O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

FOTŘÍK - 70 PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 leden 2015
Přejít na obsah
FOTŘÍK - 70
Strana 2
Strana 3
Čeněk si ničeho neváží. Není schopen dohlédnout za svoje potřeby, jako například jíst, nespat, ničit, trýznit a špinit, a proto nedocení ty věci okolo, které mu s Natašou tolik láskyplně poskytujeme. A to naprosto zdarma.

 

 

 

 

.

     Ten kluk si jede prostě svoje, a když se mu zdá, že je potřeba nějakou věc, kterou má zadarmo, znehodnotit, ztratit a nebo sníst, tak to udělá. Udělá to bez výčitek. Udělá to, protože může a protože ho zajímá jenom on sám. Je sám pro sebe středem vesmíru, což často dokazuje tím, jak se nakrucuje u zrcadla, směje se na sebe a dává si pusinky.

     Jeho pohrdání věcmi, které nepovažuje za důležité, patrně nejvíce ilustrují naše procházky. Čeněk si samolibě sedí ve svém kočárku, sundává si sundatelné části oblečení a v nestřeženém okamžiku je vyhazuje za jízdy. Je to takový malý rebel a vyznavač adrenalinových libůstek, protože vyhazovat věci za jízdy z kočárku při rychlosti tří kilometrů v hodině je hodně tvrďácký.

     Původně po vyhození předmětu vždy zatleskal. Tím jsem byl upozorněn, že opět něco osnuje, a proto jsem mohl zasáhnout a vyhozenou věc do kočárku opět navrátil. Jelikož je však Čeněk učenlivý jako šimpanz a nebo outloň, zjistil, že když netleská a dělá tajnýho, tak nic nezjistím a věc se už do kočárku nevrátí.

     A tak jsem jednou zvesela tlačil kočárek po ulici, když tu mě zastavil cizí pán a prozradil mi, že moje dítě nemá botičku. Zajímavá zpráva se to ke mně donesla. Neprodleně jsem tedy zahájil obhlídku kočárku i její posádky a zjistil jsem, že Čeněk opravdu nemá jednu botu. Zeptal jsem se ho tedy, kde má botu a on mi pověděl, že je pá.

     Tato odpověď byla sice nepřijatelná, ale tak nějak se s ní dalo počítat. Ihned jsme vyrazili zpět po svých vlastních stopách a doufal jsem, že botičku někde najdu. Tu jsem ale už nenašel. Asi už jí někdo stopil.

     Takže je to fajn. Boty stály skoro dva litry. Nechápu, co na těch dvou malých botičkách je tak drahý. Čeňkovy boty jsou dražší než všechno moje oblečení včetně bot dohromady. V podstatě jenom jeho chodidla jsou cennější a důležitější než celý já.

     Navíc Nataša neměla daleko od toho mě regulérně zmlátit, když jsem jí oznámil, že Čeněk ztratil jednu botu. Její hněv jsem se pokusil zmírnit tvrzením, že druhou botu stále máme, takže jsme škodni pouze polovic a stačí, když si bude Čeněk botu na nohách pravidelně střídat, aby neprochladl, bude v podstatě v pořádku.
 


 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]