O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

FOTŘÍK - 14 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 březen 2014
Přejít na obsah
FOTŘÍK - 14
Strana 2
Je to přesně sedm týdnů po porodu a já ne a ne shodit těhotenská kila. Sportuju, co to dá a domů chodím výhradně po schodech. Patrně by to mělo větší efekt, kdybychom nebydleli v přízemí, avšak i za tuto snahu bych si zasloužil zhubnout. Dokonce mi přijde, že nabírám na váze, což je skandální.
 
 
 
 
 
 
      Mé kdysi ploché a rajcovně notně bochánkové břicho se jalo stát povislým, všude se roztékajícím a odulým. V této situaci opravdu není čas ani prostor si hrát na hrdinství a bylo potřeba navštívit specialistu. I vydal jsem se tedy na doporučení mého známého za dietologem. Známý si ho velmi vychvaloval, jelikož díky němu shodil krásná dvě kila a dvakrát se pokusil o sebevraždu.

     Dietolog však mému očekávání nedostál. Přišel jsem za ním v dobré víře, že mi pomůže shodit těhotenská kila nenásilnou formou, avšak on mi oznámil, že žádná těhotenská kila nemám, že jsem pouze vyžraný prase a naordinoval mi brokolicovou dietu. Brokolicová dieta samozřejmě nepřipadala v úvahu, jelikož je brokolice hnusná a nedá se jíst. V tento moment jsem začal dietologa nemít rád, ba jsem jím přímo opovrhoval.
 
      Následovala drobnější roztržka, kdy jsem dietologa počastoval nevybíravými slovy a kousnul ho do lýtka.

     Velmi rozrušen a rozladěn poté odcházím z ordinace. Prásknul jsem za sebou dveřmi a v čekárně jsem ze zdi serval nástěnku, kterou jsem venku rozlámal. Tímto činem vycházím z této roztržky jako vítěz nejen morální, ale taktéž materiální a cítím velké zadostiučinění, jak jsem to tomu šarlatánovi natřel. Tím mé hubnutí dosáhlo vrcholu.

     Od té doby, co máme Čeňka doma, nás přestali zdravit sousedé. Patrně jim vadí zvuková kulisa ve formě řevu, které se jim zadarmo dostává. Stará paní sousedka odnaproti z chodby, která ochotně rejžákem myje schody když mám službu na chodbu a která nám vloni na Vánoce přinesla vanilkový rohlíčky (byly sice hnusný, připálený a navíc vanilkový rohlíčky nesnáším, ale oceňuju snahu), mi nedávno plivla do obličeje a označila mě za její přítěž. Tímto tedy asi zřejmě končí její mytí schodů a i s rohlíčkama se naštěstí můžeme rozloučit.
 
      Po pár týdnech, kdy Čeňkův hlásek zesílil a on se mohl do toho řevu pořádně opřít nám dokonce někdo ze sousedů nakreslil fixou na dveře genitál. Je jen otázkou času, kdy nám před dveřmi někdo zapálí dřevěný kříž.

      V domácnosti to začíná šlapat. Podle příruček jsme se rozhodli nastolit Čeňkovi režim, aby si začal zvykat na řeholi, která ho bude čekat (rozhodl jsem se, že budu přísný otec, byť v počátku nepochopen a nenáviděn, v dospělosti Čeněk mé metody prokoukne a docení a do domova důchodců, kam mě bezesporu šoupne, mi nechá poslat k narozeninám karetního kouzelníka).
 
     Takový základní kámen a zároveň výkladní skříň celého našeho výchovného režimu je čtení pohádky před spaním. Na úvod jsme sáhli po jednodušší literatuře a před spaním mu předčítáme Kocoura Mikeše. Je zajímavé, že jsem si toho v mládí nevšiml, ale knížka Kocour Mikeš je nejen rasově předpojatá a nevhodná, protože zobrazuje cikány jako hamižné podvádějící kočovníky, kteří pro potěchu kradou kočky, ale má v sobě i prvky nacismu. Bílý kocourek Nácíček je bezesporu do nebe volající odkaz árijské rasy a to nehledě na fakt, že se bílý kocourek Náciček střetává kulturně i morálně s kocourem Mikešem, který je zde zobrazen (patrně pro svou barvu srsti) jako tulák bez vyšších cílů.

     I přes toto šokující odhalení nadále Čeňkovi předčítáme z této znepokojující knihy a učíme jej předsudkům. Mladý budoucí neonacista Čeněk však na předsudky ani znepokojivé stereotypy nedbá. Dokonce ani nevnímá. Když mu čtu, tak buď slintá, mlátí pěstičkou do barevné dekorace uvnitř postýlky a nebo se poblije.
 
 


 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]