O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

FOTŘÍK - 21 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 duben 2014
Přejít na obsah
FOTŘÍK - 21
Strana 2
Onehdá jsem si s přáteli zašel večer na chvilku na sklenku vína. Doma jsem dal Čeňka spát, ohřál Nataše večeři (lečo z konzervy a na uhel spáleného buřta z trouby - má specialita) a odešel s tím, že jdu jenom na chvilku na malý pokec. Kolem půl čtvrté ráno mě bezvládného a totálně na plech dotáhli kamarádi do domu, opřeli o vchodové dveře, zazvonili a odešli.


 
 
 
 
 
 
    Jelikož nám nefunguje zvonek, setrval jsem opřen o dveře v polokomatu ještě další hodinu, než Natašu vzbudilo mé namátkové dávení. Šla se tedy podívat na chodbu, co se tam děje. Jakmile otevřela dveře, s úsměvem jsem se skácel na zem přímo před ní. Nataša nejprve v úleku a v nastalém šoku do mého ležícího těla kopla, ale jakmile zjistila, o co se jedná, udeřila mě ramínkem do zátylku a nazvala mě kořalou.

     Pád na plovoucí podlahu mě celkem probral a v dobrém rozmaru a lehce rozjařen jsem si chtěl s Natašou povídat. Ta vykazovala známky podráždění a rostoucího stupně nasrání, tedy zde přátelský pokec nepřipadal v úvahu. Poslala mě do koupelny se osprchovat a šla spát. Když jsem ve sprše několikrát upadnul, šel jsem se umýt raději do umyvadla. Ve sprše by mi beztak pšenka nepokvetla, jelikož se mi nepodařilo sundat si kalhoty.

     Poté, co jsem vytopil koupelnu a ohnul baterii u umyvadla, jsem se v mokrých kalhotách vydal na předem ztracenou výpravu do postele, kde jsem hodlal loudit sex. Připadal jsem si maximálně sexy a byl jsem přesvědčen, že sex nemůže nebýt. Dopotácel jsem se k posteli, kde jsem začal lomcovat s Natašou a přitom jí svádět svým svěžím dechem, který leptá plasty. Nataša mě toužebně kopla patou do břicha a něžně zašeptala do ouška, ať vypadnu. Bral jsem to jako předehru. Po předehře následovalo velké finále, kde jsem dostal facku a z postele jsem byl vyhozen.

     S Natašou očividně nic nebude. Ani povídat si nechce a mně se nechtělo spát. Náhle jsem si uvědomil, že máme doma ještě jednoho člověka. Parťáka, který to se mnou klidně potáhne až do svítání. Naklonil jsem se nad postýlku a Čeňka vzbudil. Bylo na něm vidět, že neví, která bije. Ospalýho a zmatenýho jsem ho opřel o stěnu postýlky a začal s ním probírat důležité věci.
 
     Čeněk mě chvíli ospale pozoroval a dělal bubliny z nosu. Po pár minutách přišel k sobě a uvědomil si, že je na něm pácháno bezpráví. Že on chce spát a ne čumět na smradlavýho vožralu. Navíc má hlad a tíživost nastalé situace ho dohnala k předčasnému rannímu posrání, které si vždy tak rád šetří na dobu těsně po přebalení. Právě kvůli tomu všemu začal urputně řvát. Usoudil jsem, že tím můj pokec skončil, dopotácel jsem se zpět k posteli, vzbudil Natašu, že jí řve dítě, a šel jsem spát.

    Ještě, že je neděle a Nataša je ráno doma, jinak nevím, co by se dělo. Šel jsem spát kolem pátý a v osm už jsem byl vzbuzen. Dítě řve hlady, Nataša kmitá v kuchyni a já ležím pohozený v posteli s ukrutnou bolestí hlavy. Je to sváteční den.
 
     Jako vyprošťováka jsem vypil půl litru teplého Sunaru a svět je hned o něco lepší. Sice ne o moc, ale o trochu je. Ve skutečnosti je svět o něco horší. Abych byl upřímný, tak po tom debilním sunaru je mi stokrát hůř než před tím a můj skon je nasnadě.

     Nataša nakrmila Čeňka a ten, aby vyjádřil svou spokojenost, začal pištět. Myslel jsem, že se mi rozskočí hlava. Jako takovou malou náplast na mé trápení jsem očekával, že mi Nataša udělá snídani, ale naše menší noční nedorozumění mělo za následek, že se mnou nemluví. Místo toho začala luxovat.
 
     To byla paráda.
 
 

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]