O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ODSTÍNY ŠEDI VE ZKRATCE PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 září 2015
Příběh je sice zasazen do současnosti, nicméně milé děvče, ač vysokoškolská studentka, nemá žádné zkušenosti ani s moderními technologiemi (jasně, všichni jsme se zvládli dostat ke státnicím, aniž bychom za celou dobu studia potřebovali mail).

 

 

 

 

 

 

Když to shrnu, existence ženy po dvacítce, která v jednadvacátém století v USA nemá žádné zkušenosti s muži, počítači, mobily a těmi internety, alkoholem a jinými neřestmiM slušným oblékáním a fungováním ve společnosti vůbec, se dá vysvětlit jedině tak, že byla dosud zavřená ve vypolstrované místnosti.

Což by vysvětlovalo i to, proč jsou její konverzační schopnosti tak mdlé a její chování tak nesmyslné. Nabízím proto malé shrnutí děje pro ty, kteří nechtějí procházet stejným utrpením z ničení krásy anglického jazyka (četla jsem to v originále) a přesto jsou (jako já) zvědaví, co přesně se tam teda jako děje (perverzní úchyláci).

 

Takže:

       Mladičká panna jde místo své nemocné kamarádky dělat interview pro školní časopis s 26 letým superkrásným adoptovaným sirotkem a multimiliardářem z blíže neurčeného odvětví. Vzhledem k tomu, že (jak se později dozvíme), je to labilní psychopat a miliardy vydělal někdy mezi 22. a 26. rokem života, tipla bych to na drogový kartel nebo prostituci ve velkém. To sice není potvrzeno, ale vzhledem k tomu, že se občas vyskytne zmínka o krmení hladovějících afrických dětí, náznaky směřují spíše k prostituci. Ale kdo ví.

Z psychopata se vyklube stalker, který (zřejmě za po pomoci tajného super hitech systému včetně satelitního sledování, prostě přehled o každém pohybu cizí osoby) začne nevinné děvče pronásledovat a náhodně potkávat, aby jí při příležitosti šestého "náhodného" setkání sdělil, že je nebezpečný a ať se od něj drží dál (ano, vážně). Děvče udělá jedinou logickou věc, kterou mladé vzdělané panny pronásledované psychopatem dělají - totiž ožere se jako prase a psychopatovi zavolá z wc. Tento okamžitě pochopí, že děvče poprvé v životě požilo nadměrnou dávku alkoholu a za pomoci trackovacího systému a pravděpodobně i teleportu dorazí za 10 minut k tomuto konkrétnímu baru právě včas, aby pannu zachránil před znásilněním od ožralého studenta.

Jak už to tak v podobných příbězích bývá, díky zvracení opadnou zábrany a psychopat se rozhodne změnit přístup z "Drž se ode mě dál, jsem nebezpečný" na "Odvezu tě helikoptérou k sobě domů a ukážu ti, jak jsem nebezpečný". Děvče nadšeně souhlasí a tak společně odlétnou do místní STARK TOWER, kde děvče nejdříve podepíše dohodu o mlčenlivosti a poté je zavedeno do úchylova pokoje, kde to vypadá jako ve středověké mučírně. Následně je dívce předložena k projednání smlouva o sado maso š*kání. Děvče nezavolá na policii, ale místo toho cudně sklopí zrak a přizná se, že nemůže zaškrtnout ve smlouvě, jestlí ji vadí anál, protože se nikdy ani nelíbala. Následuje naprosto úchvatný rozhovor ve stylu: "No to je neuvěřitelné, s tím musíme okamžitě něco udělat!" a 6 stran textu se š*ká. Tím je dosaženo potřebné fáze v ději, který se po velmi pozvolném rozjezdu zcela zastaví.

Následuje 300 stran v tomto duchu:

Děvče přemýšlí, jestli má podepsat smlouvu. Napíše psychopatovi, že jí asi nepodepíše. Tento přijede, sváže ji a oš*ká. Aby jí přesvědčil, koupí jí počítač a mobil.

Děvče se pořád nemůže rozmyslet, jestli podepíše smlouvu. Rozhodne se zajít s psychopatem na kávu. Ten jí o*ká a koupí jí auto.

Děvče nadále přemýšlí, jestli má podepsat smlouvu. Odjede k mamince, aby se rozmyslela. Přiletí za ní psychopat a oš*ká ji.


         Kromě jednoho svázání rukou kravatou, sem tam nějakého plácnutí a jedné scény s připoutanýma rukama se jedná o scény zcela klasického sexu. Po 300 stranách přemýšlení a š*kání dojdou oba protagonisté k závěru, že smlouva není třeba, protože chtějí oba "něco víc" (WTF). Jako první krok k větší intimitě se dívka rozhodne udělat svému úchylovi radost a dopřát mu na straně 450 konečně nějaké to sado maso. Ten ji nadšeně sešvihá páskem, ona se vyděsí, protože (překvapení!) ji to bolí! Takže se rozpláče a ... wait for it.... řekne mu, že je psychopat a úchyl a uteče.

Konec knihy. Vážně. Takže asi tak. Nechápu, proč na to E.L. James potřebovala tolik stránek, když by stačila jedna normostrana...

vyhrabáno na internetu,
autorku jsem - bohužel - nevystopovala...

 

 
 

Komentáře (42)add feed
chápu správně, : mura1
že článek pojednává o knize 50 odstínů šedi či jak se to jmenuje? přiznávám, že jsem to nečetla a ani číst nehodlám :-) (konec přiznání)
září 01, 2015 21:24
PŘESNĚ... : d@niela
Já ji dokonce mám, ale číst jsem to nezvládla...
smilies/grin.gif - a to čtu i návody na mixér
září 01, 2015 21:28
... : bb.
zajímavé je, že to doslovat pohltilo dost holek, co jinak nepřečetly od Honzíkovy cesty nic
ale mám neteř, která čte hodně, a ta to taky shltla na jeden zátah a je nadšena
Mně stačilo přečíst si ukázku, byla snad dokonce tady? už nevím. No a nezaujalo mě to. A to jsem se na to porníčko pro matičky těšila. Tak možná proto to tak dopadlo, jak se na něco těším, tak z toho není nic.

Což by vysvětlovalo i to, proč jsou její konverzační schopnosti tak mdlé a její chování tak nesmyslné
smilies/smiley.gif okamžitě se mi vybavila Ina z Nemocnice na kraji města (asi proto, že jsem viděla upoutávku na opakování poslední řady seriálu)
září 01, 2015 22:53
... : bb.
jinak neznámé autorky recenzi se chechtám a smekám, paráda :-)
září 01, 2015 22:57
Vzhledem : Lenka1
k tomu, že jedním z mých hlavních povahových rysů je odolnost vůči davové psychóze, tak mě tahle trapnost minula velkým obloukem.

Po přečtení této recenze jsem se opět přesvědčila, že jsem opravdu o nic nepřišla.

Na mě osobně, kdyby nějakej úchylnej debil něco takovýho vybalil, tak si ho podám tak, že zapomene i to, že je miliardář. smilies/grin.gif

K té hysterii, která postihla část ženské populace - pak si o nás chlapi nemají myslet, že jsme slepice.

Jdu se vrátit ke Kingovi a jeho hororům.
září 02, 2015 07:23
jo, ta recenze : Nona
mě taky pobavila, kdysi jsem byla zvědavá, o čem to vlastně je, když po tom ženské tak šílí a našla jsem si na netu krátkou ukázku (asi stejnou, co bb?). .... stačilo mi, nepojala jsem touhu to číst.....
Já mám ráda knihy tajemné nebo humorné, toto nebylo ani jedno....
Jinak Vám doporučím moc dobrou knihu od Josefa Klímy - Vraždy podle Druidů....což je to tajemno a krimi k tomu.... smilies/grin.gif
září 02, 2015 07:45
... : mia I
mně nabízely před pár dny dvě žínky u nás před domovní brankou k přečtení Strážní věž. Ani nestačily dopovědět, co to obnáší a už jsem je odpálkovala - jo?? svědci Jehovovi?? tak to na shledanou, vlastně Sbohem. Koukaly jak vyvorané myši.

Četla jsem teď od Jana Bauera Hvězda Valdštejnova srdce a knihu o osudech dětí Marie Terezie, pak jsem měla ještě půjčenou Královu řeč. Od J. Bauera budu ještě na dlouhé podzimní a zimní večery nějaké čtení shánět, líbí se mi styl psaní.
září 02, 2015 10:05
.... : marty
vloni jsem ulehla se zádama, tak jsem měla čtecí orgie a došlo i na všechny díly šedivejch. Ty "vášnivý erotický scény" byly pořád na stejný brdo, takže to jsem přeskakovala a najednou to byla docela čtivá a napínavá knížka.

Mio, co se týče knih od Bauera, ten mi úplně nesedl, přijde mi u něj, že zneužívá známé historické postavy k vymýšlení senzacechtivých stories, vytržených z kontext, jen aby se to dobře četlo.

V tomto směru doporučuju Ludmilu Vaňkovou, která píše podobným stylem, ale drží se dochovaných reálií, pouze na jejich základu rozvíjí příběh. Její romány začínají počátkem budování českého státu - Přemyslovci, až po Lucemburky, a vše na pozadí dění v celé evropě tehdejší doby. Kdo byl císařem, jak se dostal na trůn, kdo byl papežem....další zajímavost je, že v knihách jsou popsané i doložené historické skutečnosti, na jejichž základě se příběhy vyvíjí. Dál má samostatnou trilogii o Rožmbercích, pánech z Lipé...Vaňkové knihy mi v knihovně zabírají hodně dlouhou polici. smilies/smiley.gif
září 02, 2015 10:43
... : mia I
paní Vaňkovou si znamenám. Dcera je nadšená čtenářka tohoto žánru (já jen příležitostná) mám alespoň tip na vánoční dárek. Díky Marty.
září 02, 2015 11:15
Příběh připomíná : Pernella_
porno z osmdesátých let. A nejspíš to bude podobně duchaplné.
Od Kinga doporučuji Dolores Claibornovou a Dlouhý pochod. smilies/smiley.gif
září 02, 2015 11:31
mio : marty
To máš tedy program na několikery vánoce, pokud se tedy bude Vaňková líbit. Myslím, že už vyšla ve druhém vydání s trochu jinou výpravou. A na konci je vždy seznam souvisejících částí.
září 02, 2015 12:09
bb : kolemjdoucí
okamžitě se mi vybavila Ina z Nemocnice na kraji města
vzpomínám si dobře na diskuze v práci v té době, kdy se vysílala poprvé. A všechny ženský "co na tý Ině ten Blažej vidí, to nechápu". A já jsem jim trpělivě opakoval, samozřejmě, že nechápete. Ani nemůžete. Ale Blažej ví a já vím taky...
září 02, 2015 12:15
Pernella : Lenka1
Moje nejoblíbenější jsou Svědectví, Nezbytné věci a Beznaděj. Z toho fakt mrazí.
září 02, 2015 12:16
marty : mia I
už jsem použila google a koukám, kolik toho má p. Vaňková na kontě.

Máme tu skvělou , nadšenou knihovnici , téměř profesionálku (dělala dlouho v knihovně v Praze a na důchod přesídlila na venkov). Takže té se také určitě optám, který titul přečíst přednostně a dceři bych koupila román, který vyšel letos.
září 02, 2015 12:18
kolemjdoucí : mia I
smilies/grin.gif nevím, jestli umím uvažovat jako chlap, ale za prvé byla krásná, za druhé taková oddaná, tichá, žádně štěkna-protiklad Blažejovy ženy a za třetí se jí tak krásně lhalo a lehce se dobývala. Odhadla jsem alespoň něco z toho správně??? smilies/grin.gif

Jinak v době, kdy seriál poprvé běžel, jsem byla střední škole. A některé moje spolužačky doslova přiváděla Ina k vzteku svojí kuňkavostí a umírněností.
září 02, 2015 12:24
mio prvá : kolemjdoucí
určitě jo a ještě k tomu patří, že tyhle tiché typy jsou úžasné v posteli. Protože umí v chlapovi vzbudit dojem, že ony jsou jen (sice vzácné, ale přece jenom) housle, kdežto on je tím maestrem, který na ně dokáže zahrát a vyloudit z nich ty nejkrásnější tóny.
září 02, 2015 12:56
kolemjdoucí, : Nona
chlap sice nejsem, ale taková Ina unylá..... u ní si dokážu představit, že se po "aktu" chlapovi ještě bude omlouvat..... smilies/grin.gif
září 02, 2015 13:13
nene Nono : kolemjdoucí
nebude se omlouvat. Jenom dá najevo, že je (s ním nebo díky němu) závratně šťastná. A to nám skromnejm chlapům stačí.
září 02, 2015 13:18
kolemjdo : mia I
na druhou stranu. Typy jako Blažej (věčný lovec) se časem začnou s tichou partnerkou nudit a i tý Ině (a jí podobným) si myslím, že by časem zahnul.
září 02, 2015 13:23
mio : kolemjdoucí
samozřejmě, proto je smozřejmě nutné ji z kategorie milenka převést do kategorie manželka posléze matka. Bude vzorně pečovat o dům a potomstvo a tiše a trpělivě čekat, zatímco lovec bude na lovu. No, nemáme my ten život báječnej?
září 02, 2015 13:27
... : marty
to je ten koloběh života. smilies/cheesy.gif


A holky, co nejsou jako Ina, maj holt smůlu. Nebo štěstí??
září 02, 2015 13:48
no, za ta léta, : d@niela
co se snažím radit některejm smutnilkám, tak vím, že poměrně dost pánů říká doma manželce: "Víš, když ty jsi tak pevná, ty to zvládneš, ale uvědom si, vona je tak křehounká, já se o ni prostě musím postarat..."
No, a ta "pevná" pak zůstane na všechno sama, protože "ona to přeci zvládne". Takže je potřeba být tak trochu od každého kousek a vědět kdy být jaká... smilies/wink.gif
září 02, 2015 13:56
Varianta č. 2 je, : Ňuňinka
že chlap ví, že jeho žena je tak pevná, že pomáhat křehulce by odjel na kriplkáře a do konce života srkal tekutou stravu... no, to sem vlastně nepatří, tady je romantika.

Takže dodávám ještě k přečtení, co 50 odstínů šedi naučilo muže (konkrétně Dave Barryho) http://rozanek.cz/dave-barry-co-me-padesat-odstinu-sedi-naucilo-o-manzelstvi/

Upřímně řečeno, poté, co zjišťuji, jaké mozkomory někteří lidé čtou a jsou nadšení, tak mě 1) nepřekvapuje, že je 50 tak oblíbená, 2) napadá, jestli je to vychvalované čtení v některých případech fakt něco, k čemu by se měly děti vést...
září 02, 2015 14:02
kolemjdo : mia I
no mám to brát pořád v žertu nebo zvážnět?? Chceš mi jakoby svojí otrlostí pošťouchnout, udělat si dobrý den s tou větou o báječném životě, abych Ti oponovala, spílala do bídáků a potvrdila tak častou reakci žen na podobná tvrzení nebo mi tak trochu houpeš a přece jen uznáváš, že je to ubližování, která si hodná partnerka nezaslouží?
Nicméně takové vztahy jsou a ti muži jsou prostě nevyzrálí a někteří takovými mnohdy zůstávají do konce života. Tedy úplně do konce života ne. Po padesátce už změny vizáže začínají být vidět a často koukám, jak se z kluka, muže, na kterého se ženy lepily stal šedivý, silný, stárnoucí moudivous, který už se nechytá. Já už samozřejmě taky dávno nejsem ta holka s dlouhými krásnými vlasy.. Čas nám ukrajuje stejně. Žít a užít myslí si takoví Blažejové, na stará kolena s nemocemi jsou pak za takovou Inu rádi, byť se jí celý život honili jak mraky. Ale taková Ina si povzdechne, že lehký život leckdy neměla.smilies/wink.gif
září 02, 2015 14:02
mio : kolemjdoucí
samozřejmě uznávám, že je to ubližování, která si ovšem hodná partnerka plně zaslouží...
září 02, 2015 14:15
... : mia I
jak píše Daniela, od všeho kousek. Opakovali i Chalupáře. A tam se mi moc líbí, jak záletného Čiháka v podání pana Menšíka jeho žena Anička taky hezky vyléčila. Zůstat tou uťáplou Aničkou, asi by se utrápila. smilies/wink.gif
září 02, 2015 14:36
kolemjdoucí, : bb.
A já jsem jim trpělivě opakoval, samozřejmě, že nechápete. Ani nemůžete. Ale Blažej ví a já vím taky...
tak ona je svou nevýrazností nakonec výrazná a ta unylost dává prostor fantazii, ale holt jak který Blažej :-) někteří blažejové říkali že je to nuda, kam jí postaví tam ji najde a kouká jako by jí uletěly včely.
Mně přišlo divné, že nemluví, výjimečně jednoslabičně. Ale když začala Nemocnice, tak mi bylo asi 10 a měla jiné idoly než Blažeje, tak jsem to moc nesledovala, zato babička s mámou jo.
září 02, 2015 16:00
... : bb.
samozřejmě uznávám, že je to ubližování, která si ovšem hodná partnerka plně zaslouží...
no, konečně zase troška starého kolemjdoucího :-)
září 02, 2015 16:03
no, za ta léta, : d@niela
co se snažím radit některejm smutnilkám, tak vím, že poměrně dost pánů říká doma manželce: "Víš, když ty jsi tak pevná, ty to zvládneš, ale uvědom si, vona je tak křehounká, já se o ni prostě musím postarat..."
No, a ta "pevná" pak zůstane na všechno sama, protože "ona to přeci zvládne...".

Takže je potřeba být tak trochu od každého kousek a vědět kdy být jaká. Nedělat ze sebe totální "železnou lady".
září 02, 2015 16:58
:) šotek : bb.
to napsal podruhé

pokud je železná lady, najde si ji chlap, co takovou chce a zůstane s ní, pokud je to Ina, najde si ji Blažej.
Nejhůř dopadnou ty co se snaží být tou železnou, přitom by chtěly být Inou, ale doufají, že jejich chlap ocení tu železnou. A on je třeba zrovna tak vnitřně nesrovnaný jako jeho žena. Pak najde tu srovnanou, co mu sedí, a je vymalováno.
Pokud byli oba upřímní od začátku, tak si sedla poklička na hrnec a tak to i zůstane. Chlap neodchází od svých citových, energetických a finančních investic, pokud je tam spokojený.

zajímavé je, že ty neženské železné lady, co jim muž odešel za ženštější Inou, pak nasazují psí hlavu zase těm Inám a přitom je jim líto, že nejsou jako ona
září 02, 2015 17:10
bb : kolemjdoucí
nemluví, výjimečně jednoslabičně
prostě ideální žena smilies/wink.gif
btw. připoměla jsi mi Gilmorova děvčata. Nevím kdo dabuje Emily, ale její kadence 300 slov za minutu je obdivuhodná ( a zároveň odstrašující při představě, že bych to měl doma).
září 02, 2015 17:10
... : bb.
:-)) jo, seriál znám, byl náš oblíbený, když chodila dcera na střední, tak jsme ho spolu sledovaly, byly jsme v podobném věku jako hlavní postavy ;-) A znám i obdobu Emily, je to tedy dáma jiného ražení, ale se stejným kulometným stylem.
září 02, 2015 17:21
My jsme si ty vodstíny šedi : Krakonoš
dali se ženou jenom ve filmový podobě, abysmě věděli, vo čem že se to tak hodně poslední dobou mluví, teda až po uprchlících samozřejmě smilies/grin.gif. Když chci vo něčem říct, že je to vodpad, měl bych to vidět. Tak jsme viděli. Jeden z největších vomylů při našich vobčasnejch filmovejch večerech za posledních 8 let. Jenom jsme koukali střídavě nevěřícně na plátno a pak na sebe, jestli to ten druhej taky vidí a jestli se nám to nezdá. Hovadina ukrutná.
Vzpomínal jsem na film Sekretářka, kde je podobný téma zpracovaný s lehkostí a šmrncem, i ta Trierova Nymfomanka ke mně nějak promlouvala, ale tohle? Normální brak. Nedovedu si představit, že bych to četl. Tolik času nebudu mít nikdy. smilies/wink.gif

Inu jsem si teď při vopakování Nemocnice vychutnal coby dospělej chlap, viděl jsem tenhle seriál jen za socíku a to jsem byl ještě moc mladej. Tahle role, to je teda herecký peklo, ale fakt je, že se aspoň Čunderlíková nemusela učit skoro žádnej text smilies/wink.gif. Mně sice ukecaný lidi taky rychle lezou na nervy, ale tenhle druhej extrém, kdy člověk při dialogu pronáší jednu holou větu za cca 5 minut, a to jenom asi každá třetí z těch holejch vět vobsahuje nějakou myšlenku či sdělení, tak to bych nedal, voddanost nevoddanost, krása nekrása. Takže, bohužel, ani já úplně Blažeje nechápu. smilies/cheesy.gif
září 02, 2015 18:43
To co tady čtu jen potvrzuje to, co jsem si myslela - že jakékoliv odstíny šedi číst nebudu a ani film neshlédnu... : Myška
Když se o nějaké knize, filmu, moc píše, moc se prezentuje, většinou nestojí za to. Vlastně je to tak obecně. Barnumská reklama...

Někde výše v příspěvcích byla zmíněna Ludmila Vaňková. Je to moje nejoblíbenější autorka. Mám všechny její knihy (aspoň doufám, že všechny). Ráda se vracím k už přečteným jejím knihám, což se mi stává v případě jiných autorů málokdy.
září 02, 2015 20:21
... : Karlos...
Ten film je tak debilní, že debilnější jsem už dlouho neviděl..
září 02, 2015 21:31
No, mám to podobně. : Krakonoš
Ráda se vracím k už přečteným jejím knihám, což se mi stává v případě jiných autorů málokdy.

A třeba mě vyloženě mrzí, že autoři těch nejlepších knih se kolikrát z nějaký zbytečný skromnosti schovávaj v anonymitě. Mám jednu knížku úplně nejvoblíbenější, ke který se vracim furt, tak minimálně jednou tejdně ji musim votevřít a číst. Jednak je fakt výborná a plná nečekanejch zvratů a velmi barvitejch mnohoslovnejch popisů, ale hlavně její příběh je tak mnohovrstevnatej a komplikovanej, že si ho prostě nedokážu zapamatovat. A tak se musím vracet a začíst se znovu a znovu. A těším se na další vydání, autoři slibujou, že v každým dalším vydání ten příběh trochu změněj a ještě víc zašmodrchaj, aby to nebyla nuda - tož to je úplná pecka, takhle tvůrčím způsobem ke svýmu dílu taky skoro žádnej spisovatel nepřistupuje. Moc rád bych je poznal, ty autory (myslim, že je jich víc) a stiskl jim vděčně a dojatě pravici.
Jo, ale dlužím vám aspoň název tý knížky, kdybyste snad dostali někdy chuť na pořádnou četbu:
Jmenuje se to "Stavební zákon".
smilies/grin.gif
září 02, 2015 23:24
Krakonoši, : Myška
smilies/shocked.gif smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
září 03, 2015 06:10
Krakouši, : Sidon
horory, ani sci-fi nečtu. Nejradši mám "literaturu faktu", třeba takového Dänikena.

smilies/grin.gif
září 03, 2015 18:36
Já se přiznám, : Ivča
byť jsem při tom rudá až na zadku, že jsem ty šedivý knížky přečetla všechny. Jednak proto, abych pochopila, jak funguje mozek jedné mé známé, která touto literaturou žije a čerpá v ní energii do svého nepříliš šťastného manželství smilies/grin.gif, jednak proto, abych zjistila, jestli jde stupňovat něco tak hroznýho. Přátelé - jde. :- A aby mého masochismu nebylo málo, šla jsem s onou osobou i na film.Ten tento umělecký cyklus uzavřel. Měla jsem pocit, že koukám na zfilmovanou podobu některé z povídek, co jsem v patnácti psala na intru spolužačkám. Byly úplně stejně naivní a blbý. jen jsem tenkrát nevěděla, co je sado- maso a subinka.

září 03, 2015 21:20
blbý : Ivča
byly ty mý povídky, spolužačky až tak moc ne. Nevyjádřila jsem se dostatečně jednoznačně. smilies/wink.gif
září 03, 2015 21:21
proč rudá, zajímala ses o to z psychologického hlediska, no :-) : bb.
koneckonců, u kantora správný přístup, nebýt předem odmítavý :-)

já jsem mimo Kudlanku taky opatrná to odsoudit jako hrůznej blábol, protože nechci přivést do rozpaků holky, co jsou fajn a chytré jak opice, ve spoustě věcí mnohem šikovnější a schopnější než já, tak co se budu ofrňovat, že čtou tohle - tím spíš že si občas přečtu Ženu a život nebo Marianne, tzv. lifestylové časopisy, kde se s oblibou radí jak být šťastná do pěti minut, jak přivést muže k šílenství (erotickému :-) během sedmi minut, a tak podobně. Nejradši mám horoskopy pana Baudyše v ŽaŽ, neb mi vždycky předpoví krásné dny a dobré konce :-))
V zimě mívám tak dva tři dny, kdy místo sprchy si nachystám vanu. Fůra pěny, svíčka, dobré pití a tak. A k tomu dámské magazíny :-)
září 04, 2015 00:30
....Dámy : Pepa
Má žena je neskutečná čtenářka. Hory knih. Zmákla snad všechny světoznámé spisovatele. Ale co mě udivuje, a v tom je asi velký rozdíl mezi mužem a ženou, co se týče výběru literatury.
Čte všechno i brak, jako i tu blbost o které je zde dlouhá řeč. Já většinou čtu jen knihy psané muži. No a vy si zase rozumíte s ženskými spisovatelkami.
Když někdo umí psát (je to normální profese s trocho talentu) a chce se tím živit, tak nejlepší cesta jak vydělat peníze je psát právě toto. Já vám zde, pokud to Daniela dá do placu (nedá) napíší takový ptákoviny že z vany nevylezete.

září 04, 2015 11:23
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]