O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TĚŽKÝ ŽIVOT VE ČTYŘÚHELNÍKU... PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 březen 2014
Přejít na obsah
TĚŽKÝ ŽIVOT VE ČTYŘÚHELNÍKU...
Strana 2
Strana 3

 

 

 

 

 

 

 

      No a samozřejmě, čím víc mi ta situace vadí, tím víc prudím, tím míň je Jarda ze mě nadšený a čím víc ho opouští ta první zamilovanost, tím míň času a pohodlí je ochoten mi věnovat, což je začarovaný kruh. On i jeho manželka mají časo  vě náročnou práci, ale i tak se dříve snažil hodně aktivit přizpůsobit tak, abychom se aspoň na chvíli viděli.  Mj. poslední dobou se vídáme snad jednou nebo dvakrát týdně, kdy večer po práci přijede, odpadne a ráno zase honem do práce (děláme spolu, takže vím, že je bohužel workoholik a to se také dost zhoršilo).

 

     Ptala jsem se ho, jestli by se k ženě chtěl vrátit, myšleno milenecky, kdyby ona měla zájem, prý ne, ale myslím, že by to určitě pro zachování rodiny udělal, kdo ví, jestli ji ještě stále nemiluje, přece jen on se s ní rozcházet nechtěl.

 

 

A tak by mne zajímal váš názor na následující:

 

     Má cenu čekat, že se u něj něco změní? Sám mi řekl, že si myslel, že všechny ty změny půjdou rychleji, že sice děti už o mně vědí (o čemž pochybuju, bylo by to dost divné, ale kdo ví), ale že neví, kdy se bude moct odstěhovat.

 

     Říká, že ví, že to takhle dál nejde, já se trápím, tvrdí, že i on, a tak je to s námi jak na houpačce: jednou skvělé, podruhé na nic a těch chvílí na nic rapidně přibývá a na ty skvělé a spojené s hezkými zážitky prostě není čas. Tahle naše situace se stala pomalu naším jediným tématem.

 

     Došlo to tak daleko, že se pomalu stále bavíme o tom, jestli to tedy má vůbec smysl spolu zůstávat, jestli nám to oběma spíš neubližuje. Nevím, jestli mu mám věřit, že s tou situací chce ještě něco dělat, byť v nějaké neurčité budoucnosti nebo je to taková ta klasika, že po prvotním nadšení zjistil, že přece jen by všechno bylo moc komplikované na to, aby se mu do toho chtělo a scházet se dvakrát týdne, proč ne, když je čas, ale jinak nic?

 

     Mám obavu, abych se v tom neplácala ještě rok dva, on si nevyřešil svoje věci, ale naopak elegantně nepřeplachtil k nějaké nové, tím vším neotrávené slečně nebo paní. A milion dalších obav. Jen podotýkám, že je to čestný a férový člověk, asi i proto neví co dělat, protože tak jako tak se nezavděčí všem.

 

     Nechci ho brát dětem, já bych byla úplně nejspokojenější, kdybychom všichni mohli žít společně včetně jeho ženy a její přítelkyně, v jedné velké spokojené domácnosti, ale to je utopie, to se asi děje jen ve filmech.

 

      Tak. A teď bych vám všem chtěla poděkovat, že jste můj román dočetli do konce a díky za všechny vaše následující rady; i když je mi jasné, že se mi asi všechny líbit nebudou...

 

MAGDA

 



 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]