O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TĚŽKÝ ŽIVOT VE ČTYŘÚHELNÍKU... PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 březen 2014
Přejít na obsah
TĚŽKÝ ŽIVOT VE ČTYŘÚHELNÍKU...
Strana 2
Strana 3

Ahoj Kudlanko, nějakou dobu už chodím na tenhle web pročítat příběhy ostatních, a teď doufám, že i mně se podaří  - díky názorům druhých - podívat se na svůj problém z jiného úhlu. Je mi 30 a mám o něco staršího přítele, milence, dalo by se říct.

 

 

 

 

 

 

     Známe se delší dobu, a scházíme se tři čtvrtě roku. Měla jsem tehdy vztah, který už dlouho nefungoval a byl pak oboustranně ukončen. Asi tři měsíce se mi tyhle dva vztahy překrývaly, hrdá na to nejsem. Zpočátku jsem byla zakoukaná, ale časem se pořádně zamilovala.

 

     Přítel (říkejme mu třeba Jarda) má ženu a dvě děti (7 a 14). Manželka si před dvěma lety našla přítelkyni, Jardovi to řekla před rokem. Jarda z toho byl nejprve špatný, ale už delší dobu mu bylo jasné, že něco není doma v pořádku a když pak zjistil, že to žena myslí s přítelkyní vážně, nějak se s tím, dle jeho slov, smířil a řekl si, že ještě nějakých těch deset let počká, až děti budou dospělé, a pak se uvidí. Manželka s přítelkyní si teď i pořídily byt, ve kterém chtějí pak spolu bydlet. Původní plán byl zachovat rodinu s tím, že každý si bude v osobním životě dělat, co chce.

 

 

      Ze začátku, to jsme spolu ještě nic neměli, jsem mu ten příběh ani nechtěla věřit, říkala jsem si, to známe, manželka mi nerozumí a ještě k tomu je na ženy, ale ukázalo se, že je to pravda. V loni na jaře jsme se začali scházet, od něj hned velká láska a vyznání, já byla zdrženlivější, ale věřila jsem a brzy se zamilovala také.

 

      K ničemu jsem ho netlačila, tedy z počátku. Naopak jsem mu říkala, že pokud se svojí situací chce něco dělat (což údajně chtěl, sama bych o tom ani nezačínala), tak kvůli sobě, ne kvůli mně. Sám mi tvrdil, že si myslel, že těch pár let nějak překlepe, ale když poznal, jak mu může být s někým zas hezky, tak už bez toho být nechce. Postupně, jak jsem se zamilovávala a začala tušit průšvih, jsem mu řekla, že pokud o ten vztah stojíme, že těžko může probíhat tak jak doposud, to jest scházení se tak, aby nikdo nevěděl (manželka tedy ví a nevadí jí to, dokud Jarda plní rodinné povinnosti), že do budoucna bych chtěla "normální" vztah.

 

     Jarda mi řekl, že změny udělat potřebuje a chce, ale hlavně na novou situaci musí doma připravit děti, on i žena doposud vycházejí spolu dobře, na všem se domluví atd., taky že si chce najít byt, kam se postupně odstěhuje, ale že to nejde kvůli dětem hned, ale postupně. To vše bylo na konci loňského léta.

 

      Nějakou dobu jsem to tedy brala, jak to je, Jarda si na mě udělal dost času, věřila jsem mu a brala věci tak, jak říkal. Ale začalo mi vadit, že o nás nikdo, kromě pár mých kamarádek a jeho ženy neví, že kvůli rodinným aktivitám jsou všechny víkendy zablokované (jednou jsou to narozeniny, podruhé je potřeba koupit batoh, pak zas hory, tchyniny narozeniny, tak se pojede k babičce atd.), což je opět spojené s tím, že ten vztah není "legalizovaný", jinak by šlo samozřejmě vše přeorganizovat jinak a třeba časem i něco dělat společně.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]