O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZAJÍMAVOSTI O ČLOVĚKU - 1 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 září 2014
JESTLIPAK VÍTE, ŽE:  Kýchnutí s otevřenýma očima je nemožné. Když budete mlátit hlavou o zeď, můžete spálit až 150 kalorií za hodinu. Během celého života se lidská kůže obnoví asi tisíckrát. Nejsilnějším svalem v lidském těle že je jazyk... (a což teprve jazyk nějaké té semetriky :-)))

 

 

 

 

 

 

 

  •  Četla jsem zajímavou úvahu, jak se dá poznat podle prstů na nohou, jaké jsou vaše kořeny, odkud pocházíte.... Tak jak jste na tom vy?

 

 

 

 

 

  • také se prý podle vaší nejčastější polohy ve spánku pozná, jací jste v sexu ...

 Pozice na zádech je bezbranná, člověk tím vystavuje nebezpečí nejchoulostivější místa svého těla. Pokud takovou pozici zaujmete, dáváte tím najevo, že jste silně sebevědomí a ničeho se nebojíte.  Takoví lidé bývají velmi společenští, jsou rádi středem pozornosti, v sexu se projevuji dost energicky a rádi určují polohu i rytmus. Bývají velmi náruživí, nenasytní a potrpí si na dlouhé milování.
 
Pokud někdo s oblibou padá do postele obličejem napřed, a usne na břiše v pozici stočeného koberce, jde o perfekcionistu, který chce za každou cenu uspět ve všem, co dělá. Umí se soustředit na jednu činnost a dotáhnout ji do konce. Někdy bývá až chorobně cílevědomý a ctižádostivý. Při milování patří mezi snaživé žáky, ale zároveň se zuby nehty drží osvědčených postupů. Žádnou divočinu od něho nelze čekat, takže případné oživení sexuálního stereotypu je na partnerovi.
 

Na boku usíná většina lidí. Z hlediska psychiky je celkem jedno, jestli jde o pravou, nebo levou stranu. Tito jedinci jsou velmi flexibilní, obvykle bezproblémoví a velmi spolehliví. Pokud přitahují kolena k bradě, dávají tím najevo citlivou a zranitelnou duši. Potřebují milující náruč a nekonečné pochopení. Sex bez lásky je pro ně jen těžko představitelný. Při sexu je pro ně hlavní předehra, honba za co nejrychlejším vyvrcholením je jim cizí.


Najdou se i lidé, u nichž nelze oblíbenou usínací polohu jedno-značně určit. posteli se převalují a nedokážou být v klidu. Na tyto osoby je dobré dávat si pozor. Obvykle bývají hyperaktivní, choleričtí a psychicky labilní ke sklonům k depresi. Pokud dojde na erotiku, lze se od nich dočkal lecčehos. Mohou se projevovat jako sexuální maniaci, kteří budou partnera vláčet za vlasy po ložnici, nebo naopak jako hromádky neštestí, které o sexu nebudou chtít ani slyšet.

 
 
Jo, a taky se říká, že spaní na zádech škodí plicím.
Spaní na břiše že je nebezpečné pro slezinu.
Spaní na pravém boku prý škodí játrům a spaní na levém zase škodí srdci.
 
 
Každopádně přeju dobrou každou noc a vždy jen sladké sny...
(já pro jistotu usnu vsedě u televize)
 
d@niela
 
 
 
Komentáře (6)add feed
to s kejcháním vím, : mura1
evidentně pocházím z egypta a spím ve stabilizované poloze.
září 26, 2014 08:44
... : mikin
Hmmmm, ja usinam na boku a jsem nejakej krizenec Egyptana a Rimana. Nebo Roma ? smilies/tongue.gif
září 26, 2014 14:05
s tím kýchnutím : mia I
nás kdysi na základce (přírodopis 8. třída, tělověda) učili, že při kýchání jsme nejblíže smrti. Z důvodu, že se všechny cévy při kýchání napínají na maximum.

Koho to vidím na obrázku u počítače Dani? smilies/grin.gif
září 26, 2014 14:31
No, já si říkala... jestli se někdo ozve :-) : d@niela
Teď jsou děsný potíže s obrázkama. Např. předevčírem jsem dala na web fotky přímo autorky, s jejím souhlasem, a ejhle - najednou se tam objevilo, že jsou kradený... Takže se snažím brát ne z "obecních zdrojů" (jsou i takové, oficiálně zadarmo), ale ze svých. Alespoň s tím mám větší zábavu...

Jo, moje milované databázistky, smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
září 26, 2014 15:08
... : mia I
hezký víkend kočko
září 26, 2014 15:21
Jdu mlátit hlavou o zeď : Míša šíša
Jsem zvědavá, kolik hodin to vydržím :-)
září 26, 2014 19:39
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]