O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KDYŽ JÁ NEVÍM, CO BYCH ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 červenec 2015
Přejít na obsah
KDYŽ JÁ NEVÍM, CO BYCH ...
Strana 2
Ahoj Danielko! Obracím se na tebe už podruhé se svými problémy. Ty vždycky člověka tak prokoukneš a dokážeš výstižně okomentovat situaci a poradit :o) Tak já ti teď vylíčím svoji situaci a tebe poprosím o nějaký náhled, radu nebo jen názor na věc.. Děkuju ti!

 

 

 

 

 

 Je mi 24 let a skoro 6 let žiju s přítelem, se kterým máme docela dobrý vztah. Jen před rokem byl narušen nevěrou z jeho strany. Bylo to prý jen jednou, OK, budu tomu věřit, vím, že už je to v klidu a asi to bylo jen takové "ujetí", rozhodně se nijak nezamiloval nebo něco podobného. Jenže - mě to tenkrát hrozně zlomilo. Ale rozhodla jsem se, že mu to odpustím, ale deprese přetrvávaly.

 

Asi před půlrokem jsem se na chatu seznámila se skvělým klukem, který ale má taky už šestiletý vztah, přítelkyni, probírali jsme spolu naše radosti i starosti, a tak přišla řeč i na to, jak mě můj přítel podvedl a on se přiznal, že tu svoji taky jednou podvedl. Pak jsme se pořád víc sbližovali a tak jsme se rozhodli, že se setkáme. Musím říct, že na první pohled jsme si padli do oka, už i na tom chatu to mezi námi jiskřilo.

 

Pak jsme se viděli ještě několikrát a pokaždé jsme se víc a víc sblížili, až jsme jednoho krásného dne přišli na to, že jsme se do sebe zamilovali! Vůbec jsem to neplánovala a už vůbec to nebyla pomsta tomu mému za tu nevěru. Ale když ten z chatu mě tak strašně přitahuje a když jsem s ním, je mi hrozně dobře. Jenže mám výčitky kvůli mému příteli, se kterým se to zatím všechno urovnalo, a já už mu nic nevyčítám.

 

Asi taky díky mému "chatovému" příteli. Musím uznat, že mi pomohl z depresí. Jenže on (ten z chatu) mě prý miluje tak moc, že by se mnou chtěl být napořád. Jenže já si sice umím představit život s ním, ale nedovedu si představit život bez mého současného přítele. Asi bych nesnesla, že by byl s jinou a že by jsme už nebyli spolu. No prostě ho ještě moc miluju a vím, že on mě taky. Jenže co teď s tím??

 

Nechci ublížit tomu z chatu a nechci se vzdát mého přítele. I když tak jednoduché to s tím z chatu taky není, toužím po něm a chci být s ním - aspoň občas, jenže vím, že on to dlouho nesnese, že mám svého přítele. Trápí ho to a to vlastně pak trápí i mě. I když on má svoji přítelkyni, což mne taky svým způsobem vadí, vím, že by se s ní rozešel.

 

Ale já nevím, jestli to vlastně chci. Já vlastně už nic pořádně nevím. Nesnáším lži a teď vlastně pořád jen lžu svému příteli. Je to zamotané a já jsem z toho akorát zmatená. Nevím, jestli bych vlastně vůbec chtěla začínat po tolika letech nový vztah, když ten můj starý není zas až tak špatný.

 

Probírala jsem to s mým současným přítelem (teda neřekla jsem mu nic konkrétního), řekla jsem mu, že uznávám, že jsem poslední dobou dost protivná a že by jsme si měli dát pauzu, aby jsme přišli na to, jestli bez sebe budeme moct žít. Jenže on mě v tomhle moc vážně nebere, myslí si, že je to jedna z mých nálad a říká, že mě moc miluje a že já to přece vím a že chce, aby jsme se k sobě chovali hezky.

 

Doufám, že jsem to tak nějak popsala, jak to je a že se v tom vyznáš, Danielko. Zkus mi k tomu něco říct, prosím, moc se trápím.

 

MAGDA

 

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]