O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

AUTÍČKA - AUTA... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 květen 2016
Policista staví: „Pane řidiči, jak mi vysvětlíte, že vám nesvítí zadní světla?” Řidič vyběhne, klekne na zem a začne tlouct hlavou o zem a naříkat. Policista ho uklidňuje: „Přece se nebudete rozčilovat pro takovou maličkost.” „Maličkost? Přívěs, žena, děti, tchýně - a vy řeknete - maličkost!”

 

 

 

 

 

 

 

 Přijede auto na italskou hranici. Zastavil je italský celník: "Jede vás pět v Audi Quattro a to je nezákonné." "Jak to, nezákonné?", diví se Angličan u volantu.

"Quattro přeci znamená čtyři."

"Quattro je ale název automobilu!", namítl Angličan nevěřícně. "Podívejte se do papírů, tady je to napsáno, automobil je určen pro pět cestujících!"

"Tohle na mě nezkoušejte," trval na svém celník. "Quatro znamená čtyři. Je vás v autě pět a to znamená, že porušujete zákon."

"Zavolejte mi svého nadřízeného," zuřil Angličan, "Chci mluvit s někým inteligentnějším!"

"Nemůžu ho zavolat," krčí rameny celník. "Má práci se třemi chlapíky, kteří přijeli ve Fiatu Uno."

 

 


 

Starý muž se rozhodl, že si za celoživotní úspory splní sen a koupí si sporťáka. Jede si novým Ferrari po dálnici, když si za sebou všimne policejního majáčku, řekne si no co, teď vám konečně můžu ujet, šlápne na to a jede 160 km/h, 180km/h, 200km/h. Nakonec si to rozmyslí: „Přece se nezabiju.“ řekne si moudře a zastaví. Po chvíli ho dojede policejní auto a policajt povídá: „Že mám dneska dobrou náladu, nechávám vás jet, když mi řeknete výmluvu, jakou jsem ještě za celou svou kariéru neslyšel.

 

„Víte, před týdnem mi utekla manželka s policajtem, tak jsem se bál, že mi jí chcete vrátit!“ 

 

 

 

 

 

Policista zastaví auto a v rámci běžné kontroly se ptá slečny řidičky, zda by jim mohla ukázat trojúhelník?

„To nemohla, já se totiž holím celá!"

 

 


 

 

"Dívenka ještě pod zákonem" říká svému tatínkovi: "Tati, jeden kluk ve škole mi říkal něco, co moc nechápu. Říkal totiž, že mám bezva čelní sklo, božský kufr, hodně dobrou karoserii a bezchybné nárazníky." Tatík při těch slovech zbrunátní a odpoví:"Vyřiď mu, že jsi ještě v záruce, a jestli se opováží otevřít kapotu, aby zkontroloval olej, urvu mu výfuk holýma rukama!"

 

 

 

 

 

 

Jdou takhle dva maníci po silnici, když co nevidí - předjíždí je někdo na motorce. A nemá hlavu. Podiví se tomu a jdou dál. Za chvíli znovu - jezdec bez hlavy. To už je jim to nějaké divné. Když se to stane potřetí, povídá první tomu druhému: "Hele, neměl bys si dát  tu kosu na druhou stranu?"

 

 

 


 

 

Turista sedí vzadu v taxíku a chce se zeptat taxikáře na nějaké tipy, kam ve městě zajít. Nakloní se a poklepe řidiče na rameno. Ten hrozivě vykřikne, strhne volant, odrazí se od autobusu na chodník a zastaví těsně před obrovskou prosklenou výlohou. Turista, hodně vystrašený, se začne okamžitě omlouvat: "Pardon, pardon, netušil jsem, že jedno malé poklepání vás může takhle vyděsit..."
Taxikář se na něj otočí a zařve: "Nikdy! Už nikdy mi to nedělejte!!" Pak se rozdýchá a povídá: "Není to úplně vaše vina. Víte, jsem dnes první den v nové práci a před tím jsem léta jezdil s pohřebákem..." 

 

 

 

HEZKÝ VÍKEND!

 

 

 

Komentáře (4)add feed
:-D Dneska ... : micka
Dneska malinko drsný. Ale pobavilo. :-D
květen 20, 2016 08:24
Danielo : mia I
dnes kameňáci, ale pecka. Povedlo Dani. Taky hezký víkend. Poslala jsem Ti článek do rubriky Rozeznáte, poznáte,.. smilies/wink.gif
květen 20, 2016 08:32
... : -doktor-
Děkuji....humor je solí života.....Ahoj Florentýnko....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
květen 20, 2016 13:27
Mě by zajímalo, : Sidon
kolika lidem se zamlouvají kreslené vtipy od Urbana. Soudím, že jich bude dost. Však i ty TV seriály(soaps), taky sleduje spousta lidí.

Podle mě, je to Urbanovo "vtipkování", velice ubohé, dekadentní, pitomé, hnusné a málo "inteligentní" . Takže mne vůbec nepotěší, zase tady někdy vidět Urbana. Jeden můj známý považuje Urbana za skvělého "šprýmaře", zato mně naopak vůbec nesedí, až tak, že jsme se kvůli tomu i pohašteřili. Holt, proti gustu, žádný dišputát.

smilies/cool.gif
květen 20, 2016 20:20
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]