O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

UŽ TOHO MÁM DOST PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 září 2014

 Milá Danielo, mám na Vás velkou prosbu - ráda bych Vaším prostřednictvím poprosila zdejší osazenstvo o tip na dobrého psychoterapeuta v Praze. Ve zkratce - mám za sebou poměrně náročné období  (rozvod, rekonstrukce domu a jeho následný prodej, koupě bytu, starost o seniora, delší doba bez práce a nyní práce na 100% "kapitalistická". Navíc v kolektivu, který si díky okolnostem solidně "jde po krku").


 

 

 

 

     Prostě je toho na mně nějak moc a já mám absolutní pocit vyhoření, to vše kombinované s tím, že jsem introvert.  A bez partnera k tomu... Není to bohužel záležitost jen pár měsíců, vše to trvá už několik let... Jinak jsem původně poměrně pozitivně naladěný člověk; pokoušela jsem se pomoci sama sobě např. za přispění Silvovy metody, ale nějak je to vše silnější než já a  válcuje mne to ...

 

    Teď už prostě nemůžu dál - nebo spíš nevím jak. Čím dál tím víc se uzavírám sama do sebe, a bojím se, že je to tak trochu cesta do pekel - je mi teprve 47 a fakt ještě nechci nad vším lámat hůl.

 

     Takže můžete -li za mne poprosit o pár tipů - je zde spoustu prima lidí - budu moc ráda

 

ŠTĚPÁNKA

 

Komentáře (6)add feed
Před časem : Ketrin
jsem pro někoho podobný kontakt sháněla, takže osobní zkušenost nemám, ale prý je dobrá:
MUDr.Lýdie Lukányová, Psychosomatická ambulance Na Pankráci 40, Praha 4
tel.777 919 990
Pracuje "na pokladnu" a za důkladnější psychoterapii se něco připlácí.
Tyto informace jsou cca rok staré, tak snad stále platí.
září 30, 2014 08:33
... : mia I
http://www.znamylekar.cz/umisteni/praha-ceska-republika/psychoterapeut Kladná hodnocení samo o sobě ještě nemusí nic znamenat, protože je mohou psát známí těch lékařů. Ale když už těch kladných hodnocení je kolem třiceti a žádné záporné, tipla bych, že ten psychoterapeut bude kvalitní.
září 30, 2014 08:46
... : mia I
jinak, pokud budete potřebovat léky, bylo by dobré navštívit odborníka s lékařským titulem. Ale pozor, zvážit. To, že se někdo léčí u psychiatra se uvádí ve zdravotní dokumentaci a jde to s pacientem pak všude /příbuzná dělala celý život v PL, vím od ní/. Některá antidepresiva může psát i obvodní lékař, což by možná bylo lepší.

Ještě mne napadla jedna věc - věk 47 let - na Vašem místě bych si nechala udělat test na hladinu ženských hormonů v krvi. V tomhle věku bývají vlivem úbytku hormonů časté výkyvy nálad, deprese. Pak by bylo na místě zvážit přírodní nebo hormonální přípravky. I štítná žláza může tyhle stavy apatie navodit, pokud nefunguje dobře. Vy se znáte nejlépe, zvažte zda je to u Vás čistě psychické nebo může hrát roli i toto co píšu. Hodně štěstí, ať jste brzy fit.
září 30, 2014 09:12
Před lety mi pomohli tady... : Laguza
http://www.psychoterapie-praha.internet123.cz/
Nejdřív jsem chodila individuálně a pak se nechala přesvědčit na skupinovou terapii.Ta trvá obvykle 2 roky a po té době,nevím jak - jsem najednou byla ok....
září 30, 2014 11:20
Milé Kudlanky, děkuji za vaše tipy! : Štěpánka 12
Mio - hormony mám změřené a prý v normě a se štítnou žlázou se již léčím (hypofunkce), ono to asi bude všechno dohromady. Pokouším se dostat se z toho všemi dostupnými prostředky. A protože to zatím nepomáhá, tak chci zkusit i toho terapeuta.

Takže za tipy všem moc děkuji.

září 30, 2014 23:26
Psychoterapeut : Anděla
http://www.poradnaradotin.cz/resume.html
Výbornej, milej, chytrej pán. Vřele doporučuji.

říjen 02, 2014 08:10
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]