O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NESPOKOJENÁ A NEŠŤASTNÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 21 květen 2014
Přejít na obsah
NESPOKOJENÁ A NEŠŤASTNÁ
Strana 2
Milá paní Danielo, četla jsem téměř všechny vaše odpovědi a musím říci , že jste opravdu úžasná žena, přeji vám tímto, byť na dálku, hodně zdraví a životní pohody. Mám takové svoje trápení, ze kterého nevím jak ven. Neumím si odpovědět , ale řekla bych, že se vlastně své odpovědi bojím a přesvědčuji se, že to tak zlé zase ve skutečnosti není.

 

 

 

 

 

 

     Jde o moje manželství.  Po dvou  letech společného  soužití s manželem , celkem se známe 4 roky, se cítím nějak utahaná, vyčerpaná , a to ani  nemáme děti.  Jako kdyby mi někdo odebíral energii a životní elán. Zjišťuji, že můj muž je takový ten člověk, který si dokáže zařídit pohodu hlavně sám pro sebe, připadá mi, že všechno co dělá,  dělá velice promyšleně a rafinovaně , žádné ukvapené jednání a závěry jsem u něj za celou dobu nezažila, je mi velice nepříjemné,  když chce například něco od mých rodičů, ale všechno jakoby automaticky zdarma.


      Někdy mám pocit , že jedná tak, že všichni jsou tu pro něj, vše co dělá, dělá s tím , že něco více může získat, hlavně více materiálna. To hlavní, co mi chybí je pocit, že o mě někdo pečuje, je galantní , že stojí při mě, že je pozorný a ohleduplný a vnímavý vůči mé osobě. Dokonce se vedle  něj (když spolu např. jdeme do divadla) cítím tak nějak nepřitažlivě, i když ve skutečnosti jsem velice sympatická , příjemná , společenská, pohledná a elegantní dáma , jak jsem slyšela .

 
       Mám pocit, že jsem se za tu dobu, co jsem s ním hodně změnila, vždycky jsem byla taková bezstarostná, nemusela jsem nikoho o ničem přesvědčovat a vymýšlet, jak věci říkat, prostě jsem jednala  zcela přirozeně, tak jak jsem to cítila.


      Vím o sobě, že jsem hodně intuitivní tvor a vše, co se děje, vlastně cítím , nic nepotřebuji vědět ani vidět. Zajímá mě spousta věcí: muzika, divadlo, literatura, obrazy, ráda lyžuji, plavu, miluji přírodu , zvířata,  hlavně psy a všechny živé bytosti .


      Já jsem si vždycky představovala , že ti dva lidé by si měli především důvěřovat , ale u nás tomu tak není, už před svatbou jsem cítila takové náznaky toho, co se postupně vyhrotilo; nejde o jiné ženy, ale o peníze. Ukázalo se,  že můj muž si vydělává  spoustu peněz tak nějak bokem, a přitom mi do očí říká, že nic nemá. Takže je to tak , že on mi předhazuje,  jaký je vzorný manžel , že dává celou výplatu do rodiny, přitom bazíruje na každé koruně, kterou utratím  pro sebe; přitom nejsem žádná marnotratnice a  chodím do zaměstání každý den, tak jako on.

 
      Poslední  dobou  přemýšlím o svém životě, bude mi třicet let, přemýšlím i o dětech. Já bych chtěla  mít vedle sebe takového  muže, který mě bude zbožňovat a bude se mnou chtít mít  děti, o které se bude taky  starat ,  ale hlavně si budeme vzájemně důvěřovat. Jsou tyhle moje představy v dnešní době uskutečnitelné, nebo tyto mé pocity nejsou důležitější než to, že máme to všechno – i  když ty věci jsou mého manžela:  velmi slušné bydlení, auto, muž je jinak spolehlivý, nekouří , nepije, všechen volný čas  tráví se mnou, myslím tím, že nechodí s kamarády po hospodách apod., dokáže  vyluxovat, vytřít, opravit, naistalovat.


      Drahá Danielo, bojím se,  že i kdybych našla někoho, kdo bude splňovat to, co jsem popsala, tak mi zase třeba bude chybět to, co mám teď. Tak poraďte - nebo se mám se vším smířit a žít vedle svého manžela? Největší problém je v tom, že mám strach teď zůstat sama a začít hledat znovu.


      Další  oblastí, ve které tápu, je moje profese, podala jsem si přihlášku na Filosofickou fakultu, obor Humanistika , dá se studovat při zaměstnání, ale nějak se mi nedaří zasednout ke studiu… Mám pocit,  že doma nejsem schopná se koncentrovat a vstřebat do sebe potřebné informace, přitom když jsem bydlela s rodiči, nebyl to pro mě problém - studovala jsem již jednu VŠ, bohužel jsem studium nedokončila. Nevím, zda si to jenom nenamlouvám, že na mě můj muž působí špatně a chyba může být někde jinde

.
Budu ráda za každé moudro a radu.

Předem velmi děkuji za odpověď

SÁŠA

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]