O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ŠESTILETÝ CHLÁPEK PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 květen 2014
No totok, uteklo to. Je mi šest a půjdu do školy. Mám sice na aktovku ještě malá záda, ale to se poddá. Prý. Říká ta ženská, co s ní bydlím. Já teda bydlím se dvěma. Jedna je velká, má trochu velký zadek, a když ji na to upozorním, tak mě opravuje, že tohle se ženským neříká.


 

 

 

 

 

    To fakt nechápu proč. Plácám ji po něm a říkám: „Máš hezký, ale trochu tlustý zadeček.“ Doufám, že tak je to správně. Pak bydlím ještě s jednou. Ta ho nemá žádný, ale zato má pusu jako kulomet. Vůbec ty dvě ženské občas předvádí pěkné drama. Říkám si, že to mají opravdu dobře secvičené. Napřed ječí jedna, pak ječí druhá, pak jedna práskne dveřmi a ta druhá za ní letí. Pak za sebou práskne dveřmi i ta druhá a pak ještě jednou a je vymalováno.

 

 

 

 
 

     Starší bratr, co s ním bydlím taky, nad tím kroutí jen hlavou, trochu podkuřuje té starší ženské, ale chápu ho. Je dobré to s ní mít urovnané. Dokáže být taky jako kulomet. Pokud té jedné, co nemá zadek, ještě zadek naroste, budou skoro k nerozeznání.

 

     Máme ještě psa. Velikého. Je sice mladší než já, ale váhově na něj nemám. Je to kámoš. Honíme se po zahradě, bere mi klacky a kouše mě do zadku. Prý si jen hraje, ale my se ve školce taky nekoušeme do zadku a hrajeme si. Ženská se ho snaží trochu vychovat. Sice u nás se jí to moc nepovedlo, ale třeba to se psem bude lepší.

 

     Jinak jsem v životě docela spokojený. Sice ti starší sourozenci mě prudí s nějakým vyklízením příborů z myčky, uklízením si špinavého prádla do špíny atd., ale takový hnus, jako je naskládání špinavého nádobí do myčky, je zatím pořád jejich práce. Docela si je u toho užívám. To mají za to, jak se mě snažili, coby malé plínkaté robě, vykazovat z jejich pokojíčku, když jsem jim dělal pořádek ve skříních.

 

 

 

 

 

     Hraju fotbal a rád bych i hokej a florbal. Doufám, že mě nikdo nebude nutit do takových kravin. jako je hraní na housle nebo malování. Fuj. Maminka mi občas zpívá takovou praštěnou písničku – místo mozku míček, místo mozku puk… Nechápu, co tím myslí a je mi to jedno. Hokej je na třetiny a já to do tří zvládnu. Heč.

 

     Jsem velký srdcař. Když to naposledy Zlín nandal Kometě Brno, byl jsem šťastný jako blecha. Jeden zápas sice chlapci projeli a já jsem kvůli tomu byl ve veliké nepohodě, ale nakonec jsem jim to odpustil. Výhra byla o to sladší, když jsem finální zápas sledoval u babičky v Brně.

 

      Umím lyžovat a jezdit na vleku, taky na kole. Nedávno jsem dokonce potopil ve vaně hlavu, ale na žádné velké plavání to zatím nevidím. Nejsou tam branky ani hokejka, takže nuda, nuda.

 

     Rád chodím v noci za tou svojí ženskou. Má velikou postel, tak aby v ní nebyla sama. Trochu se k ní přitulím a děsné sny o Woldemortovi jsou pryč. Taky to s ní docela slušně koulím. Když jí řeknu: „Maminko, ty jsi ta nejlepší matka na světě“, skoro si cvrnkne. Fakt, nekecám. Ale abych se jen nekasal. Ona to se mnou koulí taky docela slušně. Sedím jí na klíně a ona mě pusinkuje a říká, že jsem jediný muž jejího života.

 

      Doufám, že si v budoucnu nestřihnu nějaký výživný oidipáč a taky doufám, že až už nebude při síle, dokážu si najít nějaký mladší model, který se ke mně postaví podobným způsobem.Takže nakročeno mám dobře. S ženskýma to umím. fakt. Fotbalista a hokejista budu rozhodně, tak si mě snad nějaká pěkná blondýna uloví.

 

 

KRYŠTOF

 

 

 

Komentáře (12)add feed
KRYŠTOF : doktor
Kryštofe,řekl bych,že docela dobré vyznání malého šikulky,mám také podobného,letos půjde do školy.Pro vím ,že na šestiletého filutu používáš dospělácké výrazy.Věř ,vím o čem mluvím.Jinak,dobré,hned jsem v něm poznal i toho našeho filozofa.Držím palce.Ahoj
PS:prozradíš jakou roličku v tom hraješ ty?
květen 13, 2014 13:44
doktore, : toulavej
protože jsem jednoduchej, nepochopil jsem, jestli to je od tebe legrace, ale, kdyby ne, za Kryštofa to zatím píše maminka, takže kdo ví, jak je to skutečně s tím velkým zadkem, ženy v tomhle mají tendenci dost přehánět, i ty, co nikdy žádnej neměly :-). A ty, co ho mají, to většinou vůbec neřeší . . .
květen 13, 2014 17:03
No, já když vidím : Sidon
nějaké "dílo", kde dospělí mluví jako děti a děti jako dospělí, tak hned vím, že to bude zaručeně "trhák". Ale nikdy nevydržím shlédnout to celé, ten začátek mi stačí. Použiju trošičku upravený citát, který vyřkl Jan Werich o "bidelnících" - mně se líbí ten optimismus těch tvůrců, co si myslí, že co divák, to blbec.

smilies/cry.gif
květen 13, 2014 18:13
Sidone, : d@niela
kdo občas čte kudlu a navíc se ještě koukne po tom, co se tu týká dětiček, tak ví, že Tenhle článek píše Paula, maminka tří dětí - když sem začala psát, tak měla jen dvě. Jo, ten čas letí... A tak jsou tu články, kde je Kryštof novorozeně, pak zas o něco starší... Stejně tak jako jeho sourozenci, Makýtka a Mates. Dnes už slečinka, která občas protáčí kukadla v úděsu nad těma otřesnejma dospělákama, a kluk, co už má fakt dobré koncerty fakt vážné hudby. Jo, doba pokročila. Jen my nestárnem :-)

Na to, že je to matka-samoživitelka, tak je úžasná, nikdy jsem od ní neslyšela žádné skuhrání. Zvládá to jedna báseň.
květen 13, 2014 19:55
a co teprve, : mura1
když mluví jako lidi zvířatasmilies/wink.gif

máš to, kryštofe, moc pěkný a dočetla jsem to až do konce
květen 13, 2014 21:10
... : bb2
jo, taky jsem si vzpomněla na krásné články, co psal Pan Krysařík..Jaká by to byla škoda, kdyby jeho páníček neuměl psovsky a nepřepsal to do člověčiny.

Kryštof je naštěstí, jak ho tak čtu, zcela nad věcí a ty co ho nečtou má na háku.
květen 13, 2014 21:46
jinak ti, Kryštofe, : bb2
můžu potvrdit, že ti z vás, co to umí koulet s ženskýma takhle od malička, tak vám to vydrží, pak už jen dolaďujete. Nejzáludnější jsou přesně takoví jako ty, jak tak koukám na tu fotku - nevinnej kukuč, zaujetí svým světem a ve správnou chvíli utrousená poklona, a mámy jdou do kolen :-) Mám jedno vydání doma, jen o necelý metr delší.
květen 13, 2014 21:57
... : bb2
*že těm z vás
květen 13, 2014 22:31
Danielo, : Sidon
já jsem měl na mysli úplně jiná "díla", ale i tak se Paule omlouvám, jestli se jí moje kritika nějak dotkla.
smilies/cry.gif
květen 13, 2014 22:38
... : deeres
Pro mne je to vtipně napsaná zpráva o šestiletém klukovi, nechápu, co pánové řeší? Podle kukuče to bude pěknej šoumen.
květen 14, 2014 11:14
jojojojojo : doktor
naletěl jsem Paule,ale jinak jak tvrdím je to dobré,ale nepsal bych a nealternovat bezva kluka.....ahojky vám všem.
květen 14, 2014 14:58
hlavně : Iris
neskuhrat..

květen 15, 2014 19:01
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]