O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

FOTŘÍK - 36 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 červen 2014
Přejít na obsah
FOTŘÍK - 36
Strana 2
Je zcela logické, že rodiče vkládají do svých dětí velké naděje. Mají pro ně velké plány a dychtí po jejich kolosálním úspěchu. Přenáší na ně své nesplněné sny a pomaličku je směřují k jejich naplnění. Poté následuje logicky zklamání a deziluze, jelikož jejich potomek se nestal včelařem, jak si rodiče přáli, ale například kosmonautem nebo chovatelem sršní (nejsem si jistý, z čeho takový chovatel sršní profituje, ale i tak je to tradiční a krásné povolání).
 
 
 
 
 
 

     Jeden by možná konstatoval, že nás se tato myšlenka netýká, jelikož Čeněk roste pro kriminál, avšak to by nemohl být dále od pravdy. Je totiž velmi pravděpodobné, že až budeme jednoho večera tvrdě spát, vloupe se k nám můj otec a Čeňka nám ukradne. Poté ho zabalí a odjede s ním do Kanady, kde ho bude chtít udat v nějakém týmu NHL.

       Pokud se tomu z nějakého důvodu nestane, existuje řada jiných variant. Je pravdou, že Čeněk má dva rodiče, kteří by ho měli směřovat, ale jelikož se Nataša prořekla, že by se jí líbilo, kdyby Čeněk dělal například balet, byla z vytváření Čeňkovy budoucnosti vyloučena. Pokud chce mít z Čeňka přihřátýho baleťáka v kamaších s vycpaným rozkrokem, musí z kola ven, tak to chodí. Z toho důvodu padla celá Čeňkova budoucnost na má bedra. Je třeba postupovat systematicky a vycházet z toho, co už víme a v čem Čeněk vyniká.

       Čeněk má rád Pana Pandu. Z toho by se dalo vycházet a založit na tom strategii. Tady si dokážu představit, že by z něho mohl být ošetřovatel pand. Otázkou je, až bude Čeněk dospělý, jestli nějaké pandy budou ještě existovat. Ať už vymřou samy od sebe a nebo vymřou organizovaně pod taktovkou kurátora pand Čeňka (vzhledem k tomu, že Pand Panda už skončil v záchodové míse, byl narvaný do topení, bylo s ním mláceno o zeď tak dlouho, než mu vylétlo oko a tak dále, je otázkou, zda by Čeněk byl ošetřovatel pand hodný a nebo zlý, ba přímo temný), bude to poctivé zaměstnání.

     A nemusí zůstat jen u pand. Čeněk má rád zvířátka tak nějak globálně. Pokud na procházce uvidí psa, ihned k němu doklopýtá a snaží se mu udělat "malá". Taktéž ho přátelsky zatáhá za ucho a dloubne prstem do oka. Pes většinou stáhne ocas mezi nohy a s kňučením odcouvá směrem od Čeňka. Majitel psa posléze Čeňka pokárá, že to se nedělá, načež Čeněk začne tleskat a pištět radostí. Líbí se mu, že udělal nějaké malé zlo. Prozatím se mu jiné zvířátko než pes odchytit nepodařilo i přes to, že s oblibou prohání vrány ve snaze tyto ochutnat. I přes to všechno, ten vztah ke zvířatům tam je a kariéra například v psím útulku a nebo kafilérii není utopií.

      Pokud nedopadne ta věc s pandama či kafilérií není třeba věšet hlavu. Čeněk oplývá dalšími zajímavými dovednostmi. Například během přebalování se velmi usilovně a se zaujetím tahá za svůj penis. Nepřestává, ani když ho okřiknu a výslovně mu to zakážu. Jeho tahání penisu je tak vehementní, že je jen otázkou času, kdy ho utrhne. Tato dovednost je velmi specifická a okruh možností jejího využití v dospělosti není příliš široký, avšak jistě by se někdo s takovou dovedností hravě uživil v nějakém německém seriálu typu Doktor z hor.

      Čeněk umí olizovat elektrické zásuvky. Tady se zase pozná, že má vztah k elektrice a v této oblasti má i zdravé sebevědomí. Může být klidně elektrikář. Je to poctívá práce. Představte si, že potřebujete například obměnit elektrické vedení (nevím, jestli se elektrické vedení obměňuje, jelikož tomu nerozumím, ale určitě jo), tak zavoláte elektrikáři Čeňkovi. Ten přijede na pandě do půl hodiny i s vercajkem a začne vám doma olizovat zásuvky. Jakmile je všechny olíže, vyinkasuje pětikilo a zase odjede.


      Je taktéž potřeba zmínit, jaký smysl pro humor Čeněk má. Když na něj někdo udělá "baf", začne se smát. Pokud na něj zakřičím: "Čeňku, ne, to nesmíš", začne se smát. Pakliže našpulím rty a začnu prskat, Čeněk se směje a ještě k tomu zatleská ručičkama. Lze tedy s přehledem vypozorovat jeho čistě lidový přístup k humoru, který dokáže zasáhnout masy. V tomto ohledu bych se nebál přisoudit mu budoucnost hybatele humoru a vkusu celého národa, který tkví v nenáročném vtipu, jenž klade důraz na lidské hřejivé teplo a takovou tu člověčinu. Je možné, že Čeněk bude mít minimálně v televizi humornou estrádu s názvem Čeňkoty, kde bude dvě hodiny bavit publikum i diváky tím, že bude vykrkávat abecedu a Josefa Náhlovského bude převlékat do princeznovských šatiček. O tom, že po něm sáhne Zdeněk Troška a obsadí jej do svého trháku " Babovřesky 12 aneb pořád děsná sranda", nelze pochybovat.
 


 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]