O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEGRACE NA PLACE - CO NÁS PRÁVĚ ČEKÁ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 červen 2016
http://obrazky.kudlanka.cz/legrace.jpgJo, asi to bude výživnej tejden...  Ve Velké Británii to už mají "za pár", a vášně tam i kolem dostupují bodu varu. Británie je stálým členem Rady bezpečnosti OSN, členem G7 a tradičním spojencem USA. I v rámci ekonomických ukazatelů patří mezi pět nejvýznamnějších světových hráčů. Hrozba oslabení EU jako celku, v době stále se zrychlující globalizace, je tak zřejmá. Diplomaté jsou však od toho, aby zmíněné situace řešili, a to pokud možno v klidu a bez přílišných emocí.

 

 

 

 

 

 

 

 

      Těžko předem uhodnout, jak to dopadne - je to podle hlášky "viděl to slepej a řekl hluchýmu" - takže nám všem nezbývá, než to těch pár hodin vydržet... Hlasovat se bude ve čtvrtek od 7 do 22 hodin tamějšího času (8:00 až 23:00 SELČ). A to nejen ve Spojeném království, ale také na Gibraltaru, který je britským zámořským územím; do volebních místností půjdou nejen občané Británie, ale i Irska či Malty a dalších zemí Commonwealthu, kteří ve Spojeném království žijí. Naopak britští občané, bydlící více než 15 let v zahraničí, mají smůlu :-))).

     

       A v momentě, kdy se Velká Británie rozhodne aktivovat článek 50 Lisabonské smlouvy o vystoupení země z EU, jim poběží dvouletá lhůta na vyjednání podmínek vystoupení... Co dobrého čeká Británii,když zůstane v EU a co strašného se jí stane,když EU opustí? A naopak  - co hrozného čeká Británii, když opustí EU a jaká úžasná budoucnost ji čeká, když v EU zůstane? Značně mi to připomíná tu známou otázku z nedalekého dějepisu: "Jaký je váš nejoblíbenější politik a proč právě Gustav Husák?"
 
 

 

 
 

 

Tentýž den odpoledne, tedy ve čtvrtek, se mimořádně, za účasti odcházejícího šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Roberta Šlachty, bude situací kolem reformy policie  zabývat bezpečnostní výbor Sněmovny. Mezi poslance má přijít i olomoucký vrchní státní zástupce Ivo Ištvan a šéf ostravské expozitury ÚOOZ Jiří Komárek.

 

Šlachta, který odchází k 1. červenci z policie do civilu kvůli nesouhlasu s reorganizací policie, kterou podepsal ministr vnitra Milan Chovanec, chce výbor stejně jako Komárek informovat o možném propojení některých lidí z policie na lidi z kriminálního prostředí a o tom, jak k nim z policie unikají informace.

 

 

 

 

No, a závěrem taková malá hádanka... 

 

 
 
 
 

Příjemnou zábavu, pokud právě pracujete

a zrovna nejíte…

d@niela

 

 
 

 

Komentáře (21)add feed
... : *deeres*
Je pozice prodavač a každý prodavač potřebuje svého asistenta, to je přece jasný. Raději bych byla prodavačkou, ta má určitě větší plat, než nějaký poskok, zvaný asistent a nemusí toho moc dělat, pouze dávat příkazy.
červen 22, 2016 10:13
Řekl bych : Michal
že asistent je vznešený titul pro toho kdo nosí zboží zezadu do obchodu, přijímá dodávky, uklízí a vůbec všechno oddře. smilies/cry.gif
červen 22, 2016 10:37
Podle inzerátů je "asistent obchodu" : *NČ*
docela obyčejnej blbec, nanejvejš podomní votrapa. Nikdy se nezaměstnává do prcovního poměru, vždycky jedině na živnosťák s tím, že "si zaručeně vydělá těch 20tis.", což je samozřejmě skutečně neskutečná kravina. Jestli ještě dneska někdo tohle žere, tak mu fakt není pomoci.

Jediným cílem tzv. zaměstnavatele je, prodat novýmu "asistentovi obchodu" balík vzorků "se slevou", většinou tak kolem 5 tis. Kč, a pak už ho nikdy nevidět.
červen 22, 2016 11:16
Je to dlouhý, ale poučný. : *deeres*
červen 22, 2016 12:02
tak vítězem je Michal... : d@niela

asistent/ka prodavače je opravdu poskok.


červen 22, 2016 22:18
... : *deeres*
Jak to, to je nespravedlivý! smilies/cry.gif
než nějaký poskok, zvaný asistent

Já chci taky metál, nebo něco, cokoliv, co se dává za odměnu, když se uhádne!!!!
červen 23, 2016 10:04
asistentka. : Pepa
Je zajímavé jak se vyhýbáte politice. Asistentka zaujala. Britové zůstanou, je to jen šaškárna o demokracii. Důležitost světové vlády je vysoko nad tím. A policajti...to je čistka kvůli privatizaci OKD, to se nesmí vyšetřovat. Je v tom namočeno mnoho lidí. Tak se musí vyměnit policajti.
červen 23, 2016 11:04
Pepo, : *deeres*
nevyhýbám, dala jsem odkaz na to, co si myslí někteří Britové. Jenže dnes je UK tak kosmopolitní, že je otázka, kdo se vlastně referenda zúčastní. Dobrým příkladem je nově zvolený londýnský starosta.
A nebude referendum nakonec stejně zfixlované? Nevím, v Rakousku jsou volby napadené, jako neregulérní. Možné je úplně všechno. Mám věřit konspiračním teoriím a když jim uvěřím, k čemu mně to bude, co dokáži změnit? Hrne se to na nás ze všech stran. Co je pravda na světovládě? Existuje skutečně genetické inženýrství, GMO, chemtrails, Harp...?
červen 23, 2016 12:14
Jo, Pepane : *NČ*
Jistěže se žádnej brexit konat nebude! To je přece jasný už od začátku. Už jde jen a jen o zdůvodnění podvodnýho sčítání.
Deeres: To je jen votom, jak se rozhodneš, zda "konspirační theorie" jsou ty z Bílýho Domu, nebo ty z tzv. alternativních médií. Já to vidim 50/50, teda fifty fifty, a věřim i nevěřim, porovnávávám, i podle toho "komu to prospěje".
Oč snazší to má třeba taková Káča (vznostně Katrin), která VÍ na první pohled. A kdo neví, ten je buran od hroudy hnoje.
červen 23, 2016 12:41
Dani, tak se ti to podařilo! Co? Přece to zklidnění Kudlanky... : Myška
Jako ve městech, když osvícené vedení zklidňuje dopravu tím, že motorovým vozidlům odepře někam vjezd, či uzpůsobí stavebně ulice tak, že se jimi nejen špatně projíždí, ale hlavně v důsledku snížení počtu parkovacích míst není kde zaparkovat.

Ať tedy žije zklidňování!
červen 23, 2016 17:14
... : *deeres*
Před chvílí šel na ČT24 přímý přenos, kde prezident mimo jiné mluvil o Brexitu. Celé jsem to neslyšela, protože české TV tradičně selhalo technické zařízení. Jsou to borci!
červen 23, 2016 17:46
Britové : Lenka1
červen 23, 2016 18:35
Lenko1 : marty
tvuj odkaz jsem si musela otevřít 2x, abych se přesvědčila, na první pohled člověk nevěří, že toto je realita. Tfuj, tfuj,tfuj. Oni to tam už nezvrátí. Anglie je ztracená. To je mi moc líto.
červen 23, 2016 19:05
jo,jo : Lenka1
marty a soudružka neomarxistka Šabatová s soudruhem Služebním pivem bojují za to, aby cizinci u nás měli volební právo. Pak to tady bude vypadat stejně.

A svého času se toho někteří slaboduší jedinci zastávali.

Jsem naivní optimista - chci věřit tomu, že si Britové zvolí odchod a čmoudi je nepřehlasují.
červen 23, 2016 19:28
tak zatim : marty
to vypadá nevalně. Obávám se, že to bude těsně pro EU.
červen 23, 2016 19:32
Jestli : Lenka1
si to soudruzi z EU zařídí stejně jako v Rakousku volbu prezidenta, no tak si ten hořkej kalich holt vypijeme až do dna.

Slyšela jsem pěkné přirovnání:

Současná EU je jako autobus bez řidiče, kterej se řítí přímo do propasti, s námi jako pasažéry, zatímco řidič v depu debatuje s ostatními řidiči o barvě potahů na sedadla. A určitá část populace ještě tleská tomu, jakej krásnej autobus jsme si za ty dotace pořídili.
červen 23, 2016 20:08
Jistěže to bude pro EU. : *NČ*
Rozhodnuto je dávno. Teď sledujeme jen absurdní divadlo. Jakoby od Absurdního Dramatika, největšího z dramatiků (humanitárních).
červen 23, 2016 20:14
Enčé má pravdu. : *deeres*
Podívejte se na sázky na Brexit. Takový bookmaker je ta nejlépe informovaná osoba, kdyby nebyla, už by boomakera nedělala, byla by jenom zkrachovancem.
Aby zvítězil Brexit, musel by se stát zázrak. A to jsem odpoledne vyslechla hned tři ekonomy, kteří nakonec přiznali, že po ekonomické stránce by to žádná pohroma pro Brity nebyla. Británie by měla stejný přístup k EU jako Švýcarsko. Jenom ze začátku by mohly podle ekonomů zavládnout zmatky, ale jenom do doby, než by se dojednaly bilaterální smlouvy.
červen 23, 2016 21:23
A je to tady!!! : Lenka1
můj optimismus se vyplatil. Aneb čmoudů a kavárenských žvanilů nejspíš nebylo dost.

Neznám normálního Brita, který by hlasoval PRO.

smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
červen 24, 2016 08:02
A tak : Lenka1
se soudruzi snažili. Dokonce ani obětovat jednu ze svých řad jim nepomohlo. smilies/wink.gif
červen 24, 2016 08:06
Hooray!!! : Sidon
Já teď jenom doufám (a zároveň si to přeju), aby ta choroba "Brexit", byla silně nakažlivá, její virus se rychle rozšířil a silně nakazil další členské země toho slepence, nazývaného EU. Za další pak by bylo taky radostné, kdyby se stal novým, americkým prezidentem D.Trump.

smilies/cool.gif
červen 24, 2016 09:42
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]