O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEŠŤASTNÁ FRANCIE, NEŠŤASTNÁ EVROPA PDF Tisk E-mail
Pátek, 15 červenec 2016
Šílenec. Jedenatřicetiletý "hrdina" vjel ve čtvrtek večer úmyslně do davu lidí oslavujících ve francouzském Nice státní svátek Den Bastily.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Lidé se bavili, právě obdivovali nebe kvetoucí ohňostrojem - když přišlo utrpení a smrt. Je to válka mezi dvěma kulturami - ta jejich vítá "na smrt jdoucí", ta naše oslavuje život. Zatím se Evropa nijak nebrání - proč?
 
      V reakci na útok Francie vyčlenila na bezpečnostní opatření deset tisíc vojáků navíc a prodlužuje o čtvrt roku výjimečný stav, který měl skončit 26. července a původně byl vyhlášen v souvislosti s terorem v Paříži. Příznivci Islámského státu na sociálních sítích útok oslavují.

 

  • Tvrdě a nekopromisně si občané připnou francouské vlaječky, vyvěsí je na Facebook, vyzdobí se Eiffelova věž a politici s odhodlaným, odhodlanějším a nejodhodlanějším výrazem ve tváří prohlásí, že terorismus je třeba jednohlasně odsoudit.  Reakce politiků a následná dohra je vždy jak přes kopírák. Prázdné kecy a žádné činy, které by pomohly riziko terorismu opravdu dlouhodobě snižovat.

 

  • Politici po celé EU vyjádří soustrast rodinám obětí. Chvíli budou mlít něco o nutnosti boje proti islámskému terorismu, který nemá nic společného s islámem a o tom, že islamofobie je horší než islamismus. Samozřejmě se nic nezmění na politice Refugees Welcome. Pár týdnů budou vojáci v ulicích, potom se život postupně začne vracet k normálu. Za pár týdnů či měsíců přijde další kolo, možná ve Francii, možná jinde.

 

  • Hodně se toho nedomyslelo a toto jsou následky. Evropa je dnes rozdělena - na část s velkými muslimskými menšinami a na tu druhou, která je téměř bez. A říci jim, že islám u nás nechceme, je  jako bychom řekli, že nechceme volný pohyb velké části Francouzů, Němců, Holanďanů, Belgičanů a tak dále. Chápu západní politiky, že mají problém vysvětlovat svým občanům, proč oni mají doma islámský terorismus a ve východní Evropě nic takového není a jestli východoevropané nemají náhodou pravdu v tom, když islám doma nechtějí...  A jestli jednou nechceme podobné záběry třeba z Brna, braňme se, máme právo žít bezpečně. Dnes v Evropě málokdo řekne, že blízká přítomnost islámu znamená bezpečí a mizivé riziko konfliktů. 

 

 

 
Zakázat každou zbraň?
 
 

 

P. S.  Vzhledem k vážnosti tématu prosím všechny diskutující,

aby si jakékoliv vulgarity ušetřili pro jinou příležitost,

než jsou komentáře na Kudlance.

 

 

 

 

Komentáře (37)add feed
... : *deeres*
Tvrdě a nekopromisně si občané připnou francouské vlaječky
?????
To se ti teroristé fakt hrozně leknou. A nejenom francouzských občanů, když si přečtete tisk, tak samé jalové řeči a žádné činy.
červenec 15, 2016 09:59
.... : Justík
Musím přiznat, že nedokážu vyjádřit hnus co cítím. Tohle mi snad přijde ještě o level horší, než když se ti magoři odpálí výbušninou.. smilies/angry.gif smilies/angry.gif
červenec 15, 2016 10:06
Proč je hned na začátku článku označenej jako šílenec? : *NČ*
Možná šílenec podle našich "hodnot". ONI ale mají svý vlastní hodnoty!
Nebyl to Francouz s tuniskym původem, byl to muslim Tunisan s francouzskou občankou.
Zatímco toho jednoho policajti zastřelili, vytáhli "zachránci" z moře, jako každodenně, další tisícovku potenciálních vrahů!

A co na to francouzskej prezident? "Musíme jim ukázat, že se jich nebojíme".
Tak to bych ho chtěl vidět, kdyby v tom davu byly jeho děti!

Kdy už konečně někdo nahlas řekne, že neexistuje jiná, než JEDNA JEDINÁ MOŽNOST?
červenec 15, 2016 10:10
klikla jsem si na ten modrý odkaz ve zcela první větě - : Martina P.
to je hrůza
to je hrůza
to je hrůza
červenec 15, 2016 10:15
Stavějme jim mešity, dávejme jim dávky, dávejme jim kvartýry (práci ne, fuj. Přeci sem nepřišli aby museli pracovat). : *NČ*
Mějme je rádi, buďme na ně hodní! "Musíme na ně být hodní, nebo budou na nás zlí" (Dientsbier, Kocáb, teplej onanista Janda, teplá Hate Free s teplou kavárnou, ....).

červenec 15, 2016 10:47
Jo, kdo s čím zachází . . . aneb dvakrát měř, jednou řež. : toulavej
Hrdá Francouzská republika se vzhlédla v obsazování slabých, proti jejich zbraním bezbranných zemí s jinou kulturou, jinými hodnotami a jiným náboženstvím a brala si vše, co mělo pro její obyvatele nějakou cenu. A z jejích kolonií si přivezla i sluhy a nádeníky, když otroctví bylo oficiálně zrušeno a díky revoluci si jsou všichni lidé rovní :-) a mohou spolu žít ve svornosti jako bratři. Ještě v roce 1962 považovala Alžír jako součást Francie a bojovala za jeho udržení, přes ty humanistické vznešené kecy, které hlásala od pádu Bastily do světa. A tak je dnes šestá absolutně a na obyvatele z velkých států podle HDP dokonce pátá ekonomika světa. Lidi si tam chodí do práce jen 35 hodin v týdnu, do důchodu v 58 a jakmile by jim to chtěl někdo vzít, začnou stávkovat. Je to přece hrdý národ, který díky hloupému jednání, které se zdálo krátkodobě velmi výhodné, má dnes 10% svých občanů Arabů, černochů a asiatů s jiným žebříčkem hodnot, než bílí Francouzi. Občas jsem se díval na nedávný fotbal z Francie a zarazilo mě, že za Francii hrálo snad 8 černochů z jedenácti hráčů, hodně vypovídající o té společnosti.

To získané bohatství nebylo zkrátka zadarmo, jak si to jejich předkové mysleli. Protože – NIC NENÍ ZADARMO. Takže, ani to členství v exkluzivním klubu u bohatých v EU s domnělými dotacemi, není ani pro nás zadarmo, jak si to u nás naivní lidé myslí. Vyměnili jsme dotace za souhlas se vším, co se bude v budoucnu bohatým v klubu hodit. Třeba export migrantů od nich k nám, ať se máme stejně dobře :-). A žádnej brexit to nezměnil, uvažují pořád stejně. Bohužel, i u nás naivní lidé uvažují pořád stejně. A sami jsme se nesmyslnými pravidly zahnali do kouta. Velitel Frontexu tvrdí, že vylovené trosečníky – migranty z Afriky, MUSÍ odvézt do bezpečí, tedy Itálie. Jak, musí?, musí je zachránit, ok. Ale nemusí je přivézt do EU. Austrálie taky nedováží legálně k sobě migranty z důvodu pseudohumanismu, jak to dělá EU.

No a, když Francouzům nevadilo zavést si doma díky multikulti náboženství multikulti společnost, mají, co chtěli . . .

Umělé míchání kultur prostě není dobrej nápad . . .

a něco na čtení
https://www.novinky.cz/domaci/408830-ustavni-pravnik-k-migracni-krizi-stat-rozhoduje-komu-umozni-vstup.html

červenec 15, 2016 11:44
Ano, : Michal
je to hrůza a plně souhlasím s komentářem Deeres,
Tvrdě a nekompromisně si občané připnou francouzské vlaječky
. To jim fakt ublížíme.
Všechny ty protesty jsou k ničemu, vyhnat všechny i s tím rizikem, že se mezi vyhnané připlete někdo, kdo si ten azyl skutečně zaslouží a chtěl by se zařadit a pracovat. Má smůlu, byl ve špatnou dobu na špatném místě.
červenec 15, 2016 11:45
Tohle je, buď my, nebo oni. Nic mezi tím neexistuje ! : *NČ*
.
červenec 15, 2016 12:08
toulavej to myslím vystihl přesně. : mamča
Jakkoli mi je líto obyčejných Francouzů, kteří v téhle atmosféře strachu musí žít, tak jejich čelných představitelů mi líto není, protože tohle všechno podporují, pokud to zrovna nestačili vzhledem k věku zavinit.
Zase se projdou ruku v ruce po bulváru, jištěni ze všech stran ochrankou, policií a armádou, vyblekotají pár naučených rádoby soucitných vět a pojede se dál stejným směrem, ve stejném voze.
Nikdo nenahradí pozůstalým jejich blízké a nikdo se nepostará o zraněné s doživotními následky.
smilies/angry.gif
červenec 15, 2016 12:13
Navrhuju : Lenka1
1) Hatefree nálepku na každej kamión

2) Zakázat střelné zbraně - oni už je civilisti sice zakázané mají, ale asi to nestačí. Tak zakázat ještě jednou, ale fakt NEKOMPROMISNĚ a DŮRAZNĚ

3) Evropská komise urychleně vydá směrnici o zákazu řidičáků sk."C" na celém území EU.

Tak a pak už bude všechno jenom sluníčkový a konečně budeme v bezpečí.
červenec 15, 2016 12:31
P.S. : Lenka1
Už mě to tak nějak nebaví, je to furt dokola a furt se najdou idioti, kteří budou do zblbnutí omílat ty pííííp o tom, že je musíme rozdělovat a že nejsou všichni stejní.

Upřímně, ať si Západ vychcípá třeba celej, když neustále volí kreatury typu Hollandeho a Makrely, kteří podporují masivní imigraci čmoudů a místo nějakého skutečnýho odporu akorát truchlí na sociálních sítích a zapalujou svíčky a v takovým Švédsku jim dokonce z peněz daňových nevolníků dokonce platí sniperský kurzy, aby se jako líp integrovali, bo co...

Ale ať se ....... do nás.

Mimochodem, chybí mi dnešní vyjádření šéfa Frontexu, kolik nám toho v rámci "ochrany evropských hranic" zase vylovili v libyjských pobřežních vodách a natahali do Evropy.
červenec 15, 2016 12:41
"Ministr spravedlnosti Robert Pelikán zveřejnil své podezření, : *NČ*
že spolek Blok proti islámu podněcuje k nenávisti k náboženství, čímž se dopouští trestného činu podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod, a že má naplnění té skutkové podstaty už ve svém názvu.

Ministr dále uvedl, že pokud máme v Listině základních práv a svobod zakotvenu svobodu vyznání, týká tato svoboda i jednoho ze čtyř největších náboženství na světě – islámu, a že projevy proti islámu vůbec nemají být předmětem debaty, protože je to „něco, co je v samotných základech našeho právního státu a nemůžeme o tom vůbec debatovat.“
červenec 15, 2016 13:51
NČ : doktor
Krásná Francie pláče a pláče každý občan naší Evropy.Ti s "jinejma hodnotama" jasájí a oslavují.Souhlasím s NČ,NENÍ JINÁ NĚŽ JEDINÁ,JEDINÁ SPRÁVNÁ MOŽNOST!!!!!!!!!
červenec 15, 2016 13:51
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD): : *NČ*
„Čelíme hrozbě zvrácené fanatické ideologie, pohrdající lidskosti a lidským životem."
======================================================
Tohle bude muset Sobotka odvolat, protože se tím dopustil trestnýho činu podněcování nenávisti vůči skupině osob!!! Naštěstí pro něj, mu odvolávání čehokoliv nedělá sebemenší potíže.
červenec 15, 2016 14:01
Sobotka : David X
tím ale neměl na mysli islám, s tím to nemá vůbec, ale vůbec nic společnýho, to dá rozum.
červenec 15, 2016 15:05
Hollande dnes: : Lenka1

červenec 15, 2016 15:35
Sobotka měl na mysli : *NČ*
Zvrácenou fanatickou ideologii, pohrdající lidskosti a lidským životem.
Nemluvil o jednotlivym šílenci, nýbrž o ideologii. Což je Islám jak vyšitej!
Jestli měl na mysli něco jinýho, těžko se domnívat. Zvlášť u člověka, kterej sotva vůbec může mít něco "na mysli". Kde nic není, ani smrt nebere.
=========================================
Jo, Lenko. Ten krasavec přijede příští tejden do Prahy i se svym kadeřníkem.
červenec 15, 2016 16:05
Islám postavit mimo zákon!!!! To je jediné řešení : *deeres*
islám není kultura. Je to kruté barbarství, doktrína nenávisti a násilí zaměřená na ovládnutí světa a zredukování nevěřících na otroky. To je, s čím mám problém.
Doktrína, jež vidí ženy jako podřadné bytosti, která dovoluje polygamii, bití žen, předepisuje zohavení genitálií, poroučí následovníkům, aby byli krutí k ostatním, aby se s nimi nepřátelili, aby se s nimi nemísili a nestýkali, ale která říká, že je mají ovládnout a podmanit, není kulturou. To je divokost a s tím mám problém. Kultury nejsou ve střetu. Soutěží spolu. Jenom barbarství je ve střetu s kulturami a islám je nepřátelský ke všem kulturám.


Autor Ali Sina je pseudonym íránského exmuslima, který nyní žije v Kanadě. Narodil se a vyrostl v Íránu, studoval v Itálii a Pákistánu. Ali Sinu citoval v jednom ze svých projevů šéf nizozemských protiimigračních a euroskeptických Svobodných Geert Wilders. Založil sdružení Faith Freedom International, které je základnou pro exmuslimy. V češtině mu vyšly knihy Jak porozumět Mohamedovi a muslimům a Stručný životopis zakladatele islámu.


červenec 15, 2016 16:48
Hele, lidi, : Lenka1
tak v Hrabišově plátku právě vyšlo, že se objevil neznámý hrdina, který za tím "teroristou" (ehm) skočil do kabiny náklaďáku a zpomalil ho a pak ho švestky konečně sundaly.

Tak co, vyhlásíme sázky na to, že se určitě zjistí, že ten neznámý hrdina je umírněný muslim? smilies/grin.gif
červenec 15, 2016 17:51
Deeres, : Sidon
já jsem si ten článek včera taky přečetl a je tam velice dobře vysvětleno a popsáno, co je ten Islám vlastně za "náboženství" a taky dobré srovnání s Biblí a s křesťanstvím. Proto sem vkládám odkaz pro ty, kdo ho nečetli, ale přečíst by si ten článek měli. Tohle je jeho název, kdyby se to nějak "nechtělo" otevřít -

Nejznámější světový odpůrce a znalec islámu pro PL: Uprchlíci přišli dobývat a stát se vašimi pány. Buď vyhladíte islám, nebo islám vyhladí vás

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nejznamejsi-svetovy-odpurce-a-znalec-islamu-pro-PL-Uprchlici-prisli-dobyvat-a-stat-se-vasimi-pany-Bud-vyhladite-islam-nebo-islam-vyhladi-vas-444566
červenec 15, 2016 18:14
Makrela : Lenka1
tak trošku zaspala. Na svým FB statusu má pořád "Je suis Bruxelles".

Tipuju, že po provedení všech opatření - vyjádření zhrození a šoku, kondolence, zapalování svíček, procházka po bulváru - bude tak cca 3 měsíce klid a pak si dáme repete.

Můj osobní tip je Marseilles nebo Lyon.

Ve Francii jsou silní v kramflecích, protože ti zdegenerovaní žabožrouti, kteří když měli možnost tuhle šílenou politiku změnit, tak se spojili ve volbách proti Marii Le Pen, protože přece nebudou podporovat rasismus a xenofobii, si je tam tahají nonstop od cca 50. let.

Pak se přesunou do Německa.
červenec 15, 2016 19:04
... : marty
Já už nemam sílu to číst.

Jak tohle skončí? Nebo spíš tohle skončí až budou evropani vyvražděný.

V Turecku nepodařenej převrat, v Bataclanu prej lidi příšerně mučili a u nás učej musláče střílet ze samopalů.

Svět se zbláznil.
červenec 16, 2016 08:09
Nojo, Marty. : *NČ*
Zvláště schopní se u nás budou přeškolovat na řidiče autobusů a kamionů.
červenec 16, 2016 08:40
Jsou jen tři možnost...cesty. : Pepa
Existují tři cesty,
z nichž jedna je dobrá, jedna je špatná a jedna je ohavná.
Dobrá cesta je pomoci jim uvidět pravdu. Pravda je osvobodí. To je mnou preferovaná cesta. 
Ale mnoho muslimů se nestará o pravdu. Nechtějí slyšet. Jsou pevně odhodláni nás zabíjet.

Takže druhá cesta je deportovat je. Někteří opustí islám, aby mohli zůstat, a ti, kteří odejdou, budou velmi brzy rozčarováni, když se vrátí zpět do svých rodných zemí.

A ohyzdná cesta je bojovat proti nim, stejně jako oni bojují proti nám, a zabít je před tím, než oni zabijí nás. Tato cesta se mi nelíbí, ale jsem pragmatik. Byl jsem svědkem zbabělosti íránského šáha v roce 1979, když muslimové vešli do ulic protestovat. Nebyl svatým mužem a již měl na rukou krev tisíců Íránců. Ale když viděl masy protestujících, zpanikařil. Kdyby měl koule, mohl nechat postřílet několik stovek z nich a udusit islámskou revoluci v zárodku. Mohl udělat zátah na mulláhy odpovědné za upálení stovek Íránců v kině a pověsit je veřejně na náměstích. Již to předtím udělal lidem, kteří si to nezasloužili. Ale pak se bál nechat střílet do protestujících. Bál se zpětného úderu zdivočelých muslimů. 
červenec 16, 2016 10:24
To řekl. : Pepa
Nejznámější světový odpůrce a znalec islámu pro PL: Uprchlíci přišli dobývat a stát se vašimi pány. Buď vyhladíte islám, nebo islám vyhladí vás
14. 7. 2016 4:42
ROZHOVOR Jeden z nejznámějších světových exmulismů a odpůrců a znalců islámu Ali Sina v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz říká, že takzvaní uprchlíci přišli do Evropy dobývat a stát se našimi pány. Islám je podle něj falešnou doktrínou nenávisti a muslimové, kteří tuto doktrínu následují, jsou nebezpeční do té míry, do jaké se touto doktrínou řídí. Všichni muslimové by měli být podle něj deportováni a islám musí být zakázán.
červenec 16, 2016 10:26
marty : Lenka1
skončí to jednoduše. Buď se lidi konečně proberou a nakopou je do....

Muslimové jsou verbež. Hnusná, odporná, nenávistná svoloč, která nemá Evropě co dělat

Jsi muslim? Tak táhni z Evropy - buď dobrovolně po svejch nebo nedobrovolně nohama napřed.

No anebo se lidi neproberou, protože rasismus a xenofobie je fuj a protože elity už v tom mají spoustu peněz a skončí to regulérní válkou "my proti oni", která někde začne a pak se rozšíří na celé území Evropy.

Paradoxně nám (myšleno V4) tyhle okázalé popravy původních bílých Evropanů pomáhají - nakonec i ta nejpitomější ovce pochopí, jakou špinavou hru s ní establishment hraje. O čem doopravdy je ta snaha o odzbrojení evropských civilistů. A že jsou důležitější věci než třicetikorunový poplatek u doktora.

Svým způsobem je dobře, že jsou tak debilní, že s tímhle začínají v době, kdy ještě nemají pod palcem celou Evropu. Francie už defakto okupovaná islámem je, následuje Belgie, Německo, Holandsko. My máme pořád ještě šanci.

A proto, ať je to hnusné, jak chce, já říkám jen houšť a vetší kapky. Kvůli nám.
červenec 16, 2016 13:30
... : marty
To je všem rozumným lidem jasný, že tohle se nemůže vyřešit po dobrým. Že jednou dojde trpělivost nechat si kálet na hlavu od elit a od islamistů nechat si tu hlavu rovnou podříznout.
Ještě snad ta V4 by mohla něco dosáhnout. Rozdělit evropu drátama na západní a východní, aby nás to taky neschlamstlo.Tím bysme mohli dělat zázemí pro západní evropany pro jejich boj o jejich území. Je to jako rakovina. Bez razantního řešení se jí nezbavíme.

Teď byla kámoška na dovolený v severní Itálii. Sama dosti humanitně zaměřená, přiznala, že zírala jak jsou všechna předměstí větších měst plná černých přistěhovalců. Konstatovala, že do ciziny už asi nepojedou.
červenec 16, 2016 16:58
Tohle nemá řešení. A už vůbec ne volbama : *NČ*
Může nám to bejt tisíckrát nepochopitelný, ale nakonec volby vždycky skončej převahou zločinnýho spolku čssd, top, kdu, ods, ano. Lidi volej podle televize (je to neuvěřitelný, ale je to tak) a televize vždycky nabídne "na výběr" zase jen tu pětibarevnou pakáž, která ovšem s tím počítá a ví, že se pak mezi sebou domluví. To, že se navenek hašteřej, to je součást jejich hry, aby si jako blbci mysleli, že svobodně volej. Pokud se nějakym omylem dostane ke slovu někdo jinej, zlikvidujou ho úplatkama nebo vydíráním. Naposledy Tomia.
Obrana hranic je nepřípustná, střílení je nepřípustný, další miliony okupantů čekaj u přívozu na loďičky... Co ještě řešit?
červenec 16, 2016 19:22
... : *deeres*
Z toho, jak pomalu prosakovaly zprávy, se ten marast dal očekávat. Jenom jsem si nemyslela, že to tak rychle začne nabírat grády. Dávala jsem tomu ještě tak dvacet let poločasu, po který nás budou krmit systémem "chleba a hry". Jenže současné průsery narůstají geometrickou řadou. Ve světě je šílený bordel a já nechápu, kdo za tím stojí, jestli Bildenberg, nějaký NWO, Muslimští bratři, amíci, či rusové, všemocná ruka trhu, nebo Marťané. Nakonec je mně to jedno,nic to nemění na tom, že chci zpátky svůj svět, kdy nebudu vstupovat do metra se staženým zadkem a už vůbec se nechci bát o svoje blízké. Snad je nás takových víc, u kterých stoupá vysokoprocentní nas.....t?
To jsme opravdu na tom tak blbě, že ani nejdeme protestovat na demonstrace, bojíme se podepsat jakoukoliv petici.
Na podzim by se měla obnovit třetina senátu a kandidátky sestavují samozřejmě ty profláknuté strany.V minulém kole byl do senátu zvolen jen jediný senátor bez stranické příslušnosti

červenec 16, 2016 21:17
Jan Eichler, analytik, Ústav mezinárodních vztahů; moderuje Světlana Witowská ; ČT24 : *deeres*
červenec 16, 2016 22:00
John Bolton, bývalý velvyslanec USA v OSN, o Erdoganovi říká, : *NČ*
že konzistentně odmítal všechny americké žádosti o povolení americkým ozbrojeným silám použít turecké území, od Iráku až po válku v Sýrii.
Podle Boltona není Erdogan přítelem Spojených států.

K tomu novinář Tomáš Haas:
„A k tomu mohu dodat, že podle mě není Erdogan ani přítelem Evropy. Ale již dlouho je přítelem Saúdské Arábie, Islámského státu, Hamasu a muslimských teroristů od Palestiny po Sýrii.“
červenec 17, 2016 09:49
Sidon : doktor
Sidone,přečíst by si každý měl Bibli i Korán a doprovodnou literaturu.Ta slova vytesat do kamene....!!!!!!!!!!!
červenec 17, 2016 13:47
Bible obsahuje stejný svinstva jako Korán : *NČ*
Rozdíl je v tom, že bible už nejméně 200 let není ideologií ani právním řádem. A těch pár posledních skutečně věřících (skutečně věřícíma ovšem samozřejmě nemyslím takový pokrytecký zrůdy jako třeba Halíka nebo Hermana), nemá na chod státu žádnej vliv.
červenec 17, 2016 17:05
Taky souhlasím : wendy
s toulavým - bývalí kolonisté sklízejí ovoce...

Lenko1 - to by se mi taky líbilo, kdyby se lidi probrali a něco s tím začali dělat, ale přemýšlím, jak by to asi mělo vypadat - jako v Turecku třeba ? No za naši rodinu - syn je těžce ozbrojen a naštván a rozhodnut se bránit, já jedu za chvlíli do Prahy, zagitovávají mě na stará kolena do politiky a mezi politiky kteří bojují proti islámu nebo se tváří či snaží, uvidíme.

NČ, shodou okolností mám rozečtenou knížku Evoluce Boha, a při vší úctě už Bibli neberu
moc vážně, jednou je Bůh jen slitovný a milosrdný, podruhé jen hrozný a nemilosrdný, nutí otce zabít syna atd., a taky obsahově - ty redační a překladové chyby, ať úmyslné či neúmyslné....
červenec 20, 2016 09:03
PS.: : wendy
ještě si dovolím tlumočit názor muslima : když se jim vytýká, že teroristé zabíjejí nevinné lidi, děti, prostě civilisty, odpoví vám, že naše vojska dělají u nich doma to samé. A ta vojska tam navelely vlády, které jsme my, civilisté, volili, takže jsme ergo kladívko za to zodpovědní...

Dokud se do nich nenaváželi aímci se svým vývozen demokracie, měli jsme tu klid. U nich je ještě středověk, islám je mladší, vznikl až v 7. století, že, a změny musí u nich vzejít zevnitř. Pod diktátory určitě trpěli, ale pochybuji, že se dnes mají obyčejní lidé líp.
Takže by ale měli jít dělat pořádky s těmi, kdo to skutečně zavinili a zaviňují !

smilies/wink.gif
červenec 20, 2016 09:13
wendy : Lenka1
cit:

Pod diktátory určitě trpěli

Diktátor je především držel u huby a nedovolil žádný kmenový války. Ve všech těchto státech to fungovalo, dokud tam byl někdo, kdo to dokázal udržet. Nikdo asi nedokáže přesně říct, za jakých okolností se tam dělo námi (Západem) kritizované potlačování práv tamních občanů. A co to vlastně ta práva jsou? V případě Blízkého východu to mohla být klidně situace, kdy se nějaký stařešina (Mustafa) jedné skupiny nasral na druhýho (Halal) např. že mu jeho kozy sežraly trávu, kterou měl v úmyslu sežrat sám.

Halal si to nenechal líbit, a začalo být živo. Pak bylo na místním diktátorovi, kterej znal oba dva, aby zasáhl, protože věděl, že jsou oba magoři a když nezasáhne, tak se přidají ještě Aláh s Akbarem, protože jim Mustafa sežral trávu vloni a je to sere do dneška.

Tak to zasekl v začátku. To ovšem z lidsko-právního hlediska bylo špatně, protože Mustafa nebyl evidentně dostatečně informovaný o záměru Halala a ten mu naopak měl asertivně vysvětlit stav věcí a ne ho nahánět s mačetou.

K tomu ovšem neměli dostatečně vyvinutý právní systém a antikonfliktní týmy, preventisty a další systémová opatření. Toto je poměrně primitivní problém. Horší je to v situaci, kdy se Mustafa s Halalem domluví, že přece není takový problém, aby si jejich ženy vyhrnuly rukávy a nohavice, až půjdou spolu k řece vyprat prádlo a při zpáteční cestě jim pomůžou to odnést, protože mokrý prádlo je těžký a ženský to samy nezvládnou.

To ovšem uvidí Aláh s Akbarem, celou situaci zhodnotí tak, že jsou Mustafa a Halal odpadlíci od víry a je třeba jako takové je ztrestat. Ti si to nenechají líbit a začne řežba.

Pak nastoupí opět diktátor a zasáhne, protože chce mít klid na svůj byznys.

Když je diktátor odstraněn a nastoupí mnohonárodní demokratické síly k urovnání následného konfliktu, dojde k občanské válce, protože mnoho historických křivd nebylo dostatečně urovnáno, protože to diktátor nepřipustil.

Mezinárodní síly začnou podporovat svoje koně, neziskovky, dobroserové, aktivisti a humanoidi se následně vloží do situace a začnou hromadně zachraňovat.

A výsledek vidíme v celé Evropě v přímém přenosu.

O vymývání mozků, kde se nám neustále nejrůznější zm.di snaží vsugerovat, že to, že se někde někdo má blbě, je naše vina a my mu prostě musíme pomáhat i za cenu sebezničení, radši ani nemluvím.

V krajním případě to u slaboduchých jedinců může dojít tak daleko, že tupé bílé krávy adoptují černoušky nakažené AIDS a tahají si je domů do svých rodin, přičemž se zalykají štěstím nad svou vlastní ušlechtilostí.
červenec 20, 2016 19:07
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]