O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DVĚ SLEPICE A JEDEN KOHOUT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 duben 2016
Ahoj Danielo, Ani nevím jestli se s tím dá něco dělat, chtěla jsem zkusit hypnózu a nějak se z toho začarovaného kruhu, ve kterém jsem, dostat, ale teď jsem se náhodou dostala na tvou stránku, tak to zkusím u Tebe. Před pěti lety jsem se seznámila s teď už mým manželem. Byli jsme spolu tři roky a já jsem si myslela, že jsem jediná v jeho životě, teda až na jeho dcerku z předchozího vztahu.

 

 

 

 

 

 

 

     Ale po těch třech letech mi můj miláček oznámil, že mi musí něco říct. Vyjasnil situaci, ve které se právě nacházel. Přiznal, že stále žije se svou přítelkyni, ale už s ní nechce být. Ale začal stavět dům, do kterého už investoval nemalou částku. Ted si musí být jistý, jestli já ho opravdu milují tak, jako on mě. Že ji v tom případě opustí  a chce být nadále jen se mnou. Po měsíci, co mi dál na přemýšlení, jsem mu samozřejmě řekla, že s ním chci být.

 

     Tak ji to oznámil a nastal problém. Začala mi vyhrožovat, nadávat, terorizovat mou rodinu, a tak on, můj muž, se k ní pětkrát vrátil, pak zase ke mě. Zničilo mi to nervy. Začátkem tohoto roku jsem já odešla od něj, s tím, že už se to nedá vydržet, ale zase mě uprosil a já se k němu opět vrátila. Poté se to jakž takž uklidnilo. Až opět před čtrnácti dny, jeli jsme na výlet do blízkého města, a tam jsem se poprvé ocitla tváří v tvář jeho bývalé. Ta na mě začala křičet, že jsem jen  kůr.. , že jsem jim rozbila rodinu, že mě proklíná - ať se mi nikdy nenarodí dítě, a když už, tak postižené.

 

     Já mám opravdu problémy s otěhotněním. Taky mě napadla i fyzicky, ale to se mě můj manžel nezastal. Paradoxně se mě zastala jeho desetiletá dcera. Ta ji chytla za ruku a řekla nám, ať jdeme pryč, že ji zdrží.

 

      Tolik si přeji mít miminko, ale co když něco na tom jejím prokletí bude, moc na to nevěřím, ale já už se cítím tak bezradná, že nevím kudy kam. Manžela mám ráda, ale každým dnem je ve mne víc chladu. Zapomněla jsem dodat, že můj manžel je Polák, a já jsem opravdu neměla o jeho vztahu - a o způsobu jak žije, ani tušení. Snažila jsem se jí to po dobrém i po zlém vysvětlit, ale nic nepomáhá. Jen je tu stále mezi námi a já nevím jak se ji zbavit.

 

     Myslíš, Kudlanko, že to nějak jde?

Moc děkuji,

STÁŇA

 

 

O D P O V Ě Ď :

 

 

Stáničko,

 

nejprve dovol pár indiskrétních otázek:

 

•  To jsi za celé ty tři roky, kdy jste spolu teprve chodili (případně žili), nebyla u něj? To jsi se za tu dobu nesetkala s jeho holčičkou?

•  Na to, že ses dozvěděla, že celou tu dobu udržuje běžný život ještě s onou druhou ženou, resp. matkou svého dítěte, jsi reagovala tak, že to bereš…

   To ti nevadilo, že vlastně celou tu dobu byl v podstatě bigamista, když řeknu to lepší?

•  Jak sis pak ověřovala, že je jen s tebou?

•  Jak se stýkal se svou dcerou? Jezdila k vám? Jak tě přijala?

•   Proč chceš, za téhle situace – PROBOHA – miminko?

 

     Stáničko, ty sice píšeš, že jsi o ničem neměla ani tušení – ale to snad ani není možné. Za tři roky?

 


Teď máš několik následujících možností, a zase ti je napíšu v bodech:

 

•  Na nějaké to vztekání se na „bejvalku“ zapomeň, tím si děláš jen blbou náladu – což je také jedinej výsledek 

•  Manželovi řekni, že by měl vztah s dítětem upravit – rozhodně bys měla počítat s tím, že jednou tu holčička je, a klidně ji brát i k vám

•  Bohužel, to, žes mu to v podstatě svým jednáním schválila, je průšvih. Zkus si to představit obráceně: jak by asi reagoval, kdybys mu večer řekla: miláčku, musím ti něco říct.. Víš, já mám posledních 15 měsíců ještě nádherný vztah s jedním fantastickým mužským – teď nějak nevím, co dál, tak ti dávám měsíc na rozmyšlenou, jestli mi ho budeš dál tolerovat, nebo jestli mě máš rád víc než on, tak bych třebas zůstala s tebou… Nechechtej se – jen si to představ!!!!

 

•  Musíš se TY SAMA rozhodnout, jestli chceš žít ve stálém stresu, kdy nevíš, zda spí jen s tebou nebo s oběma –  mj. jak to vypadá, podle toho, jak ona šílí, tak ji také občas udržuje v naději, že se k ní vrátí….

•  Ještě naposled – TY se s ní už rozhodně nebav – přeci se nebudete jako dvě slepice rvát o jednoho opelichanýho kohouta! To je tak ponižující!!! Ať to vyřeší on, je to přeci jeho problém. No, dej mi  vědět, jak pokračuješ...

 

d@niela

 

d

 

 

 

 

Komentáře (12)add feed
To musí být nějaký superchlap, když o něj i přes to vše, jak tě ponížil a ponižuje, stojíš. : Myška
To nikdy nepochopím.
Máš vlastně štěstí, že jsi zatím neotěhotněla. Tento vztah nemá žádnou budoucnost, co je to za chlapa, když žije paralelně ve dvou vztazích a přinejmenším tebe oblbuje? Já bych to skončila, rozvedla se - a měla klid. Časem se najde někdo lepší.
duben 15, 2016 07:29
Mám něco podobného za sebou, : Pernella_
myslela jsem si, že je to velká láska. Skončilo to tak, že mi jednu vrazil, tak jsem to okamžitě skončila a najednou uviděla, že to byl jen obrovskej blb. Teď mám prima chlapa, na kterého se můžu spolehnout a dodnes nechápu, jak jsem to mohla snášet.
duben 15, 2016 08:48
"Po měsíci, co mi dál na přemýšlení, jsem mu samozřejmě řekla, že s ním chci být." : NČ
Ještě´s mu za ten měsíc, co ti dal na rozmyšlenou, měla poděkovat. Takovej dar! To byla od něj velká velkorysost.
A co jinak dodat? Hůůůůůůůůůůůůůůů !

PS: Co třeba konvertovat k Islámu? Tam se ženský - rohožky, vyžadujou.
duben 15, 2016 10:24
... : deeres
Já nějak nechápu časovou posloupnost.
Před pěti letyjsem se seznámila s teď už mým manželem. Byli jsme spolu tři roky a já jsem si myslela, že jsem jediná v jeho životě, teda až na jeho dcerku z předchozího vztahu.

Nyní jsou už, tedy asi po pěti letech manželé, kdy se vzali z toho nevyplývá. Kdy to tedy zjistila, že její nynější manžel žije v paralelním vztahu. Před těma dvouma lety a celou tu dobu o tom přemýšlí, nebo jak?
duben 15, 2016 10:26
deeres, : Míša šíša
přesně. Tohle jsem taky nepobrala.
duben 15, 2016 10:40
nojo, je to napsaný dost zmateně, : d@niela
ale já už jsem zvyklá, takže - doufám, že to vysvětlím správně:

Chodili spolu tři roky, když ten lemoun přišel a řekl jí, že pokud ona ho uctívá jako Boha, tak bude s ní. Tak si ho vzala. Jenže von s tamtou byl i nadále a taky ji asi držel pod krkem.
Nejspíš se to odehrává někde těsně u hranic s Polskem, a on pendluje mezi nima.
Polské říká, že tu pracuje, českou si vzal. A ta si myslí, že ho teď získá na mimčo.

Svatá prostato...
duben 15, 2016 11:34
... : deeres
Takže správně, ona už dva roky ví a snaží se ho získat pro sebe prostřednictvím prcka. A teď se to vyhrotilo. Krindy pindy, kam ty ženský na tyhle chlapy chodí?
duben 15, 2016 11:48
Milá Stáňo, : magdalenka
někdy žijeme v denním shonu a řešíme jednotlivosti a pak zapomeneme vidět vše z odstupu. A život se nám rozpadá na prach mezi prsty.

Ten svůj jsi popsala jako vršení malérů. Tak postupně:
Každá potkáme někdy cizince, ale jen některá se do něj zamiluje. Kolem je spoustu nespolehlivých a prolhaných lidí, ale jenom některá si takového chlapa dobrovolně vezme... Nevážíš si sebe sama?

K člověku patří i jeho minulost, protože tvůj muž si vybral tu uječenou utajovanou dámu dobrovolně a ještě s ní zřejmě zplodil dítě, asi k ní cítil něco hlubšího... Navíc s ní dlouho žil paralelně vedle tebe. Nevážíš si sebe sama?
Ženská řve a napadá tě a tvůj milý přihlíží. Nechá za sebe jednat dítě! Ty ho omlouváš?

Je normální, že chceš pěkný, stabilní vztah. Že chceš miminko a pěkný domov. Jenže k tomu ti nepomůže žádná hypnóza. Potřebuješ řešit naprosto konkrétní záležitosti. Kde bydlet, jak si vydělat a ušetřit, jak se rozvést, jak se seznámit, jak otěhotnět, jak spolu s novým partnerem vytvořit fungující rodinu. Na co čekáš?
duben 15, 2016 17:51
Stáňo, : bb
píšeš o jeho předchozí partnerce:
Jen je tu stále mezi námi a já nevím jak se ji zbavit.

Tvým největším problémem ale není ona, tím je tvůj manžel. Toho by ses měla zbavit. Ne s ním mít dítě.
Zkus se na to podívat tak, jak by ses na to dívala, kdyby ti ten příběh vyprávěla tvá nejlepší kamarádka, nebo sestra. Poradila bys jí, aby s ním zůstala a chtěla s ním mít dítě? Přesvědčovala bys ji, že on je jejíž životní výhrou? Chlap, který nechá milenku, aby napadala jeho manželku, dovolí, aby tyhle scény viděla jeho dcera a neudělá nic, až se jeho manželky zastane nakonec jeho 10-letá dcera?

S tímhle mužem tě čekají jen a jen potíže. Je nesolidní, nezodpovědný, nedůvěryhodný.
duben 15, 2016 18:32
Nojo, noj ... prokletí funguje! : micka
V tomto případě je to ten chlap. :-D
duben 17, 2016 19:30
... : Ňuňinka
Co se časové posloupnosti týká, můj výklad je, že před pěti lety se seznámili, před třemi lety spolu začali žít "jako muž a žena", teď někdy (po těch třech letech) na ni miláček vybalil tu novinu, že je bigamista s rozestavěným barákem a ona si ho za odměnu vzala...

Jinak radím rozvést a vrátit, snad je ještě v záruce.

Na prokletí nevěřím, ale věřila bych na stres, bránící početí, a možná i na spásnou moc podvědomí, anděly strážné či podobné záležitosti, protože dítě s takovým píp, to snad ne.
duben 18, 2016 10:28
... : Ňuňinka
miláčku, musím ti něco říct.. Víš, já mám posledních 15 měsíců ještě nádherný vztah s jedním fantastickým mužským – teď nějak nevím, co dál, tak ti dávám měsíc na rozmyšlenou, jestli mi ho budeš dál tolerovat, nebo jestli mě máš rád víc než on, tak bych třebas zůstala s tebou

Zlatá slova.
Ono přísně vzato ho Stáňa nemá ráda tak, jak on ji, protože mu nezahejbá s exem, sotva vytáhne paty. A když se oba nemají rádi stejně, tak ten vztah nemá cenu.
duben 18, 2016 10:30
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]