O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CO DĚLÁM ŠPATNĚ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 prosinec 2014
Přejít na obsah
CO DĚLÁM ŠPATNĚ?
Strana 2

 

 

 

 

 

 

     Až já jsem mu napsala sms k narozeninám, a on dost překvapeně odpověděl. Vysvětlila jsem mu přes sms, co pro mě náš vztah znamenal, on potvrdil, že to cítil stejně... Ale už se nic dalšího nedělo a on mi sám nenapíše. Ano, jen odpoví, když mu napíšu já, což je tak maximálně jednou za měsíc. Myslím, že mě má pořád rád, přiznal, že na mě myslí skoro pořád. Jenže - nic neudělá. On je ten typ, který, když má pocit, že ho někdo nechce, tak se stáhne a vůbec se nesnaží o nic. Něco jako boj o lásku  - to on nedělá.

 

      Nemohu říct, že by se o mě muži nezajímali, od rozchodu s přítelem se tři další snažili, ale já vůbec nereaguji, každý má dle mého nějaké to "ale" a já je neumím vnímat jako partnery, které bych chtěla. Neumím se nějak už zamilovat a vůbec nemám ten pocit pohody, který byl s tím bývalým přítelem.

 

     Naopak mám někdy pocit, že jsem i přes zájem mužů hrozně sama a přála bych si konečně vztah i pro svého malého synka. Někdy dokonce cititm, že když mi některý z nich píše nebo volá, že se mi chce utéct, ať mi dají všichni pokoj. Zvlášť když mi píšou třeba tři najednou v jeden večer, chce se mi před vším utéct. Čím víc je odháním, tím víc mám pocit, že se snaží.

 

     Jenže já ani nevím, o co stojím. Často přemýšlím, co je špatně, co jsem měla udělat jinak. Je mi z toho hrozně smutno a je mi líto, že malý nemá ani tátu (bývalého manžela - svého tátu - vidí tak hodinu, jednou za 3/4 roku) ani chlapského kamaráda, který by ho naučil to, co nemůže táta. Je mi skoro 36 let a chtěla bych ještě v životě mít celou rodinu a případně další dítko.

 

     Nepotřebuji muže, co hodně vydělává, ale muže, který bude s námi, bude s námi žít život se vším, co to obnáší. A hlavně bude milovat mého synka jako svého.

 

 

 

Přejí hodně štěstí všem tady,

GADA

 

 O D P O V Ě Ď :

 

 

Milá Gado,

 

     co ti napsat, abych rovnou "neremcala" - podívej se, ty máš dvě vady, které ti brání  ve spokojeném životě.  Ale začnu trochu zeširoka: určitě jsi holka pěkná, za kterou se muži otáčejí, která nemá problém s tím "se udat". Jenže - na druhou stranu to zas není tak jednoduché - najít k sobě takového, se kterým bys dala dohromady pevný celek, takové to druhé "puzzle". 

 

     To, že jsi napoprvé toho pravého netrefila, to se stává... Ale bohužel, netrefila jsi ani napodruhé, i když sis to moc přála. Ale ani to ti nemůžu vyčítat - za to tvou urputnost, se kterou jsi se rozhodla, že právě on je ten pravý...Není a nebyl, to jen ty ses zamilovala víc a k tomu ještě do své představy. Ano, pochopitelně, že tě měl rád, bylo mu s tebou dobře a choval se k tvému synkovi hezky, ale necítil se dobře. Vedle tebe si připadal jen jak "polochlap". Ono jen málo mužů vydýchá to, že ta jejich je výdělečnější, známější, chytřejší ... atd. A proto to dopadlo tak, jak to dopadlo. To proto o tebe nebojoval, protože se vedle tebe necítil dobře. 

 

     Souhlasím s tebou, že si musíš vybírat opatrně a hlavně takového, který tvého mládenečka dobře přijme. Máš několik možností - buď bezdětného, se kterým bys mohla mít další dítě (ale pak musíš počítat i s nepříjemnou eventualitou, že by mohl mít "vlastní" dítě raději), nebo takového, který má své děti z minulého vztahu (už i podle toho, jak se k nim staví, jak se o ně stará, bys poznala, jaký je a měla bys větší jistotu, že bude dobrým otcem i tvému synkovi), případně nějakého staršího, kterému by tvoje dítě vrátilo mládí. Asi tak, jak jsi to měla s tím "posledním". Jenže - tam byl veliký zádrhel ve tvém a jeho postavení...

 

     Je to složité, ale nevzdávej to.  Neupínej se nějak urputně na hledání toho pravého - scházej se s vícero kandidáty, bav se, snaž se nebýt smutná a zatrpklá. Naštěstí máš mnoho příležitostí. Jsi ještě mladá a narozdíl od jiných, jste ty i tvé dítě zabezpečeni - máte kde bydlet, co jíst, nemusíš si smutně lámat hlavu, jestli si můžeš dovolit tuhle hračku koupit, nebo raději zaplatit činži.

 

 

      V osobním e-mailu ti pošlu svůj telefon,

ozvi se mi,

 

d@niela

 

      

 

 

 

 

Komentáře (10)add feed
Já se jen pozastavím : Petronila
nad tím, že je bráno téměř jako chyba Gady, že je finančně samostatná a že se dokáže o své dítě postarat. Jako by bylo bráno za normu, že chlapi jsou slaboši, kteří nejsou schopni rozdýchat, že s nimi někdo NEMUSÍ být z existenčních důvodů, ale že s nimi je, protože s nimi být chce.

Přeci to, že je Gada schopná se postarat sama o sebe, jí umožnilo odejít od otce chlapečka (který byl duševně nemocný a předpokládám, že je asi nějak ohrožoval) představme si, že by jako mnoho jiných žen neměla zajištěnou existenci a "peníze na odchod", co by si musela nechat všechno líbit. Za mě je to jednoznačné plus a muž, kterému by to vadilo (aniž by to samozřejmě mělo nějaké průvodní jevy, že by mu to ta schopná partnerka vyčítala, což na druhou stranu taky nepochopím) je sr.č a škoda s ním ztrácet čas.

A myslím, že je dobře, že se zbavila i tohoto posledního přítele - člověk, který se zničehonic urazí, to není pro život žádná výhra.

Co poradit nevím, akorát možná tomuhle přestat psát, protože to evidentně nebyl člověk pro ni.
prosinec 22, 2014 09:16
... : mia I
já to mám jako Gady přítel, o lásku jsem nikdy nebojovala, jsem typ co se stáhne a pořeší si věci v sobě, takže mu myslím i rozumím. Zároveň vím, jak je těžké najít s děckem toho pravého, prošla jsem si tím.

Spíš než radu, přidávám postřeh. Na to, že je chlapečkovi čtyři roky prošlo Tvým životem docela dost mužů. Píšeš, že jsi úspěšná, muži mají zájem. O svém příteli píšeš v superlativech. Píšeš čím vším Ti byl. Nikde ale nečtu co jsi dělala Ty pro něj. Trochu to na mě působí , že jsi trochu zahleděná do sebe. Nemyslím, že by sebevědomému muži mohlo vadit, že má úspěšnou partnerku. Na takovou ženu může být muž právem hrdý. Jde spíš o to, aby pro takovou ženu nebyla práce a úspěch středobodem všeho. Možná právě takový pocit mohl mít Tvůj přítel, oprávněně, neoprávněně?
prosinec 22, 2014 09:35
oprava : mia I
JSOU čtyři roky
prosinec 22, 2014 09:36
..... : Nona
.....Gado, píšeš o tom, jak ti telefonují i 3 muži v jednom večeru, jak je o tebe velký zájem. Soudím podle toho, že dáváš mužům asi docela dost najevo, že jsi volná a že hledáš?
Co kdybys zkusila trochu "přibrzdit"? Spíše pozorovat, uvažovat, posuzovat, přemýšlet??
Někdy to není na škodu....
Toho posledního přítele asi nech v klidu, evidentně je žárlivý až je protivný sám sobě, patrně odhadl, že tvoje veselá a vstřícná povaha není nic pro něj!
prosinec 22, 2014 10:12
Špatný výběr : mam-ča
Místo "psychouše" sis našla žárlivce.
prosinec 22, 2014 10:21
.. : kolemjdoucí
CO DĚLÁM ŠPATNĚ?
úplně fšechno.
prosinec 22, 2014 12:46
kolemjdoucí ... : micka
tomu se říká konstruktivní kritika ? :-
smilies/grin.gif
prosinec 22, 2014 18:35
Souhlasím : Lenka1
s Petronilou.

Gado, chápu, že chceš rodinu, ale právě proto, že to chceš tak strašně moc, máš tendence sklouzávat do nevyhovujících vztahů. Prostě je na tobě vidět, jak moc toho chlapa potřebuješ, i když ty si to nemyslíš.(Nemám na mysli po finanční stránce).

Zaměř se na sebe, na svého syna, netahej si hned každého borce domů a nelámej to přes koleno.

Jo a na toho posledního se už prosímtě vykašli, je to ukázkovej příklad žárlivce a tvoje dolejzání je nedůstojné.

prosinec 23, 2014 07:55
je jedna otázka : iva
- na co toho přítele vlastně potřebuješ?
prosinec 23, 2014 11:23
Gado : kim
Toho pravého poznáš podle toho, že se vedle něho budeš mít ráda.
prosinec 25, 2014 21:15
Napsat nový komentář

    Upozornění: Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky nevhodné, vulgární a obsahující neplacenou reklamu

quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley


Tyto znaky opište


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]