O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CO DĚLÁM ŠPATNĚ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 prosinec 2014
Přejít na obsah
CO DĚLÁM ŠPATNĚ?
Strana 2
Ahoj Kudlanko, náhodou jsem narazila na tvoji poradnu. Něco jsem si přečetla a napadlo mě, že taky přidám kousek.... Vdávala jsem se z lásky asi po roční známosti, za další rok a půl se narodil syn. Uběhl rok, a z manželství byl rozvod. Bohuzel manžela jsem neznala zas tak moc, projevilo se jeho psychické onemocnění, a já jsem i s dítkem byla v nebezpečí.

 

     

 

 

 

 

 

      Velmi jsem bojovala za udržení rodiny, ale nakonec jsem pochopila, že to nedokážu změnit a nemám jiné východisko. Trvalo skoro dva roky, než jsem přestala po nocích brečet. Uběhly další dva roky a v mém životě a v životě mého syna se vystřídali čtyři muži. Do žádného z nich jsem se ale nedokázala zamilovat, vždy bylo nějaké ale.

 

     Nejčastěji to byla vzdálenost, a především nedostatečný vztah k mému nyní již 4letému synkovi. Přiznávám, že v tom jsem hodně náročná. Až ten poslední vztah mě naplňoval pohodou a pocitem, že mám zase rodinu... A já i mé okolí začalo tušit a doufat, že je konečně vyhráno. Přítel byl o10let starší, miloval mě i syna. 

 

      Ze začátku trošku "bojoval" s výši mého příjmu - podnikám a myslím, že na samoživitelku mám velmi slušný příjem. Bohužel po 9 měsících zničehonic začal žárlit a já ho nedokázala přesvědčit, že je to zbytečně, že opravdu nikoho nemám. Na měsíc se odmlčel a přestal za námi na víkendy jezdit. Musela jsem proto na obě domluvené dovolené se synem sama, přítel byl stále naštvaný a nevěřil ničemu. Nakonec po měsíci jsem to nevydržela a napsala mu, ať si přijede pro věci. Ale tušila jsem, že ho nenechám odejít.

 

     Po dvou hodinách mého přesvědčování, že o něj opravdu stojím, jsme se dali opět dohromady, vydrželo to víkend. Po týdnu, když jsem odjela pracovně na jeden den pryč a on se nabídl, že mi pohlídá synka, aby nemusel k babičce, nastal problém. Nemohl se mi asi hodinu dovolat, bylo to ve večerních hodinách, kdy jsem měla telefon v kabelce a neslyšela na rautu s hudbou jeho volání.

 

     Před tím jsem mu několikrát za den volala a zjišťovala, zda je vše i se synkem v pořádku. Vždy se o něj dokázal perfektně postarat a zabavit ho.Jenže tentokrát synkovi slíbil, že mi zavolají na dobrou noc... ale nedovolal se, synek poplakával. Když jsem náhodou na mobil mrkla a všimla si, že volal, okamžitě jsem mu volala. Jenže to už byl velmi nepříjemný a hned po telefonu jsme se pohádali. Vyčítal mi, že nejsem dobrá matka, kdyby se něco stalo, že se mi nedovolá, že jsem měla mít telefon na očích celý večer.

 

      A nelíbilo se mu, že jsem na rautu tak dlouho, že přece není možné, aby raut trval tři hodiny. A že jsem říkala, že jsem chtěla jít přece brzy spát. Na výtku o tom, jaká jsem matka, jsem reagovala výtkou, že on je ten poslední, kdo mě může soudit, když ví, co mám v životě za sebou. Vždy jsem se musela o synka postarat, bývalý manžel byl bez práce a bůh ví kde, nedostávala jsem od něj dva roky ani korunu výživného, nikdy jsem to neřešila, dokázala jsem se o syna postarat i bez těch jeho 1500 Kč měsíčně.

 

      A pak mi ruply nervy a nakonec jsem příteli řekla, že on nemá právo mě soudit, že to byl přeci on, kdo se na nás se synkem na měsíc vy.... A přítel mi praštil s telefonem a když jsem ráno přijela přes půl republiky domů, už měl sbaleno, beze slova mi předal synka (o kterého bylo - všechna čest - bezvadně postaráno, uvařeno, celá kuchyň uklizená...) a odjel navždy. Když jsem mu volala vzápětí o vysvětlení, jen mi řekl, že nebude poslouchat, "že na mne s...."

 

     Už jsou to tři měsíce a neozval se mi.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]