O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

EVROPA PÁCHÁ SEBEVRAŽDU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 duben 2015
Přejít na obsah
EVROPA PÁCHÁ SEBEVRAŽDU?
Strana 2
Strana 3
Strana 4

 

 

 

 

 

 

 

Dokonce se dá předpokládat, že existuje silně mocensky podporovaná snaha zhoubnou nástavbu maximalizovat a vytvořit tak předpoklady pro nástup totality. Hlavní je ovšem snaha veškeré oponenty marginalizovat, diskreditovat a likvidovat. Pro tuto snahu mluví alespoň těchto několik případů:

 

 

  • Žoldnéřská armáda už slouží jen za peníze a tím se znemožňuje ovlivnění ideály společnosti.
  • Je podporován rozklad demokracie podle bodu 3.
  • Vytváření obrazu nepřítele vnitřního – to nejsou komunisté, ale nacionalisté a prý rasisté. Někdy se propagandou vytváří i vnější nepřítel.
  • Vytvoření etnických konfliktů uvnitř zemí na základě přistěhovaleckých skupin s jiným náboženstvím a kulturou, na základě přistěhovalců, kteří se nepřizpůsobí domácím.
  • Umělý rozklad rodiny mající mnoho tváří – emancipace ženy, odebírání dětí, neschopnost jednoho z rodičů uživit rodinu. Cílem je zbavit lidí tradičních hodnot a vytvořit z nich individualisty.
  • Podpora fenoménu „odloučení“ snahou o asertivní výchovu, individualistické myšlení, absenci podpory kolektivních ctností.

 

 

Sarrazin ve své knize udává mnoho konkrétních legislativních a politických opatření na vyřešení společenské krize. Domnívám se, že lidé to sami od sebe neudělají, nemají sounáležitost, žijí v „odloučení“, nebudou se obětovat, neopustí staré ideologie, pohodlí a neangažovanost. Je zapotřebí se vrátit k základům a začít znovu.

 

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]