O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

"MMS" ZAS A ZNOVU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 srpen 2015
MMS - tj. Miracle Mineral Supplement. Do redakce Sisyfa přišel dotaz:  "Narazil jsem na Váš článek o "zázračném" léku MMS. Byl bych rád, kdybyste mi napsali co o něm víte nebo nevíte. Prohledával jsem internet a musím říci, že ačkoliv se o tomto přípravku dá najít mnoho informací, tak žádné negativní účinky nejsou potvrzeny pokusem, ale jsou pouze teoretické. Zarážející je pro mě, že se tím nikdo z odborníků nezajímá prakticky (nebo mi to není aspoň známo) a že to nebylo klinicky testováno.

 

 

 

      Můžete mi říci, zda existuje nějaký případ smrti nebo těžké zdravotní újmy spojené s užíváním MMS (jestli můžete poslat odkaz na tuto zprávu). Nikde jsem totiž nenašel jediný případ, kdy by nějaký bývalý uživatel MMS tvrdil, že mu to nějakým způsobem ublížilo. Všichni, kteří tvrdí, že je to nebezpečné, to nemají doloženo experimentem, zatímco zastánci ano."

 

 

Odpověď (JH):

 

 

      MMS, Miracle Mineral Supplement je dnes nabízen hlavně na internetu jako „konečné řešení všech nemocí“. Výrobek se skládá ze dvou balíčků, s chloritanem sodným a kyselinou citronovou. Smícháním obou složek vzniká chlordioxid (oxid chloričitý), silně jedovatá látka, která se používá k dezinfekci vod a bělení textilu.

 

     Podrobnou informaci o přípravku MMS a jeho rizicích najdete v článku „Žhavá novinka v alternativní medicíně – MMS“ v našem Zpravodaji č. 3/4 z r. 2009 nebo v knize Alternativní medicína a léčitelství (J.Heřt, Nakl. Věra Nosková, 2011). Zpravodaj i kniha jsou přístupné na naší webové stránce.

 

     Kriticky se k používání MMS vyjádřila v r. 2010 i česká Státní zemědělská a potravinářská inspekce, která vydala toto varování: „Případ MMS je ukázkou naprosto bezohledného hazardování s lidským zdravím, přípravek slibuje konzumentům nemožné, jeho užíváním si však lidé mohou ublížit. Firmám, které MMS nabízejí jako přípravek k ústnímu užití či přímo jako doplněk stravy, hrozí ze strany SZPI kromě zákazu uvádění zboží do oběhu samozřejmě také citelné finanční pokuty ve správním řízení.“

 

     Jedovatost chlordioxidu je prokázána bezpečně. Je to silné oxidační činidlo, které sice hubí bakterie a viry, ale také poškozuje buňky těla oxidačním stresem.

 

     Při ústním použití je to především poškození žaludeční sliznice projevující se bolestí, zvracením a průjmy. Bylo prokázáno i selhání ledvin, dehydratace organismu s poklesem krevního tlaku a selhání dýchacích funkcí. Jsou popsány i smrtelné případy. I při dlouhodobějším podávání malých dávek dochází k závažnému poškození řady orgánů, jak zjistily četné experimenty na zvířatech. Pokud se při „léčbě“ používají minimální dávky, doporučené autorem J.V. Humblem, není sice riziko velké, ale přesto nelze používání MMS doporučit. Nemá smysl.

 

     Účinnost léčby pomocí MMS nebyla totiž nikdy v žádné studii u žádné choroby prokázána a nepotvrdilo se, že by zvyšoval imunitu. Přesné odkazy na originální studie, potvrzující riziko a neúčinnost MMS lze najít např. na anglické stránce Wikipedie: http://en.wikipedia.org/wiki/Miracle_Mineral_Supplement.

 

 

 Prof. Mudr. Jiří Heřt, DrSc.

 (a přesto stále noví a noví lidé

své zdraví tímto přípravkem ničí)

 

  

Komentáře (12)add feed
průser : Levap2
Trestní právo lze na takové jednání, za určitých okolností, aplikovat již za současné právní úpravy. Osobně bych tento zákon výrazně zpřísnil, více specifikoval a tyto šarlatány, po každém jejich excesu, nekompromisně odstíhal.
Bohužel, člověk který je na smrt nemocný zkouší vše aby se zachránil.


srpen 24, 2015 11:39
... : Bara
Myslim, ze uz tady kdysi, ale uz to dude hodne davno clanek o MMS byl, dost podrobny a siroka diskuze pod nim. Mozna trosku zahledat......
srpen 24, 2015 12:31
průser číslo dvě : micka
Průser číslo dvě bude ten, že se v zpřísněném zákoně s tímto extrémním případem svezou i úplně běžné alternativní metody, které nemají škodlivé účinky a třeba i pomáhají, přestože ne vždy a ne všem.
srpen 24, 2015 15:29
odkaz : Agáta
srpen 24, 2015 19:35
... : Probbit
jelikož je rakovina známá jako překyselení organizmu, tak je možné - z mé zkušenosti pít běžný sirup z obchodu s jedlou sodou bicarbonou - stále, dokud se rakovina nezlepší. Někdo se zmiňoval, že to sice způsobí kameny na ledvinách, ale osobně tohle piju už asi dva měsíce a zatím žádné problémy s ledvinami nemám.

Do půllitru dám půl kávové lžičky jedlé sody a zaliju sirupem, potom zamíchám a doliju vodou, vypiju. Bicarbona velmi často způsobí to, že vymlátí všechnu chemii ze sirupu, tak časem si pořizujte sirupy, kde zůstane nevíc chutě a nejvíc barvy. Mě se osvědčily sirupy YO. U každého sirupu počítejte s tím, že se zbění barva na "hnusavou", to byla totiž barva, která byla původní, před přídavkem barviv, konzervantů atp.

No a další věc může pomoci klystýr s MMS, kdy se zbavíte motolice Fasciolopsis buski, která vylučuje hormon zblbující lidský organizmus tak, že dělá právě zmíněnou rakovinu.

A ještě dodám:

Pokud máte rakovinu a nemáte motolici ve střevech, pak nejde o rakovinu, ale cystu od cizopasníků, na to pomůže MMS pro rozpuštění cysty a antiparazitika na zlikvidování toho, co z toho "vyteče".
srpen 24, 2015 23:21
Co třeba. : Pepa
Co třeba alkaloidní stříbro, četl jsem o tom jen chválu.
Nebo tento recept na rakovinu.
Jedlá soda a javorový sirup - není-li tento tak pravý med. (jsou zásadité)
poměr: 15 lžiček sirupu a 5 sody. Smíchat zahřátím vše při max. teplotě 40 C a užívat 1 lžičku denně. Nutno i zlepšit stavování a po dobu užívání absolutně vyloučit stravu obsahující cukr! Cukr je PH 2,2 kyselosti a rakovina po něm touží. Ale soda je silně zásadová a ta právě likviduje rakovinový nádor. Po měsíci užívání 2-3 týdny pauzu. A znova. Postupovat až do likvidace nádoru.
Kdysi dávno jsem na tento artikl narazil a zapsal. Údajně velice úspěšný a zdraví neublíží.

srpen 25, 2015 05:26
Postupovat až do smrti... : Myška
Trochu jsem si dovolila parafrázovat. Kdyby byla léčba rakoviny tak jednoduchá, že by stačila soda a med, tak by na ni tolik lidí neumíralo. Bylo by zbytečné ozařování a chemoterapie, i operace...
srpen 25, 2015 06:47
Ale pracuje to. : Pepa
V Mexiku je nemocnice kde se léčí rakovina podobným způsobem. Velí tomu německá lékařka. A velice úspěšně. V USA jí tuto levnou metodu z "konkurenčních" důvodů lékařská komora nedovolila. Tak otevřela nemocnici za hranicemi.
Můj kamarád za chemo - terapii své ženy v Chicagu zaplatil 130 tis US.
srpen 26, 2015 05:01
Pepo - a vyléčili tou chemoterapií ženu tvého kamaráda? : Myška
Na druhou stranu - zná někdo někoho koho prokazatelně vyléčila tahle v úvodu uvedená - pro mne šarlatánská - metoda?
srpen 26, 2015 07:12
Pepo, : Sidon
možná, že máš na mysli tohleto, ale s tou bicarbonou tam moc "neoperují". Zakladatel, Dr. Gerson, byl souzen čtyřikrát nejvyšším soudem US a vždycky vyhrál, což se nepodařilo dosud nikomu a asi ani nepodaří. Jenže mu zakázali činnost v USA, tak se přesunul do Mexika. On už ale dávno umřel, takže to teď za něj vede jeho dcera.

http://chipsahospital.org/gerson-protocol/?gclid=CP26xLWMxscCFQqsaQodreAL5Q
srpen 26, 2015 08:22
Jak to je. : Pepa
Léčba rakoviny javorovým sirupem a zažívací sodou

Lze rakovinu vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Očividně ano. Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom. Říká: „Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let – a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila.“

Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky. Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních „standardních“ chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům rakoviny. Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinovým buňkám. Rakovinové buňky prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V tomto případě je ale na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina! Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu, a to je jejich zkáza…

srpen 30, 2015 02:52
Pepo, a zazvonil zvonec a pohádky je konec. A dokud nezemřeli žijí dodnes. : Myška
Zopakuji svou otázku - znáš osobně někoho, kdo se prokazatelně vyléčil užíváním sody a javorového sirupu (pokud nemáte javorový sirup, nahraďte ho medem)?
srpen 30, 2015 18:41
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]