O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZÁŽITKY VÁNOČNÍ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 prosinec 2015

Trochu si budu sypat popel na hlavu, ale nakonec - dnes, pár dnů poté, se tomu už jen smějem... Na čtvrteční večeři jsme se my dvounozí domluvili, ve správnou hodinu i sešli a vypadalo to na bezva večer. Slečna borderka Ireska se kupodivu už chovala ke Kayovi vlídně (minule ho dost rafla, neb si chránila tu "svou", právě hárající), takže pohoda, a já zatím před Boba postavila mísu se salátem a jala se smažit  "velkej říz".

 

 

 

 

 

 

     Měla jsem pro něj připravenej óbr řízek, přesně velkej jako talíř. A taky všechno ostatní - jen - jak tak na to koukám - mi trošku chybělo strouhanky.  No probléma - měla jsem ještě mističku od minule v lednici, takže jen dosypat, obalit a už se to zlatilo a vonělo celým bytem. Bob mezitím z mísy "ubral", pak mu pod nosem přistál onen štědrovečerní říz a já jen čekala - během smažení podstatně menšího pro mne - na obligátní slova uznání. 

 

     "Mami, ten má ale trošku divnou chuť, co jsi do toho dávala? A i to maso mi připadá takový nasládlý... Hele, nejni lidský?" No, my si někdy libujem v legráckách, ale tohle mne trochu zarazilo, protože masíčko jsem kupovala úplně čerstvé ještě ten den, a všechno bylo ok... Tak - co se mohlo stát?

 

      Jak tak stojím u plotny, najednou mne oblil přímo smrtedlnej pot.... A já už věděla. V týdnu jsem si nejen dělala řízek, ale také drobenkovej koláč... a zbytek drobenky jsem dala do stejné misky, jako byla ta se strouhankou. Ano, přátelé, já do strouhanky přisypala mouku s cukrem i vanilkovým cukrem... No, hodnej Robert nakonec jen masíčko oloupal od sladkého povlaku a stejně snědl. (Mj. pak se po kamarádech vytahoval, že jsem mu usmažila kus ze souseda...) Za odměnu pak dostal ještě jednoho, tentokrát ve zcela běžném trojobalu.

 

 

 x x x

 

 

     Ráno jsem šla, jako každý den (už snad po dvousté) na prochajdu do zdejšího Centrálního parku. Slunce hřálo, pejskaři se houfovali a pejsci blaženě lítali kolem. Přepychově jarní počasí vytáhlo plno sedmikrásek i dalších kytek. A - zbylo tu i několik dalších "vytažených pokladů", které tu po předchozí noci zůstaly.... Mj. o kus dál, pod lavičkou, byly i kalhotky :-))) Snad ta štědrovka nenastydla.

 

 

 
 
A jak jste prožili dny sváteční a veselé vy?
 

 d@niela

 

 

 

    

Komentáře (7)add feed
Ale jo, : Lenka1
když to nebylo nic horšího než drobenka. smilies/grin.gif Alespoň vyzkoušel novou chuť.

Já na Vánoce byla s tátou, dělala jsem salát i řízky a myslím, že to bylo v pohodě. První vánoce bez mámy.
prosinec 27, 2015 22:30
vtipný :-) : Magda-lenka
já jsem jednou dala sůl místo cukru do piškotu. Kupodivu do dopadlo hezky, poznalo se to až po zakousnutí. A to byl fakt hnus smilies/grin.gif smilies/grin.gif
prosinec 28, 2015 14:26
Každý (každá) má své zážitky : NČ
Já jsem zase jednou začal smažit řízky na octě. Plastové flašky (olej, ocet) stály vedle sebe a byly k nerozeznání stejné. Smrad už byl rozeznatelný.
prosinec 28, 2015 18:26
NČ, : Sidon
něco podobného se stalo mému fotrovi, ten nikdy nevařil, snad ani čaj, ale jednou když přišel dříve z práce a nikdo doma, tak si "usmažil" vepřovou kotletu na Jaru. To byly taky podobné láhve, jako od oleje. Když pak přišla domů ségra, hned se ho ptala, co je to za smrad, on řekl, že si jen smažil kotletu, ale že se to nedá jíst. Tak se ségra podívala a uviděla tu láhev s Jarem u sporáku a bylo jí jasno. Otec to ale přežil, snědl jenom jedno sousto.
prosinec 28, 2015 19:25
Hlásím se do spolku smažičů na Jaru : wendy
když jsme kempovali, měla jsem tyhle věci v plastových lahvích. Splést si JAr s olejem nebyl problém, a ten smrad... :-
prosinec 28, 2015 20:26
Jooo, podobne lahvicky : Mikin
ja dal jednou manzelce cistici prostredek na obrazovky computeru at si ho nakape do oka....... smilies/tongue.gif
prosinec 29, 2015 04:21
Náš letošní : Milene
nepříjemný zážitek. Náš milý pejsek v nestřeženém okamžiku vylízal pánev od řízků, která byla na balkoně. Bylo mu 2 dny tak blbě, že kudy chodil, tudy blil. smilies/angry.gif smilies/angry.gif "Za odměnu" si užíval velké drbání, protože nám ho bylo moc líto. Už jsem myslela, že budu muset odvolat návštěvu, protože každý by to nedal. smilies/wink.gif Naštěstí už ho to přešlo ale nevěřím, že se poučil.
prosinec 29, 2015 16:22
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]