O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CO DĚLAT, KDYŽ SE MANŽEL ZMĚNIL??? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 duben 2016
Milá technická podporo, loni jsem aktualizovala program Milenec5.0 na program Manzel1.0 a zjistila jsem zpomalení celého procesu, zejména u aplikací Kvetiny3.5 a Sperky2.0, které přitom v programu Milenec5.0 fungovaly bezchybně. Navíc program Manzel1.0 odinstaloval některé velmi důležité aplikace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Uvádím například  aplikaci Romantika9.5 nebo Osobní.pozornosti6.5 a sám si nainstaloval nežádoucí aplikace jako je Fotbal5.0 nebo Hokej3.0. Také aplikace Rozhovor8.0 je nefunkční a při spuštění aplikace Uklid2.6, celý systém zkolabuje. Zkusila jsem aplikaci Rejpani5.3, abych tyto problémy odstranila, ale nepomohlo to.

 

Co mám dělat?

ZOUFALÁVážená Zoufalá,

 

uvědomte si, prosím, že program Milenec5.0 patří do příslušenství Hry, zatímco program
Manžel1.0 je operační systém. Prosím zadejte povel myslelajsemsizememilujes.html a zkuste si stáhnout aplikaci Slzy6.2 a také nezapomeňte aktualizovat aplikaci Vina 3.0. Program Manzel 1.0 by pak měl automaticky aktualizovat aplikace Sperky 2.0 a Kvetiny 3.5. Mějte však na paměti, že zneužívání výše uvedených aplikací může zapříčinit, že Manžel1.0 se změní na program Podrazdeneticho2.5 nebo Pivo6.1. Pozor! Program Pivo6.1 je velmi špatný program, který si sám nainstaluje aplikace Prdeniahlasitechrapani.Beta.

 

V žádném případě neinstalujte program Tchyne1.0, do Vašeho systému by se dostal virus, který by postupně převzal nad celým systémem kontrolu! Také se nesnažte znovu nainstalovat program Milenec5.0. Jde o nepodporovanou aplikaci a její instalace zhroutí program Manzel1.0.
 

Shrnutí:

 

Manzel1.0 je výborný program, má však limitovanou paměť a nenaučí se nové aplikace jednoduše. Možná, že byste měla zvážit zakoupení podpůrného softwaru, na zvětšení paměti a výkonu. Doporučujeme programy Vareni3.0 a Svudnepradlo7.7.


Hodně štěstí, 

Vaše technická podpora

 

 

 

Komentáře (7)add feed
Podle fotky bych program "Svudnepradlo7.7." vypustil : NČ
.
duben 25, 2016 06:39
Paráda, : Lenka1
zasmála jsem se.

P.S. S tím prádlem opatrně, NČ, nejsem si jistá, jestli se ta novela trestního zákona nevztahuje i na kritiku "roztomilých baculek".

smilies/grin.gif
duben 25, 2016 07:36
No, snad by mi to Lenko prošlo. To není kritika, ale jen muj soukromej názor, : NČ
kterej se ani netýká nějaký utlačovaný menšiny!
Podle toho, co teď vidím často na dětských hřištích s kočárkama, jde docela určitě o většinu.
duben 25, 2016 08:04
Text je asi změněné tohle : Petr X.
DOTAZ:

Dobrý den, loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů.
V manuálu není tato funkce zmiňována.

Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních program a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například Noční Poker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí.
Zdá se,že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně.

Můžete mi někdo poradit?


ODPOVĚĎ:

Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů.

Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0, ale narazili na více problémů, než v původním systému.

Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je neinstalovat software Manželka, ale používat jen Přítelkyni.

Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé.

Ještě varujeme: dejte si pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci programu Tchýně 6.4.
duben 25, 2016 14:42
Petře X, to už je nad mou mozkovou kapacitu :((( : NČ
.
duben 25, 2016 17:45
... : deeres
Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní

Význam slova kompatibilní: • snášenlivý, slučitelný, zaměnitelný
Zaměnitelné, ano, snadno je lze provozovat paralelně, ale že jsou snášenlivé, nebo dokonce slučitelné, tak na to bych nespoléhala! smilies/grin.gif
duben 25, 2016 21:02
program Tchýně 6.4. : wendy
byl identifikováu jako vir !
duben 25, 2016 23:15
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]