O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZASE JEDEN VYČŮRÁNEK - PODRUHÉ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 březen 2015
Dobrý den, paní Danielo. Před nějakým časem jsem Vás požádala o radu - publikovala jste to pod názvem "Zase jeden vyčůránek". Rada Vaše i ostatních mi hodně dala, ale já jsem přeci jen nedokázala až tak celou věc dotáhnout sama do úplného konce, i když jsem převážně z více jak poloviny udělala opatření. Z počátku se zdálo, že přítel vše přehodnotil a že se bude snažit, aby pomalu vše šlo k lepšímu.

 

 

 

 

     Bohužel, chtěl se snažit, ale dlouho své sliby a snažení nevydržel a postupně začal přitvrzovat. Začal se chovat jako suverén, který vše zná, a na ostatní kolem mě, od mých dospělých dětí až po vnoučata začal pohlížet vyloženě z vrchu, nadřazeně, ignorovat všechny a všechno, přehlížet a kritizovat a hledat chyby na každém.

 

     Od té doby komunikuje jen se mnou, a to ještě stylem, že mi vyčítá děti, vnoučata, i to, co mi dal k svátku nebo k narozeninám. Když ho vnoučata pozdraví, neodpoví na jeden jediný jejich pozdrav. Když si chci vzít vnoučata do svého domu, začne být vzteklý, křičí, vyčítá, dělá naschvály. Když děti nebo vnoučata přijdou, neodpoví jim na pozdrav, zvedne se a odejde a vydrží být třeba po celý den zavřený v ložnici. A samozřejmě, že tím chce dát všem najevo, že jsou v mém domě navíc a že překáží.

 

     Když děti odjedou, během hodiny a půl vypije i 10 piv a pak začne slovy "a co kdybych Ti dal přes držku"? Ach jo, vím, že má násilnické sklony, neboť jsem to už slyšela z několika stran, nezávisle na sobě.

 

     Milá Danielo, nevím jak dál. Děti tímto problémem nechci zatěžovat, mají své starosti...

 

     Mám ho jednoduše vyrazit? Má svůj byt, který pronajímá. Já z toho nic nemám. Poznala jsem, že ON má rád jen tu mou starost o něj a že nemá rád mě. Vyměnila jsem už zámky v celém domě. Napsala jsem mu ať nejezdí a že mu jeho osobní věci předám do tří dnů. Přesto přijel a se slovy, že žádnou sms nedostal, tak se zase jen snažil vše urovnat, zase sliboval, ale vydrželo mu to sotva týden a vše je opět ve starých kolejích, stejně, jak bylo.

 

     Paní Danielo, poraďte mi, jak to s ním razantně vše ukončit, tak, aby už nepřijel a neničil mi dál život.

 

     Děkuji za Vaší radu,

KIMMI

 

 

O D P O V Ě Ď :

 

 

Milá Kimmi,

 

    dost možná, že se do tebe lidi v komentářích docela pustěj, pokud si přečtou ten první článek, mou a jejich odpovědi - a teď, za necelých 3/4 roku - to je lautr to samé... Jenže - já tě chápu. Vím, čeho se bojíš. Samoty. Že už jiného chlapa nenajdeš, že už budeš jen "babštět" a zůstanou ti jen děti a vnoučata. 

 

     Samoty se bojej i ženské podstatně mladší, takže s věkem to nemá nic společného. To mi věř. To je jen ta hrozná sebenedůvěra, řekla bych i zbabělost. Raději trpět, ale mít jistotu. Ale - jak vidíš, tahle jistota stojí fakt za pendrek. A pochop, že to bude jen a jen horší, protože s věkem se všechny nepříjemný vlastnosti jen zvýrazňujou (teď myslím toho tvého chlapa) :-))).

 

     Takže: radit ti je zhola zbytečné, protože ty víš, co bys měla udělat, jen to sama před sebou hraješ do autu; s obrovským přáním v duši, aby on už se konečně umoudřil a bylo vše snesitelné... 

 

     Jsi slabá - na něj, i na sebe. 

 

     Ale nakonec přec jen radu: zkus se s ním rozejít v duši - snaž se ho v sobě odstřihnout. Řekni mu, že za tohoto stavu přestáváš mu cokoliv dělat, protože a) ti tvou starostlivost a práci ničím nenahrazuje, nic pro tebe neudělá a nejsi spokojená, natož šťastná.  A že mu dáváš měsíc na to, aby si našel jiné bydlenía jinou otrokyni. Že to nemáš zapotřebí, protože už ses přesvědčila, že taky existují muži, kteří se dovednou k tobě ještě chovat jako gentlemani. (Ať si třeba, babouk, myslí, že někoho máš...)

 

     Rozhodně už před ním nebuď smutná, přestaň se starat o jeho záležitosti a choď i jinam. I kdyby to bylo jen za dětmi a kamarádkami. Taky se připrav na to, že by ti mohl vyjíst lednici i špajz, tudíž neměj doma nic moc navíc... Musíš mu dát opravdu a jednoznačně najevo, že už nejsi nějaká ta hej nebo počkej, že to od něj byla poslední kapka a teď ať si jde zase zpět do svého a začne se starat o sebe sám...

 

     Zkus to - napiš mi třeba zase po týdnu, jak pokračuješ, budu se snažit tě podpořit. A každopádně - věř mi! - chlapů je na světě plno, vůbec už nemusíš být sama, jen to potřebuje víc uvážlivosti a především - víc si sama sebe vážit.

 

Moc držím palce,

d@niela

 

 

 

 

 

Komentáře (31)add feed
Kimmi, a proč s ním pořád jsi? : Myška
Jsi masochistka?
březen 17, 2015 07:36
... : mia I
Kudlí. Nemyslím, že by se čtenářky nějak do Kimmi razantně pustili. Kimmi neničí čtenářky, ničí sebe, takže je čistě její privátní věc, jak dlouho to ještě chce dělat.

Posledně tu byla i jakási kamarádka a ta se určitě už snažila dost a je to marné. To musí v hlavě sepnout. Je to určitá slabá vůle, která brzdí dotáhnout věc do konce. Každopádně bych se Kimmi zamyslela nad tím, že děti, vnoučata jsou přece jen bližší lidé než nějaký vulgární buran. Aby za chvíli nepřestali Tví blízcí chodit úplně za Tebou... Budeš stárnout Ty, bude stárnout ten ochmelka. Může přijít nemoc. Když onemocníš Ty, téměř stoprocentně se dá říct, že se o Tebe nepostará. Když onemocní on, zbude Ti na krku, ztratíš kamarády, blízké, protože prostě kromě Tebe toho člověka nikdo nemůže pro jeho povahu vystát. Jsou věci a situace, které za Tebe nikdo neudělá. Změny bývají bolestivé, ale bez našeho přičinění nenastanou.

Když budeš mít váček pod zubem, taky můžeš chodit k zubaři na ošetření, ale nakonec stejně musí přijít razantní krok - zub ven, aby se ulevilo. A tak nějak je to s tím Tvým alkoholikem. Aby se ulevilo, musí přijít vyhazov. Pokud toho nejsi schopná, budeš trpět a nikdo Ti v tom nepomůže. Čekat, že pána osvítí a v tomto věku změní se je naivní představa, už na ni doplatilo moc žen.
březen 17, 2015 07:56
..... : Nona
.... Kimmi, má přítel u tebe hodně věcí? Má u tebe trvalé bydliště? Nebo jen tak dojíždí na "přespání"? Leckdy se to řeší výměnou zámků (což máš) a kufrem za dveřmi..... (samozřejmě bych ho informovala i telefonicky). smilies/shocked.gif
březen 17, 2015 08:29
Kimmi, : Giota
Víš kdy má přítel přijet? Tak v ten den nebuď doma - nikdo mu pak neotevře (klíče od nových zámků přece nemá). Na dveře lísteček, že věci má např. v altánu, u sousedky nebo jinde. Sousedku popros, že kdyby se přítel do bytu dobýval násilím, ať zavolá policii.
Pokud nemůžeš den dva pobýt jinde (u dětí, kamarádky), tak pozvi k sobě děti a nikdo neotvírejte. Řetízek na dveře a komunikovat max. přes tu škvíru. NEPOVOLIT, NEVĚŘIT SLIBŮM. Nejlépe s ním vůbec nemluvte - ať děti vyřídí věci za vás. Už dvanáctiletá puberťačka dokáže trvat na svém a chlapa, co rodina nechce mít v bytě, do bytu nepustit :-)
březen 17, 2015 08:47
... : Giota
PS: pokud bude agresivní či nadávat, zavoláte policii. Ale jasně, že hlavně TY musíš chtít, aby z tvého života ZMIZEL. A vytrvat, i když to bude psychicky náročné. Čím déle budeš otálet a brát ho zpět, tím míň bude on věřit tvému odhodlání a bude to víc na tebe zkoušet.
březen 17, 2015 08:50
Kimmi : mamča
"Děti tímto problémem nechci zatěžovat, mají své starosti... "
Naopak ! Děti určitě vidí, jak se trápíš, ale nechtějí Ti pomáhat proti Tvé vůli. Třeba si myslí, že toho burana máš ráda.
Sezvi si rodinu na nedělní oběd a svěř se jim se svým trápením a požádej je o pomoc.
Možná se jim všem uleví a pomůžou Ti moc rádi, protože se třeba nemůžou koukat na to, jak Tě ten chlap využívá.
Rozhodně k Tobě samotné budou všichni chodit mnohem radši, než když tam prudí ten parazit. Přece nechceš kvůli němu přijít o své blízké ?
Až se konečně odhodláš toho zmetka odstřihnout, nebylo by na škodu, kdyby se u Tebe každý den někdo z rodiny zastavil a podpořit Tě, kdyby se parazit chtěl vrátit.
Neboj, on si najde jinou služtičku (pokud jí už dávno nemá) a časem Ti dá pokoj.
Držím palce a přeju Ti hodně štěstí !
březen 17, 2015 09:20
je to : mura1
marný, je to marný, je to marný
březen 17, 2015 12:31
Ach jo, : Lenka1
co na tohle říct? Kdo chce kam...........

Všechno už napsaly přispěvatelky nade mnou.
březen 17, 2015 20:11
Dovolím si zase jednou stanovení diagnózy na dálku: : Krakonoš
během hodiny a půl vypije i 10 piv

pán je alkoholik
a pak začne slovy "a co kdybych Ti dal přes držku"?

pán je nebezpečnej psychopat

Soužití s někým takovým je nemožný, potvrdí deset z devíti psychiatrů. Pár návodů máš vejš, bylo by dobrý požádat děti vo pomoc a podporu. No a nebo se nech zabít jako Monyová, no. smilies/angry.gif
březen 17, 2015 20:21
... : bb2
přesně tak, Krakonoši, ale třeba bude mít víc štěstí než ta spisovatelka a za čas se tu sejdeme s Kimmi zas a vše bude při starém...
březen 17, 2015 23:30
No jo, ale my všichni to vidíme "zvenku" : mila1
ale Kimmi v tom žije a stydí se přiznat, že to nezvládá. Stydí se před dětmi, lže sama sobě, podceňuje se. Chce prostě žít "normálně" a chvílemi si namlouvá, že to tak i je.
Řekla bych, že tohle je už případ domácího násilí, ale oznámit ho musí Kimmi sama.Možná, až ji ten dobytek (omlouvám se tímto zvířatům) přizabije, tak jí dojde, že takhle NE.
březen 18, 2015 09:15
mura1 : mamča
Není to marný. Už to, že se Kimmi donutila znovu napsat, je první krůček k řešení. Je mi jí moc líto, protože díky tomu parazitovi má sebevědomí někde hluboko ve sklepě. Přitom je to šikovná a pracovitá holka - pracuje na tři směny (zdravotnictví ?), sama se stará o veškerý provoz domu a o zahradu. Sama vlastně žádného pomocníka nepotřebuje, všechno zvládá.
A k tomu se stará o sebestředného hňupa, který se jí pod příslibem přátelství a lásky pověsil na krk.
Zbavit se parazita není lehké, drží se jako klíště. Protože moc dobře ví, že takhle dobře a levně se bez Kimmi mít nebude. Tak slibuje a slibuje, občas se i snaží...aby to nakonec zase skončilo ve starých kolejích. Je to lump, alkoholik a přísavka.
Je potřeba to Kimmi opakovat ze všech stran, třeba se za pomoci rodiny vzchopí a vykopne ho dřív, než jí ublíží.
březen 18, 2015 11:21
no, já bohužel souhlasím s Můrou : bb2
(ačkoli tedy neocenila slovní hříčku s můrovcem, ale tohle trauma už jsem překonala).

První krůček k řešení, znovu napsat - vždyť psala už loni v srpnu. Čtu si ten článek a za 3/4 roku žádná změna, tedy u Kimmi, u něj k horšímu.
Co bude druhým krůčkem a za jak dlouho k němu dojde?

Kimmi se samoty bát nemusí, on už sama je (to k tomu, co jí odpovídala Daniela, že chápe, Kimmi se bojí samoty). Kimmi je na tom hůř, jednak je sama a navíc se stará o hovado, které navíc odtrhává Kimmi od jejích dětí, takže prohlubuje její izolaci a samotu.

Proč s hovadem zůstává samostatná, schopná ženská s dospělými dětmi, s vlastním bytem, prací, prostě se všemi kartami v rukávu, to nikdy nepochopím. Jediné, co jí kazí život, je to hovado, které si doma pěstuje. Bez něj by mohla vyrážet s kamarádkami, mezi lidi, za dětma, děti k ní, pěstovat koníčky, cestovat, pořídit si pejska a na procházce, na veterině, potkat třeba fajn chlapa. Ale kdepak, tyhle Kimmi si doma pěstují své hovádko.

březen 18, 2015 16:25
Dle mého názoru, vynikající perfektní vyřešení tohoto Vašeho problému je následující: : Sportovní postava
Je mi 52 roků a mám vlastní fungující rodinu, jako mívají úplně obyčejní normální dospělí muži. O Vašem problému mám za sebou na tohle téma cca 50 diskuzí s kamarády chlapy a cca 25 diskuzí s kamarádkami ženami. Oni všichni řešili stejnou nebo velmi podobnou věc. Domnívám se, že mám skutečně veliké životní zkušenosti o tomto Vašem popsaném problému, ačkoliv si stále v mých 52 letech nepřipadám až tak starý. Veškeré tyto diskuze s mými kamarády a kamarádkami proběhly naprosto upřímně mezi námi přáteli na vzdálenost 50 cm mezi 4 očima. Na tuto vzdálenost z očí do očí mezi přáteli se nelže, takže si myslím, že jsem vyslechl pravdivé informace. Tedy abych Vás nenapínal a abych rozlouskl Váš problém a šel bez zbytečných okolků na samotné niterné jádro věci. Vy jste si pořídila děti s Alfa samcem, který se o ně nechce následně starat. Nyní se na tohoto Alfa samce zlobíte, proč je takový zlý a špatný. On voněl testosteronem, když Vám ty děti vyráběl a myslela jste si, že je to muž Vašeho života. To jste tedy Vy byla naivní mladá holka, když jste si myslela, že ten super chlapák sexy bourák s Vámi potom bude jako starostlivý manžílek až do důchodu. Neberte prosím další mé rozbory jako ironii, je to mé poznání na základě mých životních zkušeností a myslím to naprosto vážně. Chci Vám dát praktický návod co máte dělat dále do budoucna, aby Vy i Vaše děti měly spokojenou a zabezpečenou budoucnost. Takže nyní co máte vyrobené děti s Alfa samcem, Vy nyní potřebujete Beta samce, který by se staral o Vaši rodinu, tedy o Vás a Vaše děti. Takoví Beta muži v hojném počtu existují a je pouze na Vás osobně, abyste si Vy je dokázala konkrétně vyhledat. Na základě mých životních zkušeností co mi říkali přátelé a přítelkyně Vám doporučuji, abyste si dala inzerát na seznamku v následujícím znění: "Žena váha "xx" lomeno výška "yy" s "zz" dětmi hledá správného, dobře vychovaného, slušného a hodného muže pro dobré fungování celé rodiny". Toto znění inzerátu naprosto dostačuje. Přihlásí se Vám cca 10 až 20 uchazečů a Vy si z nich vyberete toho ideálního Beta samce, který je ochotný a schopný se postarat o ženu a její děti, které ona má z minulosti s jiným mužem. Zkuste si podat tento inzerát a zjistíte, že skutečně existují dobře vychovaní, spolehliví, slušní a hodní muži, kteří Vám odepíší. Bude to muž, který je skutečně pohlavně mužem, jen má třeba trošičku širší boky, možná bude mít nepatrně více tuku na hýždích a stehnech, než měl Váš biologický otec Vašich dětí, případně bude mít prsa 1 až 2. Proto zůstal na ocet, že mu kamarádky nedaly. Ale je jinak naprosto spolehlivým a hodným mužem a rád se postará o Vás a Vaše děti, bude jim vzorným otcem a Vám doživotní jistotou a oporou. Nebude hledat jiné ženy a milenky, protože bude rád, že má právě Vás i s cizími dětmi, které bude brát jako své vlastní děti. Tak si přestaňte stěžovat a dejte si inzerát. Každý je svého štěstí strůjcem, jak se říká. To je úplně vše, co Vám mohu poradit. Přeji Vám šťastný výběr spokojeného, veselého a hodného životního partnera. Přeji Vám ať máte životní štěstí a on Bata samec bude pro Vás správně vychovaný super hodný muž.
březen 18, 2015 20:15
Sportovní postava : mamča
Co to plácáš za nesmysly ? Kimmi má dospělé děti a už i vnoučata. Žádného "beta-pečovatele" o vlastní děti počaté s alfa samcem nehledá.
Potřebuje se zbavit parazita, který se na ní přisál a odmítá odejít.
Četl jsi vůbec článek ? Nebo vlastníš seznamovací agenturu ? Pak jsi sem měl dát link. smilies/angry.gif
březen 18, 2015 20:30
mamčo, : sportovní postava
aha, tak alespoň Beta dědka jí přeji,
.....
a já naivka jsem myslel, že hledá Beta tatínka,
.....
je docela přísný Tvůj komentář,
.....
to vypadá na 25 vařečkou odstínů šedi.
.....
pro tebe samozřejmě.
březen 18, 2015 20:43
no tak, : sportovní postava
nepotřebuji se dále rozdávat a vydávat napospas, já se nestarám o cizí děti, které zplodili cizí muži.
Své děti si plodím jen já sám, takže to byla ode mě pouze dobře míněná rada pro bezradnou ženu, která si vyrobila dítě s Alfou a nyní žehrá, že Alfa není Beta,
óóó jaká hrůza,
jsem chtěl bezplatně poradit, že jí odepíší muži bez dětí s kozama (ňadry) velikosti 1 až 2, co je na tom špatného ? i toto jsou muži a chtějí se starat o cizí děti.
Playboy.

březen 18, 2015 21:08
to máš tak mamčo, : sportovni postava
já znám oba dva póly od Alfy do Bety, Mužů i Žen,
.
vyslyšel jsem strašné příběhy, co skončily dobře,
.
vyslyšel jsem naopak dobré příběhy, co skončily velice strašně,
.
nedělám si legraci, prostě takto ta příroda funguje,
.
ani neříkám, že je to dobře nebo že je to špatně,
.
jsou muži, kteří voní ženským testosteronem a proto si to s nimi ženské rozdají,
.
potom jsou muži, kteří jsou též muži, ale jsou bety,
.
starají se o potomky alfa mužů,
.
tak to je a tak to prostě chodí.
.
to je všechno,
.
nemám další komentář ani ho nepotřebuji mít.
březen 18, 2015 21:22
... : bb2
:-))) no vidíš, Kimmi, tady máš fundovanou radu od alfabety
březen 18, 2015 21:36
Von musí : Krakonoš
užívat něco strašně dobrýho. Jenom tak přijít na to, co to je a kde to kupuje. smilies/grin.gif smilies/wink.gif
březen 18, 2015 21:56
... : bb2
:-)
březen 18, 2015 22:02
nic zvláštního neužívám, : sportovni postava
pouze papám 7 roků viagru a proto jsem tak happy,
.
si můžu dovolit sednout si oproti kočce a dominantně říci:
.
tak co ? hned ?
.
kpčka se rozklepe a tak ... dál ...
.
protože pochopí, že to myslím naprsto vážně,
.
prostě je mi 52 a mám manýry 20 oléééééééééééééééé !
.
a nic jiného požívat nemusím, RODEO !
březen 18, 2015 22:43
Postavo sportovní, : Sidon
kde ses tu vzal, nevylíhnul ses náhodou v kině ? To tvé psaní mi připomíná jednu postavičku z knihy pro děti od O.Sekory. Docela by se ti hodilo použít jako nick jeho jméno - Brouk Pytlík, nebo jen zkráceně BP, sebevédomí máš asi podobné, jako on. Takže tě tak budu mít asi "založeného" pro další použití.
smilies/cheesy.gif
březen 18, 2015 23:00
sportovní postava : Nona
baští 7 roků viagru..... a to jsou pak ty následky, vnímané zde naštěstí jen literárně.... smilies/grin.gif
březen 19, 2015 08:56
Krakonoš 21:56 : mamča
Taky mě napadlo, že ve 22:00 bývá na oddělení psychiatrie večerka a že si "sportovní postava" zapomněl(a) vzít svoje léky. smilies/cheesy.gif
březen 19, 2015 08:58
... : deeres
Už jsem se hodně dlouho nezasmála, teď jsem málem spadla ze židle,viagristo, díky! smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
březen 19, 2015 11:49
jupí : Mianon
Sportovní postavo, jsi vedle, jak ta jedle. Ona si Kimm nepořídila dítka s tímto alfa samcem, ona je rozvedená a tenhle " protiva " se k ní před časem nakvartýroval.

V 52 letech jsi na práškách? Chudáku, chlubíš se a nemáš čím.

Píšeš a nevíš o čem.

Jdi si radši zobat Viagry a honit kočky, co na to s tebou vlítnou HNED.
březen 19, 2015 13:00
pro Kimm : Mianon
Kimmi, přečti si, co jsi sama psala, v jaké jsi situaci a myslím, že ani nepotřebuješ naše rady, abys toho " vyčůránka" vystěhovala ze svého bytu i života.

Sama sebe si začneš víc vážit a život bude lepší, stoprocentně. A nezapomeň sem za čas napsat, jak se ti vede. smilies/wink.gif
Držíme ti palce.
březen 19, 2015 13:05
Kimmy : Jolana
Promiň, musím to napsat - jsi opravdu hloupá. To si fakt sama sebe vůbec nevážíš, že strpíš takové chování. Jen jednou by mi nějaký chlap vyhrožoval, že mi dá přes držku. POkud to není vaše oblíbená sexuální praktika letěl by tak, že by vzal druhou o futra. Čeho se sakra bojíš. Jeho? Zavolej na něj policajty, že ti vyhrožuje. Nenech se přemluvit a vyhod ho okamžitě. A nebo jestli chceš po zbytek života trpět, hlavně když máš chlapa, tak si tedy trp a už sem nepiš. Koukej se vzpamatovat. Jsem na tebe tvrdá proto, abys konečně otevřela oči.
březen 20, 2015 17:49
Zase jeden vyčuránek 2 : kamarádka ue zase jeden vyčuránek poprvé
Přátelé této skvělé poradny.Celou dobu jsem sledovala jako kamarádka tento smutný příběh. Desítky telefonátů, mailů, rad. Výšiny a propasti. Naděje a zklamání.Pokus vymanit se z tohoto vztahu. Nejeden. Somatické potíže. Odhodlání. Výměna zámků a zase nic. Byla s ním v kině a mě řekla, že byla s kamaádkou. Už nejsem ten od koho chce radu a pomoc,(Silvestr jsem trávila také tím, že jsem jí po telefonu od půlnoci hodinu a půl utěšovala a zase radila. Mám střední školu sociálně právní, maturitu z psychologie, ale také jsem žena a my musíme držet pohromadě. Radila jsem jí nesčetněkrát, ať vyhledá psychologa a nechá si vysvětlit, PROČ TAK USTUPUJE. Je to její povaha. Žila 30 let s alkoholikem a nerozvedla se. On si musel najít jinou a odejít a hned se znovu oženil. JE TO VELMI INTELIGENTNÍ ŽENA. Žádná blbka, ale tady selhává. Kdyby se aspoň citila dobře a řekla si - mám co chci, tak to vydržím. Trpí a je to až masochistické. Já už jsem pro ni také nepřítel, už lže i mně, že jej tři týdny neviděla, že je vystěhován a pak náhodou zjistím, že je u ní, klidně si spí po večeři - řízečky. Buďme v klidu. Musí si pomoci sama. Jsem tvrdá, ale pocházím z Ostravy a tam máme dobré přísloví - KDO CHCE KAM, CHUJ S NÍM. P.S. NEZLOBÍM SE NA TEBE, JE MI TĚ LÍTO A SNAŽILA JSEM SE. TY JSI SE ODPOJILA OD KONTAKTU. Pokud jsem ti ubližovala svými tebou vyžádanými radami a bezmocným vztekem, PROMIŇ. smilies/smiley.gif
duben 14, 2015 11:58
Vyrazit : Groove
Jednoduše ho vyraz, a to za asistence policie, k domku nemá užívací právo. Ty 4.000,- Kč ti za to nestojí.
duben 25, 2015 09:40
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]