O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOBROVOLNÝ MASOCHISMUS? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 březen 2014
Přejít na obsah
DOBROVOLNÝ MASOCHISMUS?
Strana 2

Prosím o radu. Nevím, kdo mi pomůže...  jsem svobodná matka a mám dvě děti - 4 a 11 let, bydlím v podnájmu. Otec mých dětí s námi žije přes můj zákaz, nemohu ho z bytu dostat. Donutil mě také pod nátlakem, abych ho nechala zapsat do nájemní smlouvy.

 

 

 

 

 

 

 

     Psychicky mě a děti týrá, někdy i fyzicky, velmi sprostě nám nadává a na nájem nedává žádné peníze. Ještě ho musím živit, protože on nikde nepracuje a ani nikdy nepracoval. Živí se krádežemi a řekl mi, že pokud chci peníze, mám jít krást také. Už byl 2x zavřený za napadení, krádeže a drogy. Máme z něj strach, hodně se ho bojíme, protože je schopen všeho.

 

     Já se nesmím vzdálit z bytu on žárlí a vyhrožuje, že mě zabije, už několikrát u nás byla policie, která nás vyslechla, ale nikdy nic neudělali. Nemůžu se ho zbavit, drží se mě jako klíště.

 

      Celé noci krade a nebo se schází z feťákama a k ránu se mi dobývá do bytu, aby se mohl vyspat. Je silný narkoman. Krade mi i věci z bytu, ukradl i synovi kolo, které dostal k narozeninám.

 

      Bojíme se ho děti i já, jsme už psychicky na dně. Opravdu nevím, na koho se mám obrátit, kdo by nám mohl opravdu  pomoci a né si mě přehazovat, jako horký brambor. Žiju ze sociálních dávek,  z kterých zaplatím nájem a moc peněz mi nezbyde. Do práce mi totiž zakázal chodit. 

 

     V první řadě bych  chtěla zrušit jeho pobyt v nájemní smlouvě, ale z bytu ho stejně nedostanu, i když budu na něj chtít poslat policii, bude mi vyhrožovat zabitím. Je to začarovaný kruh, z kterého nevím jak dál, a za druhé bych potřebovala děti nechat napsat do mé péče.

 

     Moc prosím o radu co mám dělat, kdo mi pomůže.

 

Děkuji, IVANA

 

 

O D P O V Ě Ď :

 

 

Milá Ivanko,

 

     nezlob se, já ti poradím, a věřím, že i ostatní čtenářky a čtenáři, ale nejprve ti musím fakt trochu vynadat. Nebo spíš se podivit nad opravdu divným způsobem života, který vedeš... A budu čerpat jen z toho, co jsi sama výše napsala.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]