O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SOUŽITÍ DVOU ODLIŠNÝCH KULTUR PDF Tisk E-mail
Středa, 07 květen 2014
Přejít na obsah
SOUŽITÍ DVOU ODLIŠNÝCH KULTUR
Strana 2
Hodně jsem toho na Kudlance přečetla, dokonce i o tom, co se mě právě týká. Já už snad všechno vím, viděla jsem na tohle téma i dost v televizi, taky jsem hodně slyšela, ale... Jsem totiž v situaci, že se mi moc líbí jeden Ind. Seznámili jsme se na jednom veletrhu ve Frankfurtu. Ale - mám prostě strach.. Tím nechci říct, že by to byl špatnej člověk, to ne, ale neznám o jeho historii skoro vůbec, tedy ne nějak víc, ale věřím, že je moc hodnej.

 

 
 
 
 
 
       Známe se asi třičtvrtě roku, strašně moc se mu líbím a vím, že je to pravda, chce se mnou hrozně moc být, bydlet a žít. Jistě chápu i to, jak mi sám řekl, že je velikej romantik a že to myslí se mnou vážně, jen já se bojím budoucnosti - i když s ním toužím být strašně moc.
 
       Jinak, do Indie se už vrátit nikdy nechce, jezdí tam jen na dovolenou za rodinou. Tím jsem chtěla vlastně napsat, že ať už to mezi náma dopadne jakkoli, asi bych s ním byla opravdu štastna, kdybych s ním  na vážno žila. Jenže je nutno podotknout, že něco ve mně stále pochybuje, stále ho jen pozoruju, všechno rozebírám a občas se mi začíná jeho chování nelíbit, přestávám všemu co někdy řekl věřit, a asi tyhle moje pochyby a strach jsou na místě, jenže současně nevím, jestli se tak chovám chtěně nebo jen podvědomě, protože nemohu vědět, jak to třeba s námi jednou dopadne…
 
       Ale mně brání strašnej strach se lásce zcela oddat a věřte mi, že mně to strašně moc trápí.. Opravdu moc. Nechtěla bych totiž jednou být bitá, ani přijít o dítě, nic podobného. Je to těžké chtít milovat, chtít s ním být a přitom se tady toho všeho bát - opravdu je to veliké trápení. Hroznej strach jen proto, že neznám jejich kulturu, že vůbec nic o nich nevím a jistě že tím pádem vůbec nevěřím. Nevím, někdy si říkám, že třeba bych tak nedopadla, ale strach je daleko o silnější, než cokoli ve mně. Vyhraje asi rozum — i když vím, že budu hrozně nešťastná.
 
       Vidím už ale, že poznal, že ho sleduju a myslím, že z jeho strany touha po mně trochu ochladla, a tak si to zase dávám na vinu, protože ho opravdu miluju. Co ještě napsat? Snad jen že uvidíme, jak nám to osud zařídí. Snad bych ještě měla dodat, že je mi 31 a jemu 36, oba jsme svobodní.
 
Děkuji vám za vaše komentáře, vím, že to všichni myslíte upřímně.
SIMONA 
 


 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]