O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEVĚRNÍK - ZÁVISLÁK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 březen 2015
Ahoj Danielo! Prosila bych o radu.... poraď mi, co s manželem, který v našem vztahu byl nevěrný a teď jsem čerstvě zjistila, že asi nikdy nepřestal a dokonce si dopisuje a i schází se s ženami, co nabízejí sex po inzerátech? Je mi jasné, že je to konec vztahu a že už není cesty dál. Ale copak nemám nárok na vysvětlení?

 

 

 

 

     I když mám důkazy a s jednou z nich jsem si i dopisovala a ona mi potvrdila, že se s ním sešla a dal jí za to peníze... přesto on zapírá. Nikde nebyl, za nic neplatil... pořád dokola to samé. Nebo "Nemám ti na to co říct a nevím...", to jsou jeho nejčastější odpovědi.

 

Strašně mně tím vytáčí, že neumí přiznat, jak to je a vysvětlit to. Co je to za člověka, který riskuje, že ztratí vše... rodinu, dlouholetý vztah, kvůli sexu s neznámými? Přesto, že už jsme jeho nevěru řešili, on to zase udělá; je to snad závislost? Co s ním?

 

     Děti máme už velké, konec to je, jen ty tahanice kolem domu atd. budou. Ale chtěla jsem aspoň znát důvody. Nic nevysvětlil. Se mnou je spokojený.... no, to tedy ukázal. Nechápu ho. Jsem pohledná, schopná ženská. Budovala jsem mu 25 let domov a teď vidím, že on je úplně někdo jinej, než jsem myslela. A srab, kterej to ani nepřizná a nevysvětlí.

 

     Co s ním mám po těch letech dělat? Nechtít znát pravdu a vysvětlení?? 

 

     MILENA

 

O D P O V Ě Ď :

 

Mileno, holka nešťastná....

 

     na jednu stranu tě chápu, že jsi z toho totálně daun a vykolejená a nevíš si rady, na druhou ti musím vynadat. A začnu od konce: nebudovala jsi 25 let domov jemu, ale i sobě a vašim dětem, takže si to nenech jedním chlapem zkazit! Tedy, ty léta, která máte za sebou. I když, jak píšeš, byl pravděpodobně nevěrníkem už dřív.

 

     Prostě někteří jsou tak už "uzpůsobeni", mají to v sobě a docela bych řekla, že za to ani moc nemohou. Jiná věc ovšem je, že i ti největší proutníci se někdy umějí ovládnout a přes všechny ty svody a vábničky nevěrní nejsou. Někdo odolá, jiný ne...  A důvody? Co chceš proboha slyšet? Že ona ji má jinou? Že to dělá trochu jinak?

A co by ti to pomohlo, tohle slyšet? Udělalo by tě to spokojenější, kdyby ti třeba řekl, že ho vábí právě to získávání, případně to, že si může ženskou "koupit", a že ta mu bude dejme tomu hodinu "dělat to, co on si poručí"? Mám pocit, že někteří to berou tak vážně, jako asi my, když jdeme ke kadeřnici. Ano, zaplatíme pár stovek, popovídáme si, vypijeme při tom kafíčko, ona nám masíruje hlavu, natáčí, fénuje, barví, češe... A my jsme na chvilku královny, které si mohou "zaplatit" někoho. 

 

     Věř mi, nemyslím, že on by měl některou z těch ženských rád. To je prostě jen taková živá nafukovací Anča, která mu vyhoví. A vůbec nemusí být lepší než ty, jen je to ten pocit, že má "navrch", že je "pánem nad jiným člověkem"... V podstatě beru nevěru jako takovou spíš v případě, kdy se chlap skutečně zamiluje jinde. Ano, to je snad pravá nevěra. Tohle je jakési dokazování si svého "já". Hloupé, že. Ovšem, je to stejně špatné a stejně mizerné, jako ta nevěra s jednou. A budeš se divit, věřím, že je mu s tebou velice dobře a že tě má rád. Jen - jsi pro něj taková "jistina"... a tamto je zase "vzrůšo".

 

     Ptala ses, co dělat. Radit ti nemůžu, to musíš nakonec si rozhodnout sama - snad ti jen dám pár návrhů: 

 

- přestaň na něm vyzvídat co bylo, jak bylo, zda bylo... je to pro tebe jen a jen ponižující;

- už se s ním na tohle téma vůbec nebav;

- rozhodně bych teď odmítla jakékoliv domácí radovánky, a pokud by chtěl znát důvod, tak bych řekla, že a) je ti teď nepříjemný a za b) ať ti napřed přinese papír od lékaře, že nic nikde nechytil (to by mu mohlo být dost napříjemné...);

- netvař se ublíženě a smutně, ty jsi nic neprovedla, tak se přestaň litovat;

- dej si cca dva měsíce na rozhodnutí, co dál - ono to není jednoduché "řezat" barák, veškerý majetek. Vždycky se při tom hodně nažerou právníci, a to je velká škoda, ne? Během té doby se snaž vedle něj žít jako vedle "souseda" - bav se o běžných věcech, ale odmítni debaty o tomto tématu;

- komu všemu jsi to doma řekla? Dětem? Rodičům? Kamarádkám? Pokud moc ne, tak raději nikomu  nic neříkej, protože stejně si všechno budeš muset rozhodnout sama a proč tě má kdo litovat - nejsi žádná chudinka!

 

     Nebudu tě posílat do kosmeťáku a do lekcí samby nebo angličtiny, z tohohle se člověk hned tak nevzpamatuje, ale pokud máš pár kamarádek, snaž se nebýt moc sama. Alespoň teď, pár dní, týdnů. Nebo co děti? Třeba už nežijí s vámi? Takže si zvi své návštěvy, ty jdi taky (ale opovaž se probírat toho chlapa!!!), buď víc mezi lidmi. Taky bys si mohla třeba vzít pár dnů volna a jet se někam podívat. Co takhle do Londýna, do Paříže... nebo jen si něco zajet koupit do Němec či do Rakous? Udělej si pár radostí...

 

     A rozhodně mi ještě napiš, ano?

 

d@niela

 

 

 

 

     

Komentáře (13)add feed
No to je přece jasný. : Krakonoš
Nechtít znát pravdu a vysvětlení??

Pravdu už znáš - je to děvkař a úplně nejdůležitější je pro něj sex. Sex pro něj znamená víc než nějaký budování domova.
A vysvětlení? No, jestli ho nevymámíš z něho, dovol, abych ti ho náhradou poskytl já smilies/wink.gif:
Jestli jsi schopná (předpokládám, že nemluvíme vo schopnostech postelovejch smilies/wink.gif), tak to u chlapa, kterej jde hlavně po sexu, nehraje vůbec žádnou roli - dokonce to pro takovýho typa může bejt kontraproduktivní. Můžeš bejt pohledná, to je možný. Ale to taky nejni nejdůležitější, protože u chlapa, pro kterýho nejvíc znamená sex, je pohlednost, na kterou se může jenom koukat a vopatrně šáhnout každou lichou středu smilies/wink.gif[nadsázka!], tak trochu málo. Základní votázka je, jestli umíš všechno to, co ty placený konkurentky - se stejnou vodvázaností, vochotou a nadšením (který dobrá profesionálka prostě zahraje). Nechci tě podceňovat, ale bylo by to nepřirozený - takže vodpověď je: Neumíš. To nejni tvůj nedostatek; ani normální chlap neumí to, co gymnasti v pornofilmech smilies/wink.gif. To je jen konstatování faktu a vodpověď na tvoje "proč?" Proto chlapi posedlí sexem utíkají k pornu a profesionálkám, reálná žena jim tohle prostě dlouhodobě v běžným životě nabídnout nemůže.
Shrnu to - s tvým pánem nejni možný žít klidnej věrnej partnerskej vztah, takže jak správně píšeš, je konec. Protože to ale víš, jenom jsi chtěla vědět, proč to ten pán dělá, není třeba dál pokračovat s psaním (a vymejšlet teorie, jak ho "vopravit", "vyléčit" a udělat to tak, abyste se rozejít nemuseli a svět byl zase zalitej sluncem. Svět bude zalitej sluncem, to jo, ale až se rozvedeš a potkáš někoho vhodnýho pro skutečnej vztah. Přeju štěstí.
březen 30, 2015 23:42
.. : kolemjdoucí
Zootechnik u plemeného býka: ten náš to dokáže dvanáckrát za den! Slyšíš to Pepo? Dvanáctkrát!
A to furt se stejnou krávou? Ne pokaždý s jinou. Slyšíš to Máňo?
březen 31, 2015 09:00
chlapi : šídlo
sex vnímají trochu jinak než ženy - u nich to víc hozený na úroveň fyziologické potřeby. Prostě se jim chce, něco jako nucení na močení smilies/wink.gif navíc sex je pro muže samostatnéá potřeba, nezávislá na vztahu.
A jak již tu bylo mockrát řečeno, touha ochutnat nějaké jiné jídlo, potřeba změny.
A spousta z nich navíc má tendenci sebestřednosti, manželství pro ně neznamená "my dva" ale "já a moje žena" - na úrovni já a můj barák, já a moje auto.
A prostě je to tak, s tím jaká jsi nebo nejsi, to nemá nic společného.

březen 31, 2015 09:02
doplnění : šídlo
ještě upřesním - předchozí příspěvek je myšlen obecně, na prototyp chlapa. Samozřejmě se najde spousta konkrétních chlapů, pro které výše uvedený vzorec neplatí. smilies/cheesy.gif
březen 31, 2015 09:04
Šídlo : Michal
no proto, už bych si myslel, že jsem nenormální smilies/grin.gif
březen 31, 2015 09:42
proto jsem to upřesnila : šídlo
abych předešla ublíženým komentářům "ale já takovej nejsem". Aneb jak praví vtip:
"problém žen je ten, že neumí přemýšlet v obecných kategoriích"
"to není pravda, já taková nejsem!"
březen 31, 2015 09:59
Nehrotila bych to : Zdena
pokud jinak funguje a klape vám to. Zkrátka si odskočí, doma mu to pak chutná líp. To není o tom, že bys ty neměla to co mají ony, ony jsou jiné. Buď se s tím smíříš a budete fungovat v pohodě, nebo se rozveď. Rada není žádná. A jestli jsi masochistka, tak dál sonduj dopisuj si a týrej se a ptej se. Nic se nedovíš, ale otrávíš si život.
Cituji z knihy: "člověk vlastně ani nechce někoho jiného, jenom něco jiného" a to jak ženy tak muži. Až se rozvedeš a budeš s někým jiným, pak poznáš, že to byla blbost. Ale třeba taky ne. Život už je takový. :-
březen 31, 2015 12:46
.... : Nona
není to jen děvkař (jak píše Krakonoš), je to i srab a to srab na en-tou. Přiznání z něho asi nevytlučeš a nakonec je to i zbytečné. Rozhodni to i za něho, protože jsi silnější! Nevím, Mileno, kolik ti je let, ale představ si sebe za rok, dva, tři.... to chceš další čas trávit s nevěrníkem?
březen 31, 2015 13:03
Zdeno, : Nona
to co cituješ (až se rozvedeš a budeš s někým jiným, pak poznáš.....) je bohužel zarytá představa v naší společnosti, že žena MUSÍ BEZPODMÍNEČNĚ BÝT S NĚKÝM!? A já se ptám proč? Copak nemůže být žena šťastná bez partnera? Proč se neustále pohlíží na samostatné, silné a sebevědomé ženy (které nemají za sebou ten "ocásek" co jim tahá nákupní vozík) jako na DIVNÉ?

březen 31, 2015 13:08
Nono, díky... jsi moc fajn, : d@niela
a jak vidím, máš stejné názory, jako já.
Taky se kolikrát ptám sama sebe, proč většina ženských se nechce rozvést s nějakým trapičem jen proto, aby nebyly samy?

To raději snášejí všechny ty fujtajbly, jen aby měly nějakého chlapa.
Jako bychom byly bez toho "otřapečkovaného" poloviční. Pochopitelně, je fajn mít kámoše, někoho, kdo pohladí, komu můžu věřit, kdo podrží i v průšvizích, kdo pomůže.
Ale chovat si doma nějakou "bestii" jen abych nebyla sama???
březen 31, 2015 14:06
Nono - jsem sama 27 let : Zdena
a zatím všem rozvedenejm vadilo hlavně to, že zůstanou samy bez partnera. Takže mě nenapadlo, že by Milena chtěla být sama a jestli jo, tak bych ji taky radila pryč od něj - ale asi to nebude ten případ. smilies/cry.gif :-
březen 31, 2015 15:56
To je zajímavý, že tě to nenapadlo, Zdeno. : Krakonoš
Milenu to totiž napadlo - sama píše, že je konec. Jen ji trápí votázka: "Proč?" A to, že kopne do hader vošousta, ještě neznamená, že bude sama. A někdy je lepší bejt sám, než chytit kapavku nebo něco vonačejšího. smilies/grin.gif
březen 31, 2015 17:20
díky všem : xMilena
Tak moc děkuji, za pohled z jiné strany. Hlavně mužským komentářům jsem se vážně od srdce zasmála! smilies/smiley.gif jak moc jsou pravdivé! Já to všechno vím, je to velké zklamání to neutlumí... Nemyslím si, že bych byla po rozvodu sama a i kdybych byla nějakou dobu no a? Aspoň jsi odpočinu a budu žít chvíle pro sebe smilies/smiley.gif
Musím vám všem napsat, že 31.3. jsem měla ošklivou autonehodu, kdy jsem s autem skončila na střeše. Díky bohu to odneslo jen auto a já jsem jen potlučená. Proč to píšu...tak nějak jsem vše přehodnotila. Moc děkuji D@niele, rady, které přesně potřebuji. Skončila jsem s otázkami a s tím chtít vědět proč...prostě proto! A tečka. Je mi 45 let a nehodlám čekat co bude dál, až jednou drahoušek nebude moct a já budu koukat. Ten chlap už za mou péči a zájem nestojí. Bohužel. Je škoda těch všech let, bylo nám fajn. Hodně si rozumíme, ale už v něj nemám důvěru a bez té se nedá stavět jakýkoliv vztah.
Díky všem!! A prosím přejte mi sílu, budu jí potřebovat!
duben 04, 2015 19:12
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]