O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KOLIK DRUHŮ CHLAPŮ ZNÁŠ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 listopad 2015
Kromě dávky cynismu a realističtějšího pohledu na vztahy jsem si do života přinesla i jedno základní pravidlo, které mi rodiče zapomněli sdělit. Nejdřív si užij ty, chlap to zvládne vždycky. (Nevěnováno nikomu, pokud si někdo snad najde osobní narážku, jedná se o narážku čistě náhodnou. Snad nedostanu přes tlamičku..)


 

 

 

 

 

 

 

USE and GO

 

Jsou na jedno použití, podotýkám, že i opakované, ale pouze v hranicích jedné epizody a noci. Pozor, někdy je lze zaměnit za druh USE and RUN, ale tam se rozhodně nebude jednat o opakované použití. Pokud narazím na tenhle druh chlápka, hledám nejbližší postel, otoman, gauč, stůl, v případě nouze postačí zeď v tmavém průjezdu, ba i železniční koleje se hodí, tam ovšem pozor na jízdní řády. Tělo si prostě řekne. Neuzavírám smlouvy na furt, nepřijímán bianko sliby, nekladu si podmínky, kromě jediné. Zítra se probudíme každý sám, nejlépe na jiném konci města.

 

 

 

REPEAT

 

Tady už je použití variabilnější, je to také časově dlouhodobější záležitost. Neomezuji se krátkozrace na jednu noc, na to je jich škoda. Výběr je logicky poněkud náročnější. Rekrutují se ze skupin inteligentních chlapů, kteří se posledním metrem, noční tramvají, taxíkem nebo ranním busem vrací k rodinkám, láskám a přítelkyním. Lze si s ním i povídat při skleničce vínka, svádění je hra, sice je jasné, kam míří, ale co kdyby. Pravdou zůstává, že většina setkání končí horečným hledáním nejbližší postele, otomanu, gauče, stolu, v případě nouze postačí zeď v tmavém průjezdu. Zakazuje se uzavírání smluv na furt, vystavování bianko šeků na sliby, kladení si podmínek. Zamilování ovšem stejně nehrozí, je to jednoduché a bezkonfliktní. Občas se probudím vedle něj a dopřeju si ranní čtvrthodinku.

 

 

 

WARMING

 

Začíná hrozit nebezpečí úrazu vysokým napětím. Absolutně se nehodí pro jednu noc, nelze v tak krátké době ocenit všechny kvality. Vlastně by docházelo k mrhání talentem jeho i mého. Bohužel skutečně hrozí nebezpečí citového úrazu, povětšinou se i tito posledním metrem, noční tramvají, taxíkem nebo ranním busem vrací k rodinkám, láskám a přítelkyním. Pokud jsem ovšem přistoupila na jejich podmínky, roztrhala bianko šeky slibů a zakázala si věřit smlouvám na furt, i tady jsem občas horečně hledala nejbližší postel, otoman, gauč, stůl, v případě nouze i zeď v tmavém průjezdu. Přes nepochybné kouzlo okamžiku doporučuji předem vytipovat místa vhodná k sexování. Delší hledání se mi vždycky vyplatilo. Ráno je najdu vedle sebe, užívám si probuzení sexem, ovšem ze zásady nesnídají a manželky je nechápou, patrně taky ze zásady.

 

 

 

PROHIBITION

 

Tak tady je úraz zaručen. Nebezpečí výskytu viru zamilovanosti je zvýšené přes únosnou mez. Jedná se o běžce na dlouhé tratě. Občas na to sice přišla některá přede mnou, ale to zase tolik nevadí. Stejně jim propadnu. Překvapeně zjišťuji, že v posteli se dají dělat i jiné věci než směšné pohyby, například muchlování, mazlení, líbání a dokonce se v ní dá i povídat a spát. Chci vyslovovat a poslouchat sliby, klást si a přijímat podmínky, uzavírat smlouvy na furt, vystavovat a akceptovat bianko šeky. Na chvilku jsem tak přesvědčivá, že tomu uvěří i oni, ovšem chlapi jsou od přírody větší realisté a dovedou být velice důrazní v objasňování tohoto pojmu.

 

 

 

UNATTRACTIVE

 

Co dodat, jsou absolutně bez jiskry. Nehrozí horečnaté hledání nejbližší postele, otomanu, gauče, stolu, o tmavém průjezdu nemluvě. Jsou absolutně bezpeční asi jako jízda na houpacím koni uprostřed obýváku. Ovšem právě tihle nás často milují, nakonec jim podepíšem smlouvu na furt, abychom z nich jako zázrakem udělaly use and go, repeat, warming a prohibition, ovšem pro ty druhé...

 

HAJKA

        

 

 

 

 

 

 

Komentáře (9)add feed
velmi trefné : katuš
Hajko, jo, mám to taky tak
listopad 30, 2015 08:09
Hajko : -doktor-
Hajko,no nazdar.Nějak nevím kam se mám zařadit.On muž se časem přetváří.Jiné má zařazení v mládí,jiné mezi třiceti a čtyřiceti.Určitě je jiný v období kdy mu pomalu ale jistě ujíždí vlak.Bezva hodnocení z pohledu hezké dívky.Ahojky.
listopad 30, 2015 13:00
proč ty anglické názvy, : toulavej
to jako, že by to česky nemělo ten drajf :-)
listopad 30, 2015 13:41
Já znám tyto druhy : kim
Největší počet zastupujou machové- samec nadřazený donchuan, který musí mít poslední slovo. Druhým druhem jsou narcisové - manipulátoři a puntičkáři. Třetím druhem jsou agresivní závisláci a taky slaboši a zbabělci v jedné osobě. Znám, ale i samce pohodáře, kamarády a milence v jednom, často jsou to domácí kutilové, zodpovědní za své chování a rodina je na prvním místě. Tento rodinný typ, který se k ženě chová rovnoprávně často narazí na prvotřídní mrchu, rozmazlenou histerku, která ho dusí. Žena se kterou by měl báječný život ho moc nepřitahuje.
listopad 30, 2015 15:01
Kim- to je velmi trefne shrnuto. : moira2
Zvlaste ty posledni dve vety primo tesat. Zajimave, ze tento posledni druh ani nepomysli na opusteni te mrchy...
listopad 30, 2015 15:11
Hm. Takže jsem UNATTRACTIVE : Náhodný čtenář
No nevadí, nějak se s tím na stará kolena už s Kozlem smíříme.
listopad 30, 2015 15:36
Šaty dělají člověka : Pepa
Pardon peníze.
V různém věku nahlížejí ženy na sex a životní jinak. Ve školách se perou o krasavce ale tlustý Bohouš je nezajímá. Ale krasavec zaspal studie, tlustý Bohouš ne. Ve třiceti tlustá Bohouš neví co z penězi a ženský se o něj perou, i když je v posteli ospalý bulík.
listopad 30, 2015 22:03
dámy : -doktor-
...dámy je mi vás líto,že jste poznaly úplně normálního mužskýho,kterému se říká bezva chlap,holt mužskej do nepohody......!!!!!!!!!!!!!!!!
prosinec 01, 2015 13:37
moiro, : Ňuňinka
a blbec se ještě brání, když ho nějaká obětavá chápavá, se kterou by měl nebe na zemi, chce zachraňovat smilies/wink.gif
prosinec 01, 2015 21:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]