nechalas to bejt a teď se divíš.

Slečna Lucie je možná úspěšná manažerka, ale o slušném chování ji asi na manažerských kurzech neučili.

Rozhodnutí je na tobě. Počítej s tím, že pokud do toho půjdeš, je velká pravděpodobnost, že vaše přátelství "ochladne". Protože nevěřím tomu, že je fajn ženská a jenom jí to nedošlo. Tohle dojde každému, kdo má alespoň půl mozku.

Připomíná mi to story, co mi vyprávěl jeden známej - majitel restaurace. Lidi, co nemají moc peněz, ale čas od času si udělají radost a na tu véču si tam zajdou, nemají problém s ničím a i dávají slušná dýška.

Zatímco "high-class" příslušníci už mu párkrát švihli příbory nebo skleničky.

Je ovšem otázkou, zda o takovou "kamarádku" stát, že.....


červenec 20, 2016 09:12
... : *deeres*
To, že má takové postavení, přesně odpovídá její povaze. S tím nic nenaděláš. Jednou už tu byl podobný dotaz, vyžírka herec. Prostě si o sobě myslí,že na revanš stačí, když vás oblaží svou "VIP" přítomností. A teď je jenom na tobě, jestli budeš natolik asertivní, abys jí řekla na rovinu, co tě žere. Já bych to deset let nevydržela, já bych to nevydržela ani deset návštěv a už bych jí to vpálila.
červenec 20, 2016 09:35
Chce to použít její logiku. : mamča
Až zase přijde a sežere všechno co není přibitý, tak se s ní rozloučit se slovy : "Rádi jsme Tě viděli, příště (a určit termín kdy) nás na oplátku můžeš pozvat do nějaké luxusní restaurace, kam chodíš Ty."
My sice máme rádi "pravou českou kuchyni", ale někdy bysme rádi ochutnali i něco luxusního nebo exotického.
A buď se chytne za nos a opravdu vás pozve, protože o tu "pořádnou českou večeři" nechce přijít, nebo tu "dokonalou kamarádku" (vyžírku) už nikdy neuvidíte. smilies/grin.gif
červenec 20, 2016 10:19
Zapojit : Jelena
Říct jí, "večer tě zvu na výborné hovězí, ale chce to dobré červené, já si beru to hovězí, ty přines červené" A když zapomene, přestat....
červenec 20, 2016 10:20
To si jako fakt neumíš sama poradit? Baví tě to, psát tyhle bláboly po inetu? : *NČ*
.
červenec 20, 2016 12:31
proc hned : Kamila
"sezere" a "vpalila"? Proste bych ji to normalne rekla. Tvrdis, ze je kamaradka. Pokud je, nechapu, nac se ptas. Treba si to proste neuvedomila. Pokud je vyzirka, neni to kamaradka a zvat bych ji prestala. Trochu nechapu, ze si lidi takhle pridelavaji problemy.
červenec 21, 2016 10:34
... : doktor
Můj názor..? Třeba si myslí,že její návštěva má takovou cenu,že už na oltář přátelství nemusí nic přidat.Dávat,že je na Vás......!!!!!!!!!
červenec 22, 2016 13:37
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]