O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CHLEBÍČKY A JEDNOHUBKY PODLE FLO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 prosinec 2015
Přejít na obsah
CHLEBÍČKY A JEDNOHUBKY PODLE FLO
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7

 

 

 

 

 

 

 

2. Saláty i pomazánky

 

Obložený chlebíček nemusí být namazaný jen bramborovým, vlašským nebo hermelínovým salátem. Nebojte se běžných pomazánek, včetně tvarohové, budapešťské, z nivy, česnekové, sýrové, nebo dokonce i másla nebo neochuceného krémového sýra. Použijte cokoli, stačí, když pečivo nezůstane suché. V podstatě se nemusíte trápit tím, jak pečivo natřete, protože tahle vrstva obvykle zůstane zcela zakrytá dalšími surovinami.

 

 

 

pomazánky na chlebíčky

 

 

 

3. Kombinujte všechno

 

U chlebíčků platí krásné pravidlo. Obvykle jakákoli pomazánka nebo salát snese jakékoli ozdobení. Chuťově to nijak nebude vadit. Pomazánka z nivy snese šunku, uherák, rajče, sýr nebo vajíčko, je to jedno, co si vyberete. Chlebíček bude vždycky dobrý. Když to trochu víc promyslíte a rozhodnete se vsadit na osvědčené kombinace, například použít nivovou pomazánku ve spojení s plátkem sýra, kouskem jablka a ořechem, body pro vás, ale nutné to opravdu není.

 

Pokud si vzpomínáte na můj článek o svačinovém taháku, kde z pár surovin vzniklo asi 20 tisíc různých svačinových kombinací, zde zase platí, že ze tří pomazánek a tří hlavních surovin na ozdobení (třeba šunka, trvanlivý salám a sýr) máte devět různých chlebíčků, jen to hvízdne.

 

 

 

kombinace

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]