O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

FOTŘÍK - 65 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 prosinec 2014
Vzhledem k tomu, že jsem protřelý fotr všemi mastmi mazaný (hlavně těmi, co mě pomazal Čeněk), rozhodl jsem ve své velkodušnosti, že hbitě přispěchám tápajícím a zmateným rodičům na pomoc a prostřednictvím svého syna provedu několik zkoušek vybraných produktů, které posléze fundovaně zhodnotím a vyvodím z tohoto fundovaného hodnocení nějaký zajímavý a nečekaný závěr.

 

 

 

 

      Začnu hnedle hezky pěkně od podlahy houpátkem ve tvaru kačenky. Co říci na úvod? Inu, je to houpátko. Je taktéž ve tvaru kačenky. Tolik asi k základním údajům. Běžný recenzent, kterému nezáleží na lidech kolem sebe a který do svých recenzí nedává to pravé nadšení, by tímto skončil a šel by si shrábnout ten obří ranec, který za recenzi dostane a zbytek života by už pouze odpočíval.
 
     Já jsem se však rozhodl, že půjdu více do hloubky a výrobek podrobím tomu nejpřísnějšímu testování. Má laťka vkusu a požadavků na praktičnost je ta nejvyšší (proto také jezdím v ojeté Felicii se třemi zimními a jednou letní pneumatikou). Houpátko ve tvaru kačenky je na první pohled řemeslně slušně provedené. Sice není tak úplně ve velikosti pravé kačenky, je zhruba velké jako třetina malého hříbátka, ale i tak tento výrobek Čeněk za pravou kačenku lehce zaměnil.
 
     Jakmile jsem houpátko vybalil z krabice (za Čeňkovi asistence, kdy se omotal izolepou a následně se přilepil ke dveřím, nemohl se odlepit a řval), ihned začal děla "ka ka" (to znamená kačenka), odběhl do kuchyně, přitáhl rohlík a začal houpátku házet kousky (získaná dovednost z občasných návštěv nedalekého rybníku, kde krmíme kachny). Své zklamání z toho, že kačenka rohlík nepapá však záhy zahnal díky tomu, že se na kačence začal houpat. Sice od té doby nemůžeme chodit již krmit kačenky, jelikož se na ně vrhá do vody a chce se zhoupnout, ale to se dalo tak nějak čekat.

      Funkčnost houpátka se zdá být tedy v pořádku. Čeněk se houpá, aniž by se s houpátkem převrátil na střechu (houpátko navíc žádnou střechu nemá), houpátko během provozu ani jednou nezačalo hořet a dokonce z něho zatím Čeněk nic neulomil.

      Po nějakém čase Čeněk zjistil, že v křídle houpátka je implantováno tlačítko, které při zmačknutí vyluzuje zvuk kachny. Je to takový hezký bonus až do chvíle, kdy Čeněk půl dne v kuse tlačítko mačká a celým bytem rezonuje kachní hýkání. To je pak na palici. Ale hlavně, že je Čeněk šťastný. Já už jsem stejně za zenitem a jsem tu už pouze na dožití.
 
      Výrobek je z příjemného materiálu, ze kterého lze lehce odstranit poblití. To je v pořádku. Zatěžkávací test Čeňkovým mocným průserem houpátko ustálo a ani po několika hodinách drhnutí rejžákem barva nevybledla. Výrobek nedoporučuju mýt v pračce, protože se tam nevejde.
 
 

Klady:
 
- je žluté
- dítě ho nespolkne
- vede dítě k pohybu a zdokonaluje jeho motorické schopnosti (je to napsáno v příbalovém letáku)
- má to příbalový leták
- není náročné na obsluhu
- dítě se na něm vydrží houpat do zblbnutí, takže vy můžete klidně žehlit, prát nebo provozovat podobnou báječnou činnost.
- neobsahuje benzen a ani azbest.
 

Zápory:
 
- není kompatibilní s operačním systémem Linux
- Když je tma, tak houpátku nesvítí oči
- Kristova noho, je to houpátko. Jaké asi zápory může mít?

Doufám, že jsem touto recenzí pomohl několika rodičům k rozhodování.
 

DOMINIK LANDSMAN

http://fotruv-denik.blog.cz/

 

(pokračování co nejdříve)

 

 

 

 

Komentáře (1)add feed
:-D : Ivča
jsem tu už pouze na dožití.... Jo, jo, Dominiku, jsem zvědavá, co řekneš, až přijde puberta.... smilies/grin.gif
prosinec 16, 2014 15:24
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]