O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CHCETE-LI PSA, POŘÁDNĚ SE ZAMYSLETE... PDF Tisk E-mail
Středa, 26 srpen 2015

Následující text - určitě už dlouho koluje internetem, ale já ho viděla teprve dnes - víceméně varuje před některými záludnostmi soužití s čtyřnohým chlupáčem psího druhu. No, pokud tak na to zírám, myslím, že to zdaleka nevypovídá o všech možných "eventunelitách"...

 


 

 

 

 

NEŽ SI POŘÍDÍTE ŠTĚNĚ:

 

 

* Vylij studenou vodu na koberec a proběhni se tudy bosky a potmě. (Horší je, když potmě vejdete na totálně shrnutý koberec - pejsek se probíhal - a tak tak že si nerozbijete nos.)


* Hned po probuzení, vyskoč, nějak se oblékni a postav se do deště a usilovně opakuj: "Hodný pejsek, čůrej, pospěš si drahoušku, dělej.. tak honem, hovínko..." (zůstaň tam tak dlouho, dokud nebudeš durch a není vytvořen patřičný exkrement.

* Vyválej své nejlepší oblečení v psích chlupech. Pro světlé oblečení použij tmavé chlupy, pro tmavé oblečení zase světlé. Kromě toho nech pár chlupů (na barvě nezáleží) zaplavat zahřívací kolo v ranní kávě.

* Hraj si s mokrým oslizlým tenisákem, nech si ho párkrát sklouznout po obličeji. (Pche, lepší je se probudit s oslintaným obličejem...)

* Sprintuj v ponožkách sněhem přes dvůr, abys rychle zavřel branku do zahrady. (Uznávám, není to zlé, ale horší je vyletět v noční košili na chodbu - bez klíčů od bytu - a honit čokla kolem výtahu)

* Vysyp kolem sebe koš čistého, vyžehleného prádla a roztahej to po celém bytě. 

* Vyskoč z křesla těsně před koncem svého oblíbeného televizního pořadu a upaluj ke dveřím s křikem: "Ne, ne, udělej to až venku." Zmeškej konec tohoto pořadu. (Vzpomínám na to veeeeeeeelice dobře!)

* Nechej své špinavé spodní prádlo ležet v obýváku, protože tam je pes stejně donese. Zejména pokud budeš mít zrovna návštěvu.

* Vezmi šroubovák a vrtej dírky do nohou jídelního stolu - štěně zde bude zanedlouho pokračovat. (Obětovala jsem mu rohy psacího stolu...)

* Na procházce nesmíš jít po chodníku, ale křížem krážem přes bláto a louže. Dbej na to, abys měl kalhoty a boty pořádně špinavé. (Naštěstí moje psisko je princátko, pro které je bláto a louže fůůůůůůůůj)

* Vezmi teplou a měkoučkou deku ze sušičky na prádlo a zabal se do ní. Přesně tento pocit budeš mít, až ti tvoje štěně usne na klíně. (Spí a tichounce mi funí do ucha, o polštář se dělíme :-))

 

 

 d@niela

Mj. pro ty, kteří nevědí,

co je za rasu čistokrevný vestaj (vesnické tajemství)

 

 

 


Komentáře (4)add feed
no a spoustu toho tady není zmíněno : mila1
Můj život s labradorem:

Jako třeba - zvykej si na nové vůně - takový pes, vyválený v chcíplé rybě, a nosící pyšně svůj zbrusu nový odérek..
Zvykni si na to, že když necháš ležet svoje spodní prádlo někde na dosah, pejsek se ho ujme a s láskou ho natrhá.. a pokud včas neodebereš, tak dotrhá..
Zvykni si na to, že když pejsek pije, tak do misky s vodou nejdřív hrábne packou (nevím proč) - tím půl misky vyleje - a potom si k misce lehne a blaženě mlaská a srká a pak mokrou papulou nadělá všude mokro..
Taky si zvykni na zablácené tlápoty na chodbě, pokud psa neodchytíš a neotřeš..
Taky na to, že někteří psi se rádi procházejí venku i když prší a vůbec jim to nevadí..
Taky na to, že pes si nejdříve olizuje svoje bůhvíco a pak přijde a láskyplně tě olízne po tváři...
Taky si zvykni na to, že pes přijal Tvoje auto za svoji boudu a chce s Tebou často jezdit.. takže Tvoje auto je promořeno jeho odérkem..
Při řízení má třeba můj pes, ležící na zadních sedadlech (v kufru odmítá jezdit), čumák vražený mezi přední sedačky a vadí mi trochu při řazení, ale je přitom šťastnej..
Taky si zvykni, že sežere všechna jablka na zahradě, na která dosáhne..
To samé platí o jahodách...
atd.atd.
ale stejně bych ho nevyměnila za nic a když večer leží spokojeně na svém maxipelíšku a sní ty svoje divoké psí sny, cítím se spokojená
srpen 27, 2015 15:57
A menší doplnění od těch, kteří spolubydlí s československými vlčáky: : Faidra
Zvykni si, že máš trvalé bydliště ve vlčím brlohu...
Zvykni si zamykat a zavírat naprosto všechno, protože dveře klasické, dvířka od trouby a ledničky a víčka od čehokoli nejsou žádný problém...
Zvykni si, že sežrat se dá všechno včetně toho, co k žrádlu není...
Zvykni si na vlčí koncert první středu v měsíci a kdykoli zazní něco, co je třeba hudebně doprovodit...
Zvykni si, že se bez smečky už neobejdeš a že se zlovlkem je to jako s bramborovými lupínky - nikdy jeden nestačí...
Naštěstí už jsou moje holky docela dospělé a vycepované (na zlovlčí poměry), ale je to někdy zábava.
srpen 27, 2015 19:13
... : deeres
Znám podobného chovatele a ten dostal nápad, že přiváže zlovlka ke sporáku, aby neotravoval a z nudy bez páníčka nerozkousal celý byt. To neměl dělat, naštěstí to byl sporák elektrický a zlovlk, ačkoliv štěně, ale i tak mohutného vzrůstu, mu prošel se sporákem za zády celý byt a při jeho příchodu ho radostně vítal u dveří. Tehdy to přežili oba, chovatel zlovlka, když viděl svůj zmasakrovaný byt, nedosatal infarkt a ani to štěně nezabil.
smilies/grin.gif
srpen 28, 2015 10:17
Jé, mně Bia (retrívřice) jednou málem odešla s hydrantem, : Eny
fakt moc nechybělo. Myslela jsem si že tu chvilku co jsem v lékárně v horečkách vydrží. Hodně rychle jsem utíkala ven.
Obě mé pesanky už mají sedm let takže štěněcí radosti už jsou pryč. Teď už jsou to kultivované dámy pěkně zklidněné a vychované.
srpen 31, 2015 08:45
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]