O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

RÁNO ČERNÉHO KOCOURA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 červenec 2015
Přejít na obsah
RÁNO ČERNÉHO KOCOURA
Strana 2
Strana 3

Je to tak každé ráno. Otvírám oči a mám pocit, že mám mezi nohama balvan. Hřejivý, chlupatý -zkrátka kocoura! Ten můj rošťák si zase vybral nejhřejivější místo na mém těle a vyhřívá se, pacholek, v mé nejspodnější energetické čakře.

 

 

 

     

      Opatrně se pokouším pohnout nohama. Pak je zkouším ještě víc rozevřít, abych se vymanil... To už jde o něco hůř. Tříselné svaly jsou za noc znehybnělou pozicí ztuhlé — zatímco hřejivá koule mezi nimi reaguje jen mírným zavrtěním.

 

      Věřím, že i jí se mihne hlavou chmurná myšlenka: "To už je ráno?" "Nedá se nic dělat, vstávat!" říkám zas v duchu já. Snažím se o to. Jde to ale ztuha: "To zas bude den!", pomyslím si. Aby ne. Kocour se v noci jako vždy zavrtal úspěšně do strategické pozice, ze které je téměř nevyšoupnutelný. A já, když konečně vstanu, si připadám, s prominutím, jak prostitutka po náročné noční šichtě... Chodím skoro celé dopoledne s poloroztaženýma nohama a snažím se přivést k rozumu a k sobě tříselno-hýžďové svaly. Citlivější dámy prominou, ale nenašel jsem lepší přirovnání.

 

     Koneckonců, strávit noc v bujarých sexuálních radovánkách, by nebylo není nic tak špatného - někdo to dělá z lásky, jiný pro potěšení či z nymfomanie, další holt za peníze. Ale chudák můj kocour už nemá šanci — je kastrovaný z důvodu rozhodnutí vedení kočičího útulku. Nevím, jak by se na podobné rozhodnutí tvářila tamější ředitelka nebo ředitel, kdyby dostali také přípis z ministerstva zdravotnictví — tentokrát ovšem rozhodující o sexuální mocnosti jejich osoby... Upřímně řečeno: docela bych jim to pomstychtivě přál. Kdo viděl čtyřnohého tvora, probouzejícího se z narkózy po podobném zákroku, pochopí mne bez jediného zbytečného slova.

 

     Když už je kocour Kryštof vypuzen z pohodlí tepla mé osoby, tvrdě nasadí přítulnost. Okamžitě vzhůru, bdělý a bystrý, jeho reakce jsou na úrovni. Ne tak moje a tak se zpravidla při prvním souvislém kroku z postele o milého kocoura téměř přerazím. Časem jsem si zvykl, takže už umím nejen udržet rovnováhu, ale občas se vyhnu i "přímému střetnutí".

 

 

 

 

     Ne tak kocour. Jeho první myšlenkou po ránu je vydobýt si přízeň a kam jde má levá noha, tam jde kocour, kam jde pravá, tam je zase kocour... jak to stíhá, po mně nechtějte vědět, ale vždycky tam je... Takže opatrnými půlkroky (žádným závratným tempem) přesunuju svůj, proti tomuto pomalému pohybu silně protestující, močový měchýř na WC. Kocour mě zpravidla ponechá na prahu WC + koupelny, neboť místnost představuje vodu. A tu kočky většinou nemají rády. Tím pádem naše ranní toaleta probíhá odděleně a odlišně. Já si napustím ráno vanu plnou teplé vody a labužnicky se v ní ráchám, abych se trochu naladil na další náročný den. Kryštofovi stačí se olízat.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]