O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BYDLENÍ PO ROZVODU PDF Tisk E-mail
Pátek, 28 březen 2014
Dobrý den, nevím co mám dělat a hlavně na koho se obrátit. Mám prosbu o radu: s manželem se budu rozvádět a mám strach, že se ocitnu s dětmi na "dlažbě". Barák je psaný na něho, dostal ho darem od své babičky, i když už byl ženatý se mnou. Mám vůbec nějaký nárok na vyplacení? Jsem tam trvale hlášená. Děkuji za odpověď a pochopení, s pozdravem EVA.
 
 
 
 
Milá Evičko,
 
       smůla, ale darované věci do SJM (společného jmění manželů) nenáleží. Při rozvodu byste z toho důvodu neměla na dům nárok. Pokud jde o samotné bydlení, pak po dobu trvání manželství máte vy a děti nárok na zajištění bydlení ze strany manžela z titulu vyživovací povinnosti.
 
        Po rozvodu je třeba se dohodnout, pokud by k dohodě nedošlo a vy jste se nevystěhovala dobrovolně, musel by manžel podat žalobu na vyklizení a soudem by mu byla  - protože máte nezletilé děti - uložena povinnosti zajistit vám náhradní bydlení. Jedná se však např. o nájemní byt... Jinak - trvalý pobyt žádný nárok na byt neposkytuje, je to pouze evidenční záležitost.
 
d@niela
 
 
Komentáře (1)add feed
Budeš mít nárok : kim
pokud jste do domku investovali. Byl by to rozdíl odhadní ceny u darovací smlouvy tvému muži a odhadní ceny v době rozvodu. Samozřejmě jen půlka z rozdílu odhadních cen.
březen 29, 2014 11:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]