O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

... JAKO KDYBY TO PSALA DNESKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 prosinec 2015
Tak právě sloužím druhou noční v jednom hotelu v Praze - a domů se dostanu až zítra. Autobusové spojení je o víkendech skutečně mizerné a tak jsem spala v Praze u svého syna. Takže mohu sdělit pouze to, že v hlavním městě se ochladilo - a to dost citelně. Venku střídavě svítilo sluníčko, nebo lilo, fučelo a dokonce byly i bouřky.

 

 

 

 

 

 

    Jak jsem se následně dočetla v denním tisku, byla místy i tornáda - což je záležitost, ve střední Evropě nevídaná. Jojo, konec světa se blíží, jak říkal mladý vietnamský Demosthenes. No, naštěstí jsem stará a tak se toho snad nedožiju. Média blábolí buď o oteplování - nebo o nadcházející době ledové, na slunci nejsou skvrny, což je podle jedněch dobře, podle druhých špatně... tak nám nezbývá než čekat, až nám příroda ukáže, zač je toho loket.

 

     Asi budeme koukat - i když, překvapit by to nikoho nemělo. Podle jedné z mnoha teorií by nás měla vyhubit sama matka Země, kterou už dlouho se*eme, a to tak, že velmi. A už to i zlehounka začíná - jen těch chorob, co se vyrojilo, nemluvě o zemětřeseních, tornádech a jiných přírodních katastrofách v místech, kde nikdy předtím nebyly.


 

     Zajímalo by mě, kdo přijde po nás, z čeho se vyvine a jak bude vypadat; zda bude tak agresivní jako my, nebo zda přežije i bez rvaček. Kdo ví.

 

     Třeba jednou za mnoho milionů let  inteligentní chobotnicoidi vykopou z písku na mořském dně pozůstatky nějakých (našich) staveb či soch, a jejich vědci se budou vášnivě dohadovat, zda byla kdysi Země navštívena bytostmi z vesmíru. Protože jim nepřijde možné, aby ty srandovní vopice, jejichž kosti a lebky občas najdou, byly něčeho takového schopny.

 

     Jinak kočička Prdlouška je ještě stále pohromadě, i když  vypadá, jakoby spolkla talířek. Takže čekáme radostnou událost - a to co nevidět. Určitě vás poinformuji, kolik se toho narodilo a jaké to má barvy. Když to vezmu kolem a kolem, třeba nás nahradí inteligentní kočky a já vejdu do jejich dějin jako velký kočičí dobrodinec a kočičí děti mě budou proklínat, neb se o mých hrdinských činech budou muset učit ve škole.

 

 

Alena Puntík,

tč. levej obláček hned vedle Měsíce...

 

 

Komentáře (4)add feed
že by se konečně : marty
do ústavy dostal článek o nadvládě koček nad svými dvounožci? Už by se to mělo oficiálně uznat, že kočky vládnou nad velkou částí lidské populace a své místo si v některých částech zeměkoule stále upevňují na úkor nedokonalých tvorů, vhodných pouze k udržování plných misek a teplých pelíšků. Já s láskou podřízená jsem pro volbu kočičího krále.

Moc hezkým článkem k nám promluvil obláček nalevo od Měsíce.
prosinec 30, 2015 08:05
. : Míša šíša
No, ani nemusíme čekat, až nám příroda ukáže, zač je toho loket, jak se domnívala Puntíkatá. Stačí počkat, co se vylíhne v hlavách zástupců EU a paní Merkelové. Jó, to by Alča valila bulvy...

Sice už jsem přála u veverek, ale tedy ještě jednou: všem Kudlankám a Kudlánkům do nového roku jen to nejlepší, hlavně zdraví, slunce v duši a humor v mysli. A budeme mít přestupný rok, takže přeju krásných a pohodových 366 dní!
prosinec 30, 2015 09:18
... : deeres
El Nino je mrcha a letos se vytáhl a příští rok v tom hodlá pokračovat. A ty katastrofální předpovědi se snažím ignorovat. Na jednu stranu nás straší globálním oteplováním, na druhou stranu nás straší tvrzením, že má přijít malá doba ledová. Tak se to třeba zprůměruje a my budeme v pohodě.
prosinec 30, 2015 17:46
Poděkování.......... : -doktor-
Přátelé/kyně zdrávím a vítám v roce 2016.Těším se na spolupráci,Vaše historky,komentáře a vzpomínky.Děkuji za tu od Alenky,více není třeba dodávat.A můžeme vzít jed na jistitu,že Příroda (mocná to čarodějka) si s lidským rodem poradí.Jak koukám kolem,zdatně Ji pomaháme.Hezký,šťastný a úspěšný právě začínající rok 2016.Ahoj
leden 01, 2016 13:57
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]